Zajimalo by me kam se vsichni chystate 2015 - jake mate cestovni plany a zajimave tipy na nove destinace.. Urcite ma spousta z Vas nakoupenou Havaj a Indii - nicmene treba jeste nekdo z Vas (stejne jako ja) ceka na nejakou dalsi skvelou mega akci.. ) + to doplnim jednou dvema vikendovkama po Evrope nebo Dubaji .

Kam se chystate 2015 ?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

njn s délkou cesty počítám.. ale určitě to stojí to za to.. smiley

0 Citovat

Nejhorší na tom je, že ta cena není buhví jaká i z Nového zélandu a okolí. smiley smiley

0 Citovat

no to se Vaší přítelkyni nedivím, já bych na Tahiti taky nechtěla chybět smiley)

0 Citovat

Teď jsem si tu vymyslel jeden routing Praha - Wroclaw - Varšava - Gdaňsk - Krakov - Praha, celkem to vyjda do litránku smiley

0 Citovat

inak ked ste tu uz vsetci tak proactive smiley ... nenaplanujeme nejaky mensi cestujlevne trip niekam ? smiley ako realne smiley

0 Citovat

tak ja letos jen tak poskromnu ...

25.4. PRG-LHR-SFO (BA)
8.5. ONT-DFW-LHR-OSL (BA)
10.5. OSL-PRG (Norwegian)
7.7. VIE-MAD (Iberia)
10.7. MAD-VIE (Iberia)
24.9 BTS-CIA (FR)
25.9 CIA-SKG (FR)
27.9 SKG-ATH (Aegan)
29.9. ATH-CIA-BTS (FR)

Prozatim vse....mel jsem jeste koupeno BTS-VIE od Niki na kveten ale ZRUSENO smiley

0 Citovat

Jezdíme Chorvatsko, Itálie.. letos možná Řecko uvidíme podle financí:) Jinak levná dovolená se dá sehnat na tiptravel většinou vybíráme tam,jsou tam videa z okolí hotelu a i fotky tak je fajn že to můžem porovnat co se líbí víc:)

0 Citovat

Velka Noc - Lvov, UA (autom)
Maj - Sarajevo (autom)
Jun - BUD - FCO - ICN - FCO - WAW; BUD - TGM - BUD
Jul/August - po Slovensku (naco ist z tepla do este vacsieho tepla)
September - BUD-KUT-BUD
November - PRG-KBP-DXB-MNL-USU-MNL-DXB-KBP-PRG

0 Citovat

05/2015 - Barcelona, Brusel a Bruggy
06/2015 - St.Martin/Karibik
11/2015 - Sri Lanka
12/2015 - Pearl Jam tour 2015 smiley

0 Citovat

Brezen Londyn, Duben SriLanka, Kveten Cape Verde, Cerven - zatim vybirame:-), Cervenec Provance, Srpen jachting Recko a pak se uvidi:-)

0 Citovat

Duben Egypt, červen Korea, červen - červenec Dubaj a Filipíny, Srpen Francie (Nantes). Problém je, že toho mám v plánu víc, než mám dovolené. Ale snad se to nějak podaří smiley

0