Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Mohu ještě poprosit o hint, zda jde o čínskou aerolinku či nikoliv? Díky

0 Citovat

:X lebo sa zabije aj to..

0 Citovat

Sakra pes.... nemám ponětí :D co najdu, to je EOE not permited :( :D

0 Citovat

tak skusme opacny smer, C2-C4, 160 Eur  a za par desiatok eur viac mozny odlet aj z domacich letisk ;) 

0 Citovat

Není to něco takového https://travel-dealz.de/blog/roy...-brasilien ?

0 Citovat

Hm, trasa by byla, 120 eur pryč taky, ale jak se zbavit zbytku už je na mě moc :D

Tedy pokud myslíme to samé

0 Citovat

btw ty akcni light tarify ze skandinavie do C1 jdou krasne spojit s nasim letistem :) LAX vychazi na 7k cca (1svet)

0 Citovat

Vidíte, bavíte se tu v kódech a hned tu spamují Ilumináti. 

0 Citovat

Ahojte, mohl by mi někdo pořadit? Našla jsem letenku, jejiž cenu tvoří z poloviny palivový příplatek. Snažím se najít 3x strike, ale je to jak hledání jehly v kupce sena. Máte nějaké osvědčené tipy nebo destinace, které fungují? (Vím že by let měl být levný a ideální kratší než 60 minut)



letenky1.png
letenky3.png

0 Citovat

petulka8s napsal(a):

Ahojte, mohl by mi někdo pořadit? Našla jsem letenku, jejiž cenu tvoří z poloviny palivový příplatek. Snažím se najít 3x strike, ale je to jak hledání jehly v kupce sena. Máte nějaké osvědčené tipy nebo destinace, které fungují? (Vím že by let měl být levný a ideální kratší než 60 minut)


Ne vsechny tarify to umoznuji, je treba si procist v Rules, jestli to je povoleny.

0 Citovat

Zdravím snažím se sehnat levnou letenku do Thajska nebo Karibiku s klm a nebo air France a bohužel se pod 9,5 k nedostanu z Prahy .

Maximálně z Paříže ten Karibik za 300€ pořadí někdo?

0 Citovat

C2-C6, 177 Eur, leti sa s jednym prestupom tam aj naspat.

PS: Inac, rad si necham poradit, v poslednej dobe uz nic nefunguje (aspon mne nie) na trase C2-C1, takze ako niekto o niecom vie, tak si necham poradit akym smerom hladat...

0 Citovat

Ahoj cestovatelé, 

jsem mile překvapenej že jsem v našich končinách našel docela aktivní komunitu s podobnym zájmem, takže se tu vítam a všechny zdravim u prvního postu :)

Mám tu jednoho kandidáta na trase PRG-NRT , docela levná base fare (4.3k), paliva za 7.3k, sidetrip permitted, EOE za určitých podmínek taky...tak mě napadlo že by šlo ještě něco vypustit. Má někdo zkušenost jak naše severní sousedy?

--

EOE COMBINATIONS PERMITTED WITH DOMESTIC/ INTERNATIONAL FARES FROM/TO JAPAN/KOREA, REP. OF/KOREA, DEM. PEOPLE'S REP. OF/SOUTHEAST ASIA/SOUTH ASIAN SUBCONTINENT. 

VALIDATE ALL FARE COMPONENTS. SIDE TRIPS PERMITTED. 

0 Citovat

C2-C3, 119 Eur, viacero destinacii za podobne ceny, 

HINT: Odlet z "domaceho" letiska bez nutnosti leteckeho pripoja 

0 Citovat

Magicka hranica prelomena :) 

C2-C3, 96 Eur, ITAable

0 Citovat

Nejaky hint? Pokousel jsem se i o to C2-C6  177 Eur co jsi  inzeroval na FT. Nejlepsi BF maji odlety z LHR, ale zase tam jsou vysoke poplatky. Jeste jsem nenarazil na tak nizke BF+poplatky aby to max hodilo 177 euro :)

0 Citovat

HINT: BF 10 Euro jednym smerom...

PS: C2-C3, rovnaky odlet, iny ciel, 88 Eur ;) 
0 Citovat

Matio_S napsal(a):

HINT: BF 10 Euro jednym smerom...

PS: C2-C3, rovnaky odlet, iny ciel, 88 Eur ;) 

Skvělý. Už jsem našel to dotyčné, co má BF 10€ jedním směrem, akorát všechny moje pokusy, jak odpárat palivový příplatek, končí cenou tak 1300€ 😂

0 Citovat

Ivan napsal(a):

Skvělý. Už jsem našel to dotyčné, co má BF 10€ jedním směrem, akorát všechny moje pokusy, jak odpárat palivový příplatek, končí cenou tak 1300€ 😂

a to patři k tomu C2-C3 nebo k tomu C2-C6 to BF 10 Euro?

0 Citovat

toMas napsal(a):

a to patři k tomu C2-C3 nebo k tomu C2-C6 to BF 10 Euro?

C2-C3

0 Citovat

A když už budete v C3, tak bych toho využil, proletěl si kratší let a dostal slevu cca 180 EUR na let se známou  aerolinkou z arabského poloostrova z C2 (do C3 za 236E AIC, c5 za 264 EUR AIC).. není to hit, ale cestou nebudete trpět žízní :)

0 Citovat

Tak, a do tretice, C2-C3, 69 Eur, rovnaky dopravca, rovnaky odlet, dalsia destinacia

0 Citovat

Když odpustím, sundá mi to i něco z daní a letištních poplatků, nebo na ně to nemá vliv? Co jsem našel za 10 vod starýho Procházky, tak jen ty všechny daně a poplatky na odletu, přestupu a příletu byly přinejlepším 87, čímž nedám ani jednu z těch tří zde uvedených částek. 

0 Citovat

Ono by možná spíš bodlo, kde hledat funkční X :)

0 Citovat

Pri tychto extremnych cenach treba brat do uvahy 3 veci: 

1, YQ (samozrejme ;) ) 
2, pri dobrej kombinacii vie niekedy odpadnut aj nejaky Tax / fee (napr airport alebo departure).

3, v kombinacii so spravnou OTA sa niekedy da vyuzit OTA discount a teda mat este nizsiu cenu ako v ITA

0