Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Nečekal bych, že ti někdo pomůže. I kdyby, zkoušel jsi ten odkaz otevřít, než jsi ho sem nahrál?

0 Citovat

Ah, nejde otevřít.

Je to let 1.7.-12.7.  

PRG MAD MAD HAV - HAV MAD MAD PRG

Se společností Iberia

0 Citovat

Lukáš Vávra napsal(a):

Ah, nejde otevřít.

Je to let 1.7.-12.7.  

PRG MAD MAD HAV - HAV MAD MAD PRG

Se společností Iberia

Niečo sa s tým dá spraviť ;) Otázka je či nie sú aj lepšie možnosti :)

0 Citovat

Tenhle routing je na  nic, s tím nic neuděláš, resp. k C1,5 jsou jiné cesty.

0 Citovat

Vypadá to, že ten banánový trik, který sem před časem dával tuším David, stále funguje. Vyzkoušeno na akci do FUK od sousedů, akorát to teda ušetří tak na jednu noc v hotelu. :)

Vyhlídkový let přes Pochajské moře se mi podruhé použít nepodařilo, tak by mě zajímalo, jestli ještě funguje. Nedávno jsem u jiných Číňanů použil kratší výlet za Peking, ale teď už mi taky nefunguje...
0 Citovat

Ahoj, po delší době se zase nořím do FD.

Dokáže prosím někdo vysvětlit tuto schizofrenii?




2019-02-15-09-37-12.png

0 Citovat

Ahoj.

Funguje nekomu jeste u CZ to klasicke 50% YR pryc? (stejne jako u narodni aerolinky nebo te co leta do PRG, kde to stale jde)

Drive to slo i u CZ, ale koukal jsem ze dost zmenili strukturu cenotvorby, u hodne tarifu to narvali do fare basic. Staci ano/ne (pripadny 3x si najdu sam :) )

Dik

0 Citovat

MU stále funkční, ale už to není to co bývalo... :( 

0 Citovat

J0x napsal(a):

Tak nízko se mi nepodařilo

uz to neni ono, ale aspon neco.. 
0 Citovat

cali napsal(a):

Tohle vlákno nám tu nějak spí... Tak jen hlásím c2-c3 za pěkných 105,-éček. Matio?

Sorrac, Matio sa nevedel az dodnes prihlasit a nefungovalo mu ani resetovanie hesla :D zrazu ide a uz som tu lognuty

0 Citovat

To už je v (_|_)... Ten tarif:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

To už je v (_|_)... Ten tarif:-)

To je sice pravda, ale iny tarif ineho prepravcu v rovnakej aliancii umoznuje rovnaku trasu za 135 Eur :) 

0 Citovat

dovolím si úplně stupidní dotaz nováčka (nebojte, nechci žádný link). Chtěl jsem si jen vyzkoušet hledání, zda by se mě náhodně podařilo nějaký přidaný spoj najít. No a hned jsem narazil na první problém. Jak můžu hledat další lety, bez toho aniž bych prošel reservací první letenky?

Prostě klasicky zadám z A do B, ale jak mě to umožní k tomu přidávat z B do C, nebo z D do A?

Co jsem četl článek tady na stránkách, tak je tam jako příklad uveden z A-B-A a pak za nějakou dobu z C-D, ale já vůbec netuším jak se k tomuto vyhledávání dostanu.

Děkuju.
0 Citovat

multicity, to naklikas aj v google flights

0 Citovat

OK děkuju, myslel jsem, že se musí hledat právě na stránkách jednotlivých společností.

0 Citovat

Říká se tomu multi-segment nebo multi-city a prakticky všechny vyhledávače i weby aerolinek tohle umožňují. Pokud ani nevíš jak koupit takovouto letenku, tak by se na pokusy o FD vykašlal...

0 Citovat

a teď když už vím, tak můžu? :-) 

Omlouvám se, nepochopil jsem původní smysl odpovědi 

0 Citovat

Nemyslím, že to bylo honění ega. Spíše vyjádření, že je to hard core, zvláště pro někoho, kdo nezná multicity.

0 Citovat

Klasika.Clovek někomu poradi ať nemrha zbytecne čas a je narknut  z honení ega.Prijde mi to podobne, jako kdyby chtěl někdo závodit ve formuli jedna a přitom ještě neuměl ani řídit auto. 

0 Citovat

dobrá omlouvám se, asi jsem špatně pochopil, že to nebylo myšleno ironicky. Čas pro mě není takový problém. Bohužel jen čas u PC, na cestování čas není.  Vím, že v mém případě by to byla velká haluz a systém pokus/omyl a i kdybych náhodou na něco narazil, tak to stejně nevyužiju. 

Nechtěl jsem se zařadit mezi ty, co si tady pišou o doporučení a přímé linky, ale zkusit si na to dojít, byť náhodně a nanečisto.
0 Citovat

Jo nebylo to nic ve zlým, prostě jen konstatování faktu, ale pokud máš hromady volného času, tak směle do toho a nikde není psáno, že za pár let tady nebudeš guru.

0 Citovat

ono, ak neplanujes lietat tak odhadom 3 a viac long-haul tripov rocne, tak sa podla mna neoplati vobec riesit alebo ucit FD kedze dnesne ceny su aj tak dost lacne a errorov je tiez celkom dost..

0 Citovat

Zlatá slova... Dnes se dá létat třeba USA za cenu chybek a FD před pár lety, některá Asie se tomu pomalu blíží.

0 Citovat

Dlho nic nebolo :) C2-C3 158 Eur, Hint: Odlet z domaceho letiska pre mnohych ludi co je tu na fore

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

Dlho nic nebolo :) C2-C3 158 Eur, Hint: Odlet z domaceho letiska pre mnohych ludi co je tu na fore

jsi blazen!! :D cumim

0