Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

viz první příspěvek. Teď jsem platil MC credit RB, předevčírem MC debit ČSOB

0 Citovat

Ja som skusal pozret co to povie so sata airlines, tam zlava len 10€, tak nist

0 Citovat

Někdy se možnost rezervace přes lastminute neobjeví napoprvé, stačí udělat refresh a lastminute tam naskočí, ale určitě ne vždy! 

0 Citovat

Mně to dokonce neprošlo několikrát a zablokovalo mi to Revolutku,  ale to jsem hned odblokoval a hned to šlo. 

0 Citovat

PRG-VLC s TP se dá srazit o cca 750 Kč, takže po slevě krásných 659 NOK, ale "lastminute" se mi tam objevil až po asi pátým refreshi. 


prg-vlc.png

0 Citovat

Dneska Osr-Prg 16 lidi,v Ostravě vystoupilo z Varšavy 5 lidi,nastupovali jsme 4. Myslím,že to dlouho lítat nebude (myslím Osr-Prg).

0 Citovat

Možná proto to jde už zrumbovat RT za 37 EUR:-)) 

0 Citovat

ja letim OSR - PRG v pondeli tak jsem zvedav na ostravsky salonek :D mam jeste jeden dragonpass entry tak to bude asi nejhur vyuzitych par usd :D

0 Citovat

eremi napsal(a):

Dneska Osr-Prg 16 lidi,v Ostravě vystoupilo z Varšavy 5 lidi,nastupovali jsme 4. Myslím,že to dlouho lítat nebude (myslím Osr-Prg).

Já jsem osobně překvapen,že to zatím drží ..

A to tu statistiku rozšiřují letečtí "blázni" co se chtějí jen tak proletět ..

Navrch ta cena je přestřelená - psalo se že ceny budou začínat na 770 já to tedy viděl nejníže lehce přes litr ..

Osobně jsem dával nedávno na otočku ČB - Ostrava jako měl jsem trošku cukání si to při cestě zpět "zpestřit",ale 1250 se mi zdálo prostě zbytečně moc oproti vlaku navrch tady by šlo opravdu jen o to zpestření,ten vlak je ve finále časově stejný a to nemluvím o pohodlí.

0 Citovat

Tak OSR-PRG za 630 Kč nebylo tak špatný. 

0 Citovat

A tak na lince Katowice Warszawa je těch 15 lidí takový normál (letěl jsem i ve 4)  a taky furt lítá.

No doufám, že do pátku vydrží i tahle. 

@Vojta Slezsko, tak dej pak report, jestli ten salónek stojí vůbec za to....

0 Citovat

No 10 dolaru bych za něho nedal ani v normální době. To bych raději riskl, že vstup nepřevedou na další rok a propadne. Na AL jsou různé zkušenosti. Někomu to převedli jinému ne. Má tu někdo už zkušenost, jak dopadl? Mně roční členství končí až 19. takže zatím nevím.

0 Citovat

Členství se mi prodloužilo a vstupy převedly

0 Citovat

prý ostravský salónek :D :D

tu linku jsem ale prolítla oběma směry a super. Já třeba měla namířeno do Berouna a na Ruzyni mě čekal odvoz, takže oproti vlaku mega úspora. A na Mošnově je nové bezpečné parkoviště za 70/den a to taky jde. 

0 Citovat

Michael napsal(a):

Tak OSR-PRG za 630 Kč nebylo tak špatný. 

Jak píšu výš, zrumbuješ RT oběma směry pod litr...

@niemandos - nám všem převedli do dalšího roku, tak až poletím s někým nepolíbeným;-)

0 Citovat

Snad jen postřeh, když se změnil 3. stupeň na 4. (dne 18.12.), tak už byl ostravský "salónek" neochotně uzavřen. Pouze otevřen ten mini-bar dole. Oproti tomu v Praze byl Erste salónek na T2 stále otevřen. Že prý jednalo o výjimku i při 4. stupni. Však brzy uvidíš, jestli se situace nějak změnila.

0 Citovat

btw a to víte, že Maďaři chtějí lítat z Mošnova do Hevízu a už je na to i schválené a podepsané memorandum?:) To budou lázně jedna radost :)

0 Citovat

AlejandraS napsal(a): Já třeba měla namířeno do Berouna 

Cali???? :D

0 Citovat

Jestli nebude Erste otevřený, tak do té Ostravy snad neletím. Eremi letěl asi před pár dny z Prahy, tak jistě ví, jak to je?

0 Citovat

Lounge v Ostravě zavřená (cely horní patro kde je zavrene) a dneska byl zavreny i ten bar dole,odkud se ted odlita,takže jsem si nemohl ani dat ryze hořkeho Radka na kterého jsem se tesil :)

Edit: zpět letím zítra,tak preferuji :) Kazdopadne i když je to nesmysl (ta linka),tak po 5 měsících v letadle jsem si to užil a zjistil jsem,ze mi to fakt chybělo:)

0 Citovat

cali napsal(a):

Jak píšu výš, zrumbuješ RT oběma směry pod litr...

No jasny, to měla být reakce na lma,  kdy psal, že je to drahý. Jen mi nějak vypadla citace.

0 Citovat

tonic napsal(a):

 

Cali???? :D

Tak je to venku, no... Jsme něco více, než cestovatelští kamarádi;-) Možná se dočkáte dalších překvapení.

0 Citovat

No tady je to teda cvokárna.

0 Citovat

Cestovatelský portál, ne? Natvrdo a bez roušek. Snad bude i fotodokumentace.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Dneska Osr-Prg 16 lidi,v Ostravě vystoupilo z Varšavy 5 lidi,nastupovali jsme 4. Myslím,že to dlouho lítat nebude (myslím Osr-Prg).

Letěl jsem 14. 1. PRG - OSR a letělo nás 13, z toho 5 vystoupilo v OSR a zbytek pokračoval do WAW. Čekal jsem větší zájem, přeci jen ten čtvrteční večerní odlet je časově perfektní...

0