V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Ja mam 2 jednosmerky na ten isty let na rovnake mena. Tak som tiez zvedavy co bude na chate. to je este viac okate. Popripade to skusit na 2x s dvomi roznymi agentmi. Kazdopadne ak by to fungovalo ako pisal JanoB bola by to celkom bomba.

0 Citovat

Jak to vidíte s rušením letů v týdnu 13.-19.12 ve směru do Maroka? 

0 Citovat

Nasel jsem hezky predvanocni let Viden -Aqaba   13.12, za  5 euro a zpet  21.12.rovnez za 5 euro nekoukal jsem na ubytko na tech 8 noci ale myslim ze to je celkem fajn  pro nekoho kdo se chce vyhnout predvanocnimu blazneni a covidovym  omezenim 

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

Jak to vidíte s rušením letů v týdnu 13.-19.12 ve směru do Maroka? 

Myslím že je to hodně pravděpodobné, ale z 95 % to zavisí na marocký vládě, takže sledovat zprávy... Jestli ale ty lety fakt stojí 5E, tak jsou těsně před zrušením... Jestli bude pravda, že rebook skutečně na celý rok, tak asi přikoupím

0 Citovat

Tiez to budem sledovat, a prikupil by som. Popripade ak bude nieco nove ohladom hranic tak to hodte sem niekto. Chcelo by to este od niekoho potvrdit, ze to naozaj davaju na rok. Momentalne na to nemam cas, a ani neviem kam by som to hodil. Lebo by sa tym otvorili paradne moznosti.

0 Citovat

Ja ti to muzu potvrdit 


8cc20e89-1ece-40e3-8250-274a5890716b.jpeg

0 Citovat

Jasne, o tebe vieme, len ci to nebola nahoda a stastie na agenta.

0 Citovat

To není, že bychom ti nevěřili, ale dokud to není změněné, nelze s tím počítat. Něco jiného je leden a něco jiného by byly letní měsíce a prázdniny

0 Citovat

: What are the rebooking options you offer to passengers affeted by the Morocco flight ban? which is the booking mentioned earlier

Gergo T : The same flight change options are available as for any other change.

Já: Which is? The email is unclear...

Gergo T : What do you mean by that?

Já: My flights were cancelled. For which flights can I rebook?

Gergo T : You can move it by -7 / +14 days.

Já: for any route?

Gergo T: Yes, the route can be changed as well.    

 

Gergo T teda není můj nejoblíbenější agent

0 Citovat

Presne letne prazdniny ma napdli ako prve ak by to davali na rok.

0 Citovat

@Patrik Č

Před hodinou mi Wizz zrušil VIE - RAK - VIE  19. - 23.12.

0 Citovat

No možná to bylo i trochu štestí,na úvod chatu totiž agent na mne vyblafnul ať to zmenín v rozmezí 14 dní přes manage booking sekci ale já sem mu řek že vím i o jiné možnosti přímo přes chat a pak už to jelo

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

: What are the rebooking options you offer to passengers affeted by the Morocco flight ban? which is the booking mentioned earlier

Gergo T : The same flight change options are available as for any other change.

Já: Which is? The email is unclear...

Gergo T : What do you mean by that?

Já: My flights were cancelled. For which flights can I rebook?

Gergo T : You can move it by -7 / +14 days.

Já: for any route?

Gergo T: Yes, the route can be changed as well.    

 

Gergo T teda není můj nejoblíbenější agent

Tak to mozno bude naozaj o stasti, a agentovi. No uvidime.

0 Citovat

Řeknete mu rovnou konkrétní datum a trasu,jestli to múže změnit.Pokud to mají v obchodních podmínkách tak asi nesmí říct ne

0 Citovat

Nevi nekdo zda tam je pak omezeni te zmeny do 6.1.  Koukam  slo by jeste koupit 16.12. za 8 euro a kdyby to pak slo vymenit za Praha -Dublin nekdy po Novem roce tak by se mi to vyplatilo to risknout

0 Citovat

Pokud to zruší 16. 12. skoro jistě ti to vymění na let v první půlce ledna, ale nevim jestli je treba delat  harakiry s Marokem ,dneska cyber sale monday  5 euro ,pravda spis na unor brezen ale neco se vybrat da

0 Citovat

Ale jo to jsem psal jenze  to se netyka  Prahy treba ty 5 eurovky  je tam Bratislava  Kosice , je tam Londyn  z Brna nebo Ostravy ale ne tesne po Novem roce   tam je navic jasne napsane mimo lety do 6.1.  U te zmeny se prave na to ptam a navic jestli ofiko 14 dnu  tak se muze stat ze  to vymeni jen do 30.12  No a hned jsem si to neuvedomil ze by se to mohlo hodit 

0 Citovat

BLQ-AGA a TFS-AGA na 30.11. za 4,99 €. Něco mi říká, že nepoletí...

0 Citovat

Tak potvrzuji změnu zrušeného letu i na pozdější termín. Změnil jsem to přes chat nakonec na Tenerife, termín na konec dubna.

Agent Amjad mě hodně potěšil :D


screenshot-20211129-222557.jpg

0 Citovat

Opačným směrem jsou ty lety napálený, jestli pak to nejsou ty repatriation flight, které mají výjimku

Edit směrem do Agadiru je to na flight radar jako canceled, koupeno pro celou rodinu

0 Citovat

Tomáš L napsal(a):

Tak potvrzuji změnu zrušeného letu i na pozdější termín. Změnil jsem to přes chat nakonec na Tenerife, termín na konec dubna.

Agent Amjad mě hodně potěšil :D

mel jsi nejake okate lety taky??

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Opačným směrem jsou ty lety napálený, jestli pak to nejsou ty repatriation flight, které mají výjimku 

Uvidí se. Koupeno pro dva lidi.

0 Citovat

Tomáš L napsal(a):

Tak potvrzuji změnu zrušeného letu i na pozdější termín. Změnil jsem to přes chat nakonec na Tenerife, termín na konec dubna.

Agent Amjad mě hodně potěšil :D

Jenze Kanary jsou v podstate  za par euro   ale Praha -Dublin  3.1. 6500 Kc  4.1. 5000 Kc  to nemusi chtit vymenit,,,

0 Citovat

czechtraveller8 napsal(a):

mel jsi nejake okate lety taky??

Neměl, měli jsme letět klasicky teď ve čtvrtek tam a v neděli zpět.

Poprosil jsem ho o změnu zrušeného letu, na to mi odepsal, jak to mám udělat přes jejich web. Na to jsem odepsal, že bych byl rád, kdyby mi s tím pomohl, protože mi to přes jejich web nejde změnit. 

Poslal jsem mu přesně na co to chci přebookovat, on se mě zeptal skrz bezpečnostní pravidla na telefoní číslo a to bylo vše. Během 20 minut pak přišel email s novou rezervací :)

0 Citovat

Mikire na ceně vůbec nezáleží, jak už jsme psal lety koupený za 5 liber jsem měnil na lety které stály 200 euro

0