V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

baca12 napsal(a):

Neaky tip na ow letenku za 8€? Najlepsie az na jesen.

Ostal mi let fez-madrid

Mne zustal 3x :-D

0 Citovat

Mne 13x, kedze moji rodinni prislisnici radi cestuju spolu 🤦🏻‍♀️

0 Citovat

Tak dlouho se se džbánem chodí pro vodu, až se ucho utrhne... 😁

3 Citovat

Já tam mám nezrušený lety ještě za 140 euro. Ale i tak to byla super akce, tak ještě jednou dík za tip.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Jak rychle se vam to propise v systemu?

Mi se zatím všechny změny propsaly vždy večer po 22.00.

0 Citovat

Fez Madrid poletí :(. Ryan měl lepší informace jak my. 

0 Citovat

Mne tiez zostali 2 lety. Takze som FR daroval 15€. No snad to prezijem... :) 

 Kadopadne chcem velmi podakovat Janovi Vidimovi za poskytnutie jeho travel hacku sirsej verejnosti tu na fore. Na zaciatku on, ani nikto z nas asi netusil, ako sa to cele vdaka benevolentnym podmienkam Ryanairu zvrhne, a ze nas to dokaze krasne zabavit na par mesiacov. Konecne sa zase riesilo cestovanie, a nie Covid. Takze Honzo dakujem.

3 Citovat

Mne sa podarilo jednu varku presunut na letnu Maltu, takze aj tak dobre. Vdaka za tip Jan. 

0 Citovat

Já dnes ráno v 8 psala agentovi a už to to mám propsaný v systému. Ale email nepřisel.

Taky děkuju za tento tip. Máme 2x letenky na léto, za pár korun (10€ a 16€), konečně se nám splní Kanáry a Sicílie. Později bychom nějaké levné letenky našli, ale ne do vysněných destinací, navíc jsme si v klidu mohli vybrat z velké nabídky ubytování a můžu začít plánovat. Takže ušetřeno plno euro.

0 Citovat

Kolko krat sa da spravit free zmena s doplatkom za letenku?

0 Citovat

1x

0 Citovat

Taky bych to rád změnil někam na podzim, ale nic slušnýho jsem nenašel... Při nejhorším to propadne... 

0 Citovat

Já taky děkuju, mám krásné lety za pár šušňů, což trochu vyneguje inflaci :D Jenom ještě neříkejte, že je konec, počkejte na konec roku. Ryanair mě jednou nechal v Marakéši čekat celé odpoledne bez informací na letišti, zatímco naše plánované letadlo odletělo místo do Prahy do Německa a jenom těsně stihli mít zpoždění pod tři hodiny. Zpáteční let z Itálie mi loni zrušili 20 hodin před odletem. Teď 2. ledna měli poruchu letadla a zpoždění nakonec dotáhli na 13 hodin. Zkrátka jak už jsem psala, mám asi takové výčitky svědomí, jako když pirátím filmy od Disney.

1 Citovat

Taky dnes vyměněno za Krakov- Tenerife na jarní prázdniny. Udělal to první agent a hned jsem dostala potvrzení do mailu a je to i v appce. Madrid-Marakeš, který jsem nenasytně dokupovala tento týden, mi holt zůstane.  

0 Citovat

třeba ne... taky jsem si tento týden koupil Mad-Mar...., naděje umírá poslední :-)

0 Citovat

Jsem asi nejvetsi smolar, protoze mi nezrusili ani jeden let a vsechno mi zustalo :D

 

takze doporuceni je to free zmenit s doplatkem?

0 Citovat

ja pockam do nedele a potom to zmenim na neaku domestic linku v polsku a budem dufat, ze to zrusia, ak nie, nic sa nedeje, z dvoch nakupenych mi vyslo jedno ale pohoda i tak,ziadna strata :)

0 Citovat

Domestic polský linky čeká nějaké rušení? Protože doplácet cokoliv se mi rozhodne nechce a nic za stejnou nebo nižší cenu jsem nenašel...

Tak to spis vypadá, že ty letenky použijeme na nějakou jednodenní nebo víkendovou otočku...

0 Citovat

Vcera chat s agentem rano, dnes to same. Pokazde stejna story - ano, let zmenime. Ano, predchozi agent to neudelam, ale ja to udelam a do 2 hodin to budete mit. Ani vcera ani dnes se vsak nic nepropsalo v rezervaci. Asi mi trosku kecaji.

0 Citovat

Já mám už v systému potvrzenou změnu, takže jsem to zapila vínem.

0 Citovat

Nějaké změny mi udělají hned a nějaké jim trvají a musím to urgovat. Nejde to už tak lehce jako v prosinci, ale zatím mi vše vyšlo.

0 Citovat

Potvrzuji propsani v systemu az po 22.h vecerni..

0 Citovat

Dokončen Maroko typ. Poděkování Jan Vidim za skvělý typ.

Jednu trasu jsem věnoval zpět Maroku - KRK / AGA / KRK v říjnu.

 

0 Citovat

Také děkuji. Prosincové Maroko z Vídně změněno na červnové Portugalsko/Faro z Norimberku. Na druhý pokus.

0 Citovat

Víte někdo (nebo alespoň máte nějakou teorii), proč nám stále povolují změnu termínu i destinací,  i když už ban není a v podstatě by nás všechny mohli poslat do háje?

Zkoušel jste tohle někdo udělat i s jinou zrušenou letenkou? Nebo to vás poslali do háje?

0