V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní 

0

Stačí jednosměrka?

0 Citovat

jo

A ideálně dvě teda... logicky... :) Ale je jedno, že jsou to kdyžtak dvě jednosměrky na stejnou trasu, změní to na cokoliv ikdyž se možná operátor chytá za hlavu

0 Citovat

Jde to přehodit i přes chat?

Nějaký tip na trasu za 5€?

0 Citovat

+- 14 dní mimo chat, přes chat potom když potřebuješ na déle

lety do BLQ jsou za 49 MAD

0 Citovat

A tam pak neni zadny cenovy limit na to co si muzes vybrat jako nahradu?

0 Citovat

Takze staci jakoukoliv trasu z Maroka zpatecni? Potom to v administraci po zruseni jde zmenit na jakoukoliv trasu napr z Vidne? Plati se doplatek ceny letenky nebo je to “0”? Diky za upresneni s tip!

0 Citovat

JanoB napsal(a):

A tam pak neni zadny cenovy limit na to co si muzes vybrat jako nahradu?

Nenarazil jsem na něj... Měnil jsem na letenky za 200E 

0 Citovat

Michal K_1 napsal(a):

Takze staci jakoukoliv trasu z Maroka zpatecni? Potom to v administraci po zruseni jde zmenit na jakoukoliv trasu napr z Vidne? Plati se doplatek ceny letenky nebo je to “0”? Diky za upresneni s tip!

Ano, ale pečlivě volit termín Maroko zakazuje lety zatím jen na dva nejbližší týdny... I když se dá očekávat, že to bude mnohem déle. Doplatek není. Ve správě rezervace jde změnit i na odlety z VIE ale jenom +- 14 dní, více dní přes chat.

0 Citovat

Toto například kupovano jako RAK-STN na 15. prosince 


screenshot-20211128-210811.jpg

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Toto například kupovano jako RAK-STN na 15. prosince 

Asi ti úplně nerozumím. Vždyť ještě marocké lety nezačali rušit, tak jak jsi už mohl tu rezervaci změnit?

0 Citovat

Lety do/z Británie byly zastaveny už před cca 14 dny...

0 Citovat

Já jsem to takto řešil při lockdownu na jaře a rozhodně to nešlo vyměnit za libovolný let, ani s různými agenty. Vždy měli milion výmluv a odkazů na VOP a nakonec jsem byl rád za voucher. Třeba se polepšili, ale jen aby pak nebylo smutno;-)

0 Citovat

Já to zažil na jaře taky. Tentokrát je to mnohem jistější. Předtím byly lety ruseny z provozních důvodů, nyní jsou ruseny z rozhodnutí vlády. Sam Ryan to tak podával, že pokud ruší z provozních důvodů je možnosti rebook pouze na stejné trase. Teď již 3x vyzkoušeno že může být rebook skutečně na cokoliv. Takže jim věřím. Jak tvrdí tak činí. (1x jsem refundoval a trvalo to asi týden)

A ostatně jak jinak bych koupil let z Maďarska za dinary?

0 Citovat

Skusim to, a uvidim co s toho bude. Prinajhorsom refund. Je tam aj RAK-NAP za 49 na 12.12. Co by mal byt zatial posledny datum pokial su lety zrusene.

0 Citovat

Otázka je, na co to změnit? Já jsem asi úplně vygumovanej, ale vůbec mě nenapadá, kam bych mohl s Ryanem reálně v prosinci letět...

0 Citovat

No to máme podobnej problém... Krom Kanaru me napada Kypr, Malta nebo Jordánsko, ale žádná hitparáda no

0 Citovat

Tak som kupil na 12.12. 2x jednosmerku RAK- NAP pre 2 osoby za 20€, a uvidim co bude.

Vzdy sa nieco najde. Rozmyslam to hodit niekam do Spanielska. Vyzera, ze ti budu mat rozum. Pokial nam nezakaze nasa vlada zase cestovat.V najhorsom si to necham vratit.

 

0 Citovat

Když jsem měl na včerejšek neproletěnou do Agadiru a na 2.12. mám zpatky, tak budu mít jednosměrný volnasrk nebo už propadla? Vím, říkává se, že u FR to jsou spíš dvě jednosměrné letenky, ale...

0 Citovat

Podle mě ow volnasek

0 Citovat

Přítelkyni jsou koupil jeden OW lupen do Agadiru a až to zruší, tak se o víkendu budeme vracet z BUD letecky místo žlutého vlaku.

0 Citovat

To si jako povodne planoval, ze z bud ty pojdes letecky a ona vlakom? :)

0 Citovat

nech si zvyka

0 Citovat

Ne, já mám volňásek ze včerejška a ona ho bude mít z dneška. A kdybych se náhodou pletl a směr z Maroka se nerušil, tak ta dnešní letenka půjde aspoň refundnout.

0 Citovat

Já myslel, že jedeš na titul gentleman roku:-))

0