Ahoj, po návratu z Itálie do ČR se musíme do 5 dnů testovat, to chápu, ale jak je to, když letíme letadlem, nejspíš musíme někde v Itálii na test, že? Pořadí někdo, kde se v Pise dá na počkání otestovat, aby to stačilo do letadla? Předem děkuji :-)  .

Testování v Itálii pro přístup do letadla

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

7 reakcí

Ahoj, po návratu z Itálie do ČR se musíme do 5 dnů testovat, to chápu, ale jak je to, když letíme letadlem, nejspíš musíme někde v Itálii na test, že? Pořadí někdo, kde se v Pise dá na počkání otestovat, aby to stačilo do letadla? Předem děkuji :-)

0

https://www.pisa-airport.com/en/...ation.html

Muzes si test objednat primo na letisti v Pise :)

0 Citovat

Ahoj, neví někdo, kde se objednat na test před návratem do ČR v Monopoli ?

0 Citovat

Dejte do googlu "monopoli italy covid test" a vyjede Vám mapa.

Ve vetsich mestech typu Bari ci Brindisi budou testovaci mista, krome letisť, jiste i na nadrazich.

:)

0 Citovat

Ahoj, bude se asi ptát hloupě, ale jsem z toho už zmatený. Rád bych letěl do Itálie koncem září, jsem očkovaný, potřebuji ještě nějaké testy pokud poletím z ČR?

Předem díky 

0 Citovat

Nepotřebuješ nic dalšího.

0 Citovat

Super díky, takže stačí mít EU certifikát o očkování? Slyšel jsem právě, že např. do Anglie je před doletem test i když je člověk očkovaný, tak proto se radši ptám.

Díky 

0 Citovat

Ano, stačí ti EU certifikát o očkování, plus vyplnit italský a český formulář - viz mapa cestavatele na úvodní stránce CL.

0
7 reakcí