Máme nějaké nové info o Rusku? Poslední informace, kterou jsem postřehl, pojednávala o 15 zemích, kterým se má země otevřít 15. července. Pak ale nastalo ticho...  .

Rusko - otevření hranice a obnova letů

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Viza sa myslim daju vybavit aj v zrychlenom procese a rozdiel je okolo 10 eur, co je v tejto dobe podla mna prijatelny priplatok za znizenie rizika. September sa podla mna lietat nebude a oktober je vo hviezdach. Sleduj priebezne aj weby Aeroflotu a Pobedy, ze odkedy oni zacinaju predavat letenky.

0 Citovat

Hmm, Pobeda nabízí lety až od října. Těžko říct no.

0 Citovat

Tohle vlákno se mění v můj zdroj smutku :( Žádný posun na obzoru.

0 Citovat

Take zacinam byt skepticky, kdyby pustili alespon obchodni viza... Aeroflot nabizi lety az od konce rijna a jinak mi prijde fajn sledovat aktuality Belavie.

0 Citovat

Tak Pobeda mi zrušila let 9.10., tudíž se s letošním Ruskem loučím :(

0 Citovat

Užijte si Rusko dokud to jde. Globalizace pokračuje a až tam začnou imperialisti importovat demokracii, tak už to nebude ono. 

0 Citovat

Tak změna - v USA zrovna probíhá Velká lednová republikánská revoluce. A to si říkají vzor demokracie. Proti tomu vypadají demonstrace ve Venezuele a Bělorusku jako dětská streetparty...jsem zvědavá jestli EU bude uznávat Bidena když jasně vyhrál Trump, ale vítězství mu ukradli.

0 Citovat

inak k tomu Rusku, system eviz je uz spusteny od 1.1. 2021 ale samozrejme aj zastaveny docasne :) 

0 Citovat

Jak dlouho platí bezvizove povolení k vstupu 14 dní?

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Jak dlouho platí bezvizove povolení k vstupu 14 dní?

 

16 ale ked priletis vecer tak den strateny

 

ATTENTION!  The permitted period of stay in the Russian Federation on the basis of a unified e-visa of up to 16 days  DOES NOT IMPLY  the possibility of staying for 384 hours net time (24 hours x 16). The day of arrival and the day of departure are counted as two days. 

0 Citovat

Postupně tají ledy:)

Residents and national from the following 14 countries can currently enter Russia:

  • Belarus
  • Cuba
  • Egypt
  • Maldives
  • Japan
  • Kazakstan 
  • Korea
  • Kyrgyzstan
  • Serbia
  • Switzerland
  • Tanzania
  • Turkey
  • United Arab Emirates
  • United Kingdom* currently suspended due to new virus strai
0 Citovat

A toto je nový zoznam? Evisa stále nič a Briti sa tam už pár týždňov mohli dostať

0 Citovat

Paráda... :)

bylo u zdroje napsáno také to, jak často budou upravovat seznam zemí? 

0 Citovat

zdroj: https://www.traveloffpath.com/ru...countries/

0 Citovat

Trošku mě zklamali s pozemními hraničními přechody, pěšo se z EU do Ruska s e-vízem dostaneme akorát z Estonska v Ivangorodu. Z Tallinnu do Petrohradu vlakem s přestupem celkem za nějakých 5,5 hodiny. Z Finska se nedá, takže např. vlak z Helsinek do Petrohradu nelze! Snad zatím. 

Nejširší možnosti samozřejmě nabízí letiště, překvapivě ale chybí Kaliningrad Khrabrovo :-(


Copyright © 1996-2021 Karl L. Swartz. All rights reserved.

  • air checkpoints «Pulkovo», «Belgorod», «Volgograd (Gumrak)», «Ekaterinburg (Koltsovo)», «Kazan», «Krasnodar (Pashkovsky)», «Krasnoyarsk (Yemelyanovo)», «Moscow (Vnukovo)», «Moscow (Domodedovo)», «Moscow (Sheremetyevo)», «Nizhny Novgorod (Strigino)», «Novosibirsk (Tolmachevo)», «Rostov-on-Don (Platov)», «Samara (Kurumoch)»;
  • naval checkpoints «Vladivostok», «Zarubino», «Big port Saint Petersburg (Marine Station)», «Passenger port Saint Petersburg»;
  • railroad checkpoints «Pogranichny», «Khasan»;
  • automobile checkpoints «Bagrationovsk», «Gusev», «Mamonovo (Grzechotki)», «Mamonovo (Gronowo)», «Morskoje», «Sovetsk», «Ivangorod», «Ubylinka»;
  • pedestrian checkpoint «Ivangorod».

 


map-of-checkpoints.gif

0 Citovat

No ono to Rusko není úplně za rohem.

0 Citovat

Coinneach napsal(a):

zdroj: https://www.traveloffpath.com/ru...countries/

 

Aha tak je to skoro to iste

 

Starting August 1, updated on September 23, and updated again on October 14, a total of 14 nations can now visit Russia for the purposes of tourism.

0