Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

C2-C1, 123 Eur... 

Hint: *A

0 Citovat

C2-C1, 102 Eur

Hint: Ine C2 a ine C1 ako post predtym...

0 Citovat

Nejakej tip na to, u jaky aliance hledat letenky do Asie? Odlet idealne Praha, kam je jedno. Je neco takoveho vubec realny najit, nebo je vzdy jen par mist v regionu odkud jde najit neco s FD? 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Nejakej tip na to, u jaky aliance hledat letenky do Asie? Odlet idealne Praha, kam je jedno. Je neco takoveho vubec realny najit, nebo je vzdy jen par mist v regionu odkud jde najit neco s FD? 

čínani..

0 Citovat

Caute, po hidden cities a throwaway ticketing se zacinam venovat FD, spis jen tak pro radost. Princip chapu, uz se mi vcera povedlo neco proletitelnyho i najit. Jen bych chtel poprosit nekoho zkusenejsiho o radu. Na vicemene vsech webech je uvadeno, ze END-ON-END musi byt permitted. Ja jen nechapu, jestli pro 3X je tohle vazne nutne nebo staci ADD-ON? Pripadne dokaze nekdo vysvetlit pro jake pripady je co?  Tezko rict jestli informace napriklad z roku 2012 jsou ok... A taky bych rad vedel co znamena toto: "APPLICABLE ADD-ON CONSTRUCTION IS ADDRESSED IN MISCELLANEOUS PROVISIONS - CATEGORY 23." 

Jestli se vam to nechce vysvetlovat nebo resit v threadu, tak budu rad za PM. DIKY!

0 Citovat

Tohle vlákno nám tu nějak spí... Tak jen hlásím c2-c3 za pěkných 105,-éček. Matio?

0 Citovat

Oni už zavřeli u národních aerolinií říše středu to vypouštění paliva aspon o těch 50% co šlo celé ty roky?  Já tam teda cpal svojí klasiku v C4, ale nějak to nejde (většinou to šlapalo v pohodě v galileu- tj třeba tady). To nemluvím o tom, že to dřív před pár lety šlo i na CZ, což už taky se mi nedaří...

0 Citovat

Jde to, jen se musíš více snažit...

0 Citovat

dik

0 Citovat

Ahoj,

nejaky aktualne platny FD C2-C1? Idealne z PRG, ale kdyz bude odjinud, taky OK :-) Sep/Oct 2018 (vim, ze je to dost na rychlo, ale kdyz uz vim, ze musim letet, lepsi se podivat, jestli neco neni, nez platit plnou cenu, ze :-) )

Diky za hint.

0 Citovat

aky optimista, zaregistrovat sa na fore a hned pytat FDcka :))

0 Citovat

Já bych se nebál říct naivita, hraničící s drzostí:-) To zkus na FT, abys nás tady nebral za nějaké naboby...

0 Citovat

Ale panove (a damy). To ze je nekdo chvili zaregistrovany neznamena, ze nevi o cem mluvi, nebo ze to tu (nebo jinde) nesleduje. Treba se zaregistroval jen proto, aby mohl neco napsat, kdyz to jinak nejde, ze? 

FT sleduju, ale nic jsem tam ted nevidel, proto se ptam tady.
Diky za Vase reakce, nic jineho jsem od Vas ani necekal.

0 Citovat

Sme radi, že sme nesklamali. Skôr ide o to, že na fórach ide o vzájomnej spolupráci a pomoci. FD sú ako hríby. Tiež by si neprezradil v "hospode" svoje tajné miesto lese každému "cudziemu", kto sa zdvihne zo stoličky a nahlas sa všetkých spýta.

0 Citovat

Taky nechápu, proč sem dotyčný vůbec psal, když vlastně ani nečekal odpověď...

0 Citovat

Tim padem je vesmir zase zpatky v rovnovaze :)

0 Citovat

Hele klucí napište nám tady.... né pozor, oprava: pošlete přesně odkazy na FD letenky nejlépe z Prahy :-D

Někteří lidi nemají fakt soudnost :-D



0 Citovat

Můžu poprosit o drobnou nápovědu nebo nasměrování? Hledám C2-C3, ale nedaří se mi odtučnit o víc než 100E. Může mít na nalezení dobrého 3x vliv i to, jak dlouho dopředu hledám? A je běžné, že nějaký ocásek funguje u stejné aerolinky třeba na odlet z Prahy, ale z Vídně ne?

0 Citovat

Tak tohle je divná otázka :) jestli máš YQ 110 € a odtučních 90 %, je to super :D Jinak dobrý 3x je ten, který stojí málo a funguje, jak dlouho dopředu nehraje moc roli, pokud je stejný tarif dostupný na měsíc nebo rok dopředu.

0 Citovat

Davide, jestli máš tarif do C3, kde je YQ 110,- eur tak pls SZ:-))  Z toho udělám majstrštyk...

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak tohle je divná otázka :) jestli máš YQ 110 € a odtučních 90 %, je to super :D Jinak dobrý 3x je ten, který stojí málo a funguje, jak dlouho dopředu nehraje moc roli, pokud je stejný tarif dostupný na měsíc nebo rok dopředu.

Ne, před odtučněním je YQ přes 7000 Kč, po odtučnění 3500 + 1000 za one-way fare navíc.

Prostě jsem nenašel lepší ocásek a přemýšlím, co jiného by ještě mohlo cenu ovlivnit. :)

0 Citovat

YQ je DIR takže to proste s 3x nižšie nedáš ak nenájdeš lacnejší ten one-way :o)

0 Citovat

Mám tu nejhorší možnou situaci: fixní datum a fixní destinaci. Hledám proto způsob, jak cestu zlevnit. O FD jsem toho spoustu načetl, ale v samotném hledání strike jsem nebyl vůbec úspěšný. C2c (samozřejmě ideálně Praha) do Japonska v termínu (+- 2 dny) 11.04.2019 - 29.04.2019. Jako dobrá candidate fare (sidetrips i e2e allowed) s YQ 8000,- vycházela PRG-NRT přes HEL s AY, ale nemůžu najít žádné 3x.


Mohl by mě prosím někdo popostrčit? Klidně do SZ. Děkuji.
0 Citovat

Ještě před pár dny měli Číňani akci z Vídně, kde šlo cenu snížit tak na 11L.

0 Citovat

Zdravím,

snažím se jak se snažím, nejde mi snížit YR z 9K.

http://matrix.itasoftware.com/#v...uRcLAnI001

0