Ahoj, EasyJet nabizi levné letenky na květen z Berlína na Kanary. Ceny od 58€. Šli byste do toho? Nebo je ještě čas a prijdou levnější nabídky?   .

U2 BER - Grand Canaria, Fuerteventura,...

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí

Ahoj, EasyJet nabizi levné letenky na květen z Berlína na Kanary. Ceny od 58€. Šli byste do toho? Nebo je ještě čas a prijdou levnější nabídky? 

0

Ahoj, mně se to zdá jako úplně ok cena, ostatně jsem už taky něco na Kanáry s Easyjetem koupil :)

0 Citovat

Pokud zustane EasyJet  u sve zavazadlove politiky  jednoho kabinoveho zavazadla bez omezeni vahy tak zpatecka za 58 je v pohode ,asi to treba Ryanair  bude mit odnekud behem toho pomalu pul roku levnejsi  ,pokud by stacilo jen male kabinove zavazadlo , nebo muze byt akce za 5 euro  odnekud .ale co bude nekdy za pul roku to nikdo nevi a EasyJet ma postaveny system  na cim drive koupis tim levneji 

0 Citovat

I u Easyjetu jsou nekdy ceny nizsi s pozdejsim terminem, ta politika cim drive ted moc neplati. Sleduju to od jara.

0 Citovat

58? drágo

0 Citovat

Na to, aby to propadlo nebo se proměnilo jen ve voucher celkem jo.

0 Citovat

Levnější už nejspíš nebudou (jestli je to zpáteční). Easyjet má slevových akcí málo a takových nahodilých. Urvala jsem u nich Kanáry levnější, ale nebývá to pravidlem. V současné situaci ovšem není pravidlem nic :(

0 Citovat

Ted se neda pocitat s nicim co bylo pred Covidem ,vychazim s toho. ze Kanary jsou zavisle na cestovnim ruchu a vanoce a konec roku jsou pro ne top sezona , budou urcite delat vse pro to ,aby tam slo nejak letet a nebylo to uplne odrazujici , Nejradeji bych letel jeste ted aspon na tyden  letenky jsou z Irska za 30 euro zpatecni a testu bych se vyhnul a zpatky pak mel 14 dnu karantenu  

Propadnout to muze jedine kdyz by Spanelsko zavrelo hranice jak to udelali Madari  a to tezko udelaji   Jinak EasyJet na jare lital Italii do posledni chvili  i kdyz pak uz prazdny   Ryanair ani Wizz to taky nezabali  ,

Tady se ale nediskutuje o vanocich ,   puvodni dotaz byl na kveten   ,osobne  bych pul roku dopredu nic nekupoval 

 

0 Citovat

Díky za názory. Koupeno má květen. Za mě je důležité, mít se na co těšit v tyhle době ... 

0 Citovat

Osobně jsem na květen vzal Praha  - Tenerife - Granada s Vuelingem,ale "nezávazně" zalepil jsem to voucherem.

Za prachy bych nic teď 100% nekupoval!

0 Citovat

Kdyby Spanelsko zavrelo hranice, tak Easyjet ma alespon zmenu zdarma (plus rozdil v cene)

0
10 reakcí