Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda mám jako spotřebitel nárok na vrácení peněz za storno letenky či nikoli. Kupoval jsem si letenku na Sri Lanku přes Fly Dubai a bohužel jsem ji byl nucen stornovat. Zaplatil jsem cca 400 AED poplatek za zrušení letenky a zbytek mi vrátili formou Fly Dubai Voacheru (úplně super deal to teda není). Zajímalo by mě jestli je nějak možné z nich vytáhnout peníze. Voucher má sice platnost cca rok ale těžko říci co bude za rok a jestli budu mít potřebu letět zrovna s Fly Dubai.  .

Vrácení peněz za storno letenky

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

0 reakcí

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda mám jako spotřebitel nárok na vrácení peněz za storno letenky či nikoli. Kupoval jsem si letenku na Sri Lanku přes Fly Dubai a bohužel jsem ji byl nucen stornovat. Zaplatil jsem cca 400 AED poplatek za zrušení letenky a zbytek mi vrátili formou Fly Dubai Voacheru (úplně super deal to teda není). Zajímalo by mě jestli je nějak možné z nich vytáhnout peníze. Voucher má sice platnost cca rok ale těžko říci co bude za rok a jestli budu mít potřebu letět zrovna s Fly Dubai.

0
0 reakcí