Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Qlk napsal(a):

Nic nevidím. Co to má být?

stačí prejsť o stranu dozadu

0 Citovat

guessWho napsal(a):

stačí prejsť o stranu dozadu

Aha :-)

Tohle je ono?

C2-C3 Double Open Jaw 165,17 €.

Single Open jaw - much lower € .

No risk.

0 Citovat

Tak to hodně štěstí, respektive jsem zvědavej jestli to najdeš :)

0 Citovat

No právě, že nenajdu. Proto jsem se ptal, jestli něco je. Tak nevím.

0 Citovat

Tak ses ptal jestli něco je a odepsali, že něco je... :)

0 Citovat

A cos mu řekl:

Nic...

No to jsi mu řekl dobře:-)

0 Citovat

Aha :-)

0 Citovat

Dá se u Air China odstřelit celý YQ? Pořád se mi daří jenom polovina. Nějaký hint by mi bodnul. :)

0 Citovat

U toho CA tak to jsou lety pouze od CA anebo nějaká kombinace s někým jiným? Například z PRG tam je kombinace LH + CA ale snížit se mi to nedaří... Nebo to mus být čistě CA?

0 Citovat

Podařilo se mi oboje, ale vždy jenom o polovinu.

0 Citovat

Nechci zakládat nové téma, ale dnes, když jsem připravoval lahodnou krémovou brokolicovou polévku jsem si vzpomněl na mé začátky s dlouhým a individuálním cestováním a řekl jsem si, že se Vás musím zeptat proč už se neobjevují letenky, které spustily mou vášeň.

Psal se rok 2014, CL v plenkách téměř a já jsem myslím na FB objevil ERROR s FD letenkou od EMIRATES:.

Z prahy byla díky slepému ocasu na letence možnost letět do BKK, CMB apod. za třeba 9 tisíc.

Ta akce byla boží a veleúspěšná, ale od té doby už tu na stránkách podobná "chyba" neobjevila.

Šlo tehdy o raritu, chybu která se již neobjevuje v systému nebo snad je nezákonné propagovat takovou nabídku ?

Nebo to byla prostě jen propagace stránky, že jste poskytli veřejně FD. Myslím, že jen to vlákno tady na CL mělo snad 1000 komentářů a dalo Vám MOC nových odběratelů.

0 Citovat

Rob Foxx napsal(a):

Z prahy byla díky slepému ocasu na letence možnost letět do BKK, CMB apod. za třeba 9 tisíc.

Teraz by po tom ani pes nestekol :D Od 2014 sa toho vela zmenilo, rok predtym som letel do NYC v marci za 350 euro a som myslel ze aky megahit. Celkovo ceny leteniek klesli, vsak kazdu chvilu je Thajsko za 8000-10000CZK, USA za 6000 z okolitych letisk, Island je uz pomaly vikendova destinacia, Australia tiez je casto za 500-600 euro

Najlepsia "akcia" za poslednyu dobu bola Air Canada. A pravda, fuel dumpuy nebude nikto uz zverejnovat.

0 Citovat

no ja bych po ni treba stekl :)...ta "akce" predtim byla super v tom, ze byla do skoro kamkoliv...ale jinak se tu podobne "akce" uz nezverejnuji hlavne proto, ze nikdo fuel dumpy nezverejnuje...i tehdy kolem toho byla celkem diskuze...

0 Citovat

vzdy ked sa nejaky dump zverejni, tak to znamena ze do par hodin / dni bude opraveny a vacsinou opravia daleko viac ako bolo verejne zname.... takze je len dobre ze sa neobjavuju verejne ( a to ze sa neobjavuju, neznamena ze neexistuju ;) )

Dam aktualny priklad C2-C3 85 Eur .....

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

Dam aktualny priklad C2-C3 85 Eur .....

Akoby napisal ten bez mapy - Matio_S - Heker, ktorý trhá Čechov a Slovákov z kancelárskych stoličiek. :D

0 Citovat

Koukám i na FT a už se nedává k hintum BF jako to bývalo? To bylo vždy celkem dobré vodítko, lepší jak alliance.

0 Citovat

toMas napsal(a):

Koukám i na FT a už se nedává k hintum BF jako to bývalo? To bylo vždy celkem dobré vodítko, lepší jak alliance.

nemam pocit ze by BF bol pravidlo, a osobne je pre mna aliancia vacsi hint ako BF

0 Citovat

SK na letech z VIE do USA ... nízký BF, EoE povoleno (jen nevím, jestli striktně na SK?)... Dá se s tím něco vyvést? Matrix ignoruje.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

SK na letech z VIE do USA ... nízký BF, EoE povoleno (jen nevím, jestli striktně na SK?)... Dá se s tím něco vyvést? Matrix ignoruje.

THE FARE COMPONENT MUST NOT BE ON

      ONE OR MORE OF THE FOLLOWING

        AA FLIGHTS 6780 THROUGH 7161

        AA FLIGHTS 7270 THROUGH 7294

        AA FLIGHTS 7860 THROUGH 7949

        AA FLIGHTS 8104 THROUGH 8370

        ANY AS FLIGHT OPERATED BY AA.

         NOTE -

          UA FLIGHTS MAY BE OPEREATED BY FOLLOWING CARRIERS

          XE/OO/EV/YV/G7/S5/9L/AX/RP/C5

0 Citovat

To mi moc nepomohlo :) něco mi říká, že je to výše zmíněný adept, ale ne a ne ho zprovoznit.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To mi moc nepomohlo :) něco mi říká, že je to výše zmíněný adept, ale ne a ne ho zprovoznit.

precitaj si este raz pravidla o EoE ,tam najdes odpoved, ale bohuzial nie velmi pozitivnu

0 Citovat

tak se taky poprve podelim...C2-C3/C6 342e, ST...ja vim, zadny zazrak, lidi sem davaji nizsi cisla, ale zas je to neco, co najdou i takovi jako ja :)

0 Citovat

A zas mame pochutku C2-C3 , za 63 Eur,  

0 Citovat

Ahoj, asi nedostanu odpověď, ale zkusím to :-) zkouším FD na ITA 3x a let, který má být nejkratší a nejlevnější tak ať zkouším jak zkouším variace tak se mi nacházejí vždy drahé (třeba z bruselu do vídně za 35.000,- a výše, ikdyž mám požadavek na "cheapest") a nevím jak tomu zamezit :-( 

Kde prosím najdu na expedii rules?


Moc děkuju!

0 Citovat

Hledat v Asii, Jižní Americe. Po Evropě toho moc nenajdeš, svého času fungovala Air Malta.

0