Dnes výprodej letů z Vídně, zpátečky od 20e do všech destinací, u žádaných je k dispozici třeba jen jedna, ale i tak se dají sehnat Kanáry, Izrael, Island, Řecké ostrovy...   .

W6 dnešní akce z Vídně /20 eur/

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Dnes výprodej letů z Vídně, zpátečky od 20e do všech destinací, u žádaných je k dispozici třeba jen jedna, ale i tak se dají sehnat Kanáry, Izrael, Island, Řecké ostrovy... 




w6.png

0

Mám Kanáry a Maroko :D Se zbytkem čekám na kredit za Kišiněv. Santorini a Krétu jsem už pro*ral. Resp. co tam zůstalo se mi vůbec nehodí.

0 Citovat

Já vzala Lisabon a zpátky přes Porto na příští květen/červen.... no uvidíme, co bude za rok, ale kdyžtak mě to nezruinuje :-D 

Ještě mě svrbí prsty, že bych něco koupila, ale to už by bylo doma na rozvod :-D :-D

0 Citovat

Najdi si milence a máš to :D dvakrát tolik muziky za 10 éček

0 Citovat

Zkusím to doma navrhnout :-D :-D


0 Citovat

Tak jsem si koupil Faro na půlku Března :) 


Edit: Já se ještě nechal zlákat na Tallin v půlce Října :D 

0 Citovat

ja som zainvestoval do Varny na leto 2021

0 Citovat

První let v roce 2020 a první koupě letenky od října 2019! :D SZG-LCA-SZG, oujé. Mám z toho větší radost než z prvního letu v životě :)

0 Citovat

A mně se do Vídně nechtělo. Vzal jsem Bari z Prahy, u Ryana je za 900 Kč na celý srpen. :-)

0 Citovat

mohol by sa niekto obetovat a skusit vstup do airside den vopred. na webe VIE v tomto smere ziadne obmedzenia nespominaju, ale clovek nikdy nevie.

 mam Tallinn s odletom o 7 a Kutaisi o 6. Hotel by to predrazil a cesta autom o 2am zabila..

0 Citovat

Před koronou to bylo v pohodě a parkrát jsem to i bohužel zkusil. Stačí pípnout boarding pas třeba už v 20:00.

0 Citovat

tiez tam mam odspateho viac nez dost :) zial, cokolvek v sedej zone platilo v pre-covid casoch, si treba znova overit, idealne empiricky ..

0 Citovat

Když tak karimatku a spacák s sebou a spát hned za pipnutim vedle těch duty free shopů. 

0 Citovat

iste, je to moznost, ale spacak a karimatka mi spravia 30eur na batozine. do Tallinnu urcite, kedze na 3 dni sa clovek bohato zbali do igelitky z Tesca.

0 Citovat

teraz by sa hodilo eurove promo hotelu vo Viedni :)

0 Citovat

Krása krása, jen škoda těch brzkých odletů, polovina všeho letí v 6 ráno,, tím to pro mě odpadá. Šla jsem tam spát jednou, a stejně nezamhouřila oko, takže na víkendovky kdy jeden den člověk bude rozbitý po noci na letišti je v pasti.

Tak jsem pokupila Ohrid, a ještě si brousím zuby na Lisabon, díky :)

0 Citovat

Jsou to komici, včera jsem koupil, dnes mi přišla změna letu, odlet i přílet o den později...

0 Citovat

Potvrzuji co Liborek, termín návratu posunut o den. Odlet 20.6..

0 Citovat

Ahoj, také jsem včera koupila letenky na řecké ostrovy a hned mi přišla zmena letu o den, chtěla bych změnu akceptovat ale po kliknutí mi to nabídne výběr sedadel a dál už to nejde potvrdit. Nereaguje. Zřejmě nejsem jediný s tímto problémem. Umíte mi někdo poradit? Zkoušela jsem přes mobil i přes pc. Nevím tedy, zda změněny let platí a mužem odletět.

0 Citovat

Úplně stejný problém se zásekem u sedadel. Nicméně u rezervace vidím confirmed. Ale tipuju, že to bude nějaký interní problém wizz webu, protože mi to taky co chvíli napíše "z důvodu neaktivity jste byl odhlášen" a zároveň mi to zdarma nabízí i sedačky, které jsou určitě za doplatek.

0 Citovat

Ano s těmi sedackami se mi to take nezda.  ... moc děkuji za odpověď 

Liborek napsal(a):

Úplně stejný problém se zásekem u sedadel. Nicméně u rezervace vidím confirmed. Ale tipuju, že to bude nějaký interní problém wizz webu, protože mi to taky co chvíli napíše "z důvodu neaktivity jste byl odhlášen" a zároveň mi to zdarma nabízí i sedačky, které jsou určitě za doplatek.

0 Citovat

v juli 2020 viacero terminov VIE-Heraklion za 20EUR (s WDC)

0 Citovat

Liborek napsal(a):

Úplně stejný problém se zásekem u sedadel. Nicméně u rezervace vidím confirmed. Ale tipuju, že to bude nějaký interní problém wizz webu, protože mi to taky co chvíli napíše "z důvodu neaktivity jste byl odhlášen" a zároveň mi to zdarma nabízí i sedačky, které jsou určitě za doplatek.


Tak jsem dnes zavolal na wizz a "It’s not a bug, it’s a feature". V případě změny rezervace, kde jsou předplacena sedadla, to nejde potvrdit online a je nutné to vyřešit na infolince. Fakt komici.

0 Citovat

V této době je opravdu radost kupovat letenky :-( zatím mi ani jedny nezůstaly, tak jak jsem to koupila. Teď mi wizz přesunul let o den dopředu, chce to odsouhlasit. Já bych se chtěla zeptat zdejších znalců, je to nějak časově omezeno nebo ten souhlas udělím třeba za půl roku? Let je až v roce 2021.

0 Citovat

Klidně za půl roku. Máš z toho "flexi" letenku 😉

0