Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Jasný, to dá rozum, než 2 hodiny v Y, tak radši půl dne v autě smiley

0 Citovat

Lidi, je nějaká šance najít letenku C2-C4 (do Brazílie, případně Peru) s fuel dumpingem? Zatím, ať hledám, jak hledám, tak nic. Nejnižší jsem našel s Deltou z MXP do Ria za 412 EUR (už není aktivní). Vůbec akčních letenek do tohoto kouta světa příliš nebývá a nejlevnější letenky z Prahy tam vychází na 14k za ideální konstelace hvězd a vzhledem k tomu, že tam potřebuji/chci ještě GIG-IGU, který v tom období zatím neklesá pod 200 USD (a létají ho na 99% tzv. nízkonákladovky), tak hledám, jestli to půjde ještě trochu stlačit.

Chci tam na podzim. Mám čekat a hledat nebo těch 14k z Prahy už těžko něco trumfne?

0 Citovat

velka sanca, viacero C2-C4 funguje v pohode...

0 Citovat

Né, že by to bylo nějaké předsevzetí donového roku, ale prostě mě to zajímá a tak bych se chtěl v rámci sebevzdělávání někoho zeptat, jestli by si třeba neudělal na mě čas v Ostravě, nešel se mnou na pivo / kafe a nevtáhl mě do problematiky FD?

čtu o tom, projíždel jsem si nějaké vlákna, ale chtěl bych se to i trochu naučit nebo dostat nějaké rady a tak si o tom pokecat.

NTB bych vzal, útratu bych zaplatil.

Díky

0 Citovat

Specialne pre lenivych smiley PRG-C3 za 205 Eur

0 Citovat

ITAble, 1x?

0 Citovat

*A?

0 Citovat

A = Star Alliance
S = SkyTeam
O = One World

0 Citovat

Lukáši, ptám se, jestli je to z PRG taky *A smiley

0 Citovat

mám tu docela zajímavej C2c-C3 s BF 0.95€, ale nedaří se mi najít nic kromě dost nesmyslnejch 1x, který to dostanou na 160€...klidně se nechám navést na správnou cestu, ať zbytečně nemlátim prázdnou slámu smiley

0 Citovat

Skyteam vcera vecer naladoval do systemu super zimni tarify smiley Zatimjsem nasel 2 pecky v C, nicmene asi ty ceny nebudou pro vsechny tak vyhodne (ale zase je velka sance ze to pujde proletet)..

0 Citovat

ak sa myslime to iste, tak este su smiley
EDIT: nemyslime, tieto su *A

0 Citovat

Koukám, že nová moda.
Dopravci se předhání kdo to bude mít levnější do C3 a C6 z LON (LHR,LGW).
Nebylo to před dvěma roky uplně naopak že LON byl na odlet uplně nejdražší? (teda myslím..)

Každopádně když se pak koukne člověk na strukturu rozepsané ceny, tak ty poplatky všemožný letištní v UK jsou k blití smiley smiley

Tudíž třeba klasické 50ti procentní vypuštění paliva zase žádná výhra až tak není smiley

0 Citovat

A kolik to bylo? Ted jsem dohledal PRG-NYC za 38 tisic.

0 Citovat

Ahoj, chci se ponorit do hlubin fueldumpingu a abych byl lepe motivovan v tom stravit hodiny a hodiny, tak me zajima, za kolik jste ulovili a skutecne proleteli vasi nejlevnejsi letenku za pouziti fueldumpingu, pokud to neni nejake tajemstvi?

0 Citovat

to co tady dneska bylo a zmizelo asi určitě nebylo 3x, že ne? dik

0 Citovat

Hmm, proč to spíš vůbec zmizelo? smiley Tipoval bych to na nějaký OTA glitch + BA?

0 Citovat

Zmizlo to asi kvôli mne nakoľko som písal Matiovi, že načo to sem dáva keď to tu aj tak nikomu nepomôže.. smiley

@toMas ak je to ten istý príspevok ako dávali na FT tak to nie je 3x

0 Citovat

Počkej jak nepomůže?
Jakože jsme "málo zasvěcení"?

Tak to sem radši nedávat vůbec? smiley smiley

0 Citovat

Tak skusme, VIE-C2.5 234 Eur, *A

0 Citovat

marne premyslim co by za tu cenu v 2.5 mohlo byt vyhodne smiley

0 Citovat

Ja jeden tip mam smiley

0 Citovat

jo leda by to nebylo economy smiley

0 Citovat

Mam docela zaludny dotaz:

Chci letenku pro dospělou osobu a infanta do dvou let věku.

Jako DOJ to stoji 16 168 kč, jako DOJ + FD to je za 12.859 pro dospěleho

Tj žadny velky rozdil cenovy. Avšak i ty tři tisíce kč se hodi. (krat dva lidi)

Jedna se o klasiku, kdy YR může být sníženo o max 50%.

A jde o to, že infantovi bude týden po proletění toho co proletět chci dva roky. Většinou to strkám třeba čtyři měsíce za přílet ten ocásek, at to "vůbec není vidět".

Jenže teď když to strčím daleko od návratu, tak zase infantovi nebude v době letu "ocásku" pod dva roky. A nevím jestli to bude hlavní aerolince vadit, že ten poslední let bude až po dvou letech věku. Aby to nebrali jako celek a nechtěli doplatit za klasické dítě i ten začátek letenky. Vím, že na check-inu ten let za čtyři měsíce nemusí ani vidět, ale aby jim tam nevyjelo nějaké systémové upozornění.

Ještě to můžu strčit dva dny před druhé narozeniny, ale to je trochu blbé mít ocásek hned šest dní po návratu. I když ne neproletitelné za tu dobu. Jsem zvykly to davat fakt radši až za tak dlouho.

No nevim asi jste toto nikdo neřešil.

Každopádně odpověd typu, abych se na to kvůli takovéto ceně vy...al znám taky - spíš mě zajímá Váš názor. díky

smiley smiley

0 Citovat

Zajimavy dotaz a vubec mi neprijde hloupe chtit usetrit 6000 Kc , ale kdyz se tak zamyslim , nad tim co pises , tak i kdyz by jim vyjelo nejake systemove upozorneni , tak prece jde snadno pak dokazat, ze infant nema v dobe zacatku letu 2 roky a ten doplatek by mel byt logicky az na ten ocasek, kdy uz 2 roky bude mit

0