Letenky s fuel dumping

Napsal soundman73 2014-11-04T23:05:49+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky

Mohu ještě poprosit o hint, zda jde o čínskou aerolinku či nikoliv? Díky

:X lebo sa zabije aj to..

Sakra pes.... nemám ponětí :D co najdu, to je EOE not permited :( :D

tak skusme opacny smer, C2-C4, 160 Eur  a za par desiatok eur viac mozny odlet aj z domacich letisk ;) 

Hm, trasa by byla, 120 eur pryč taky, ale jak se zbavit zbytku už je na mě moc :D

Tedy pokud myslíme to samé

btw ty akcni light tarify ze skandinavie do C1 jdou krasne spojit s nasim letistem :) LAX vychazi na 7k cca (1svet)

Vidíte, bavíte se tu v kódech a hned tu spamují Ilumináti. 

Ahojte, mohl by mi někdo pořadit? Našla jsem letenku, jejiž cenu tvoří z poloviny palivový příplatek. Snažím se najít 3x strike, ale je to jak hledání jehly v kupce sena. Máte nějaké osvědčené tipy nebo destinace, které fungují? (Vím že by let měl být levný a ideální kratší než 60 minut)

letenky1.png
letenky3.png

petulka8s napsal(a):

Ahojte, mohl by mi někdo pořadit? Našla jsem letenku, jejiž cenu tvoří z poloviny palivový příplatek. Snažím se najít 3x strike, ale je to jak hledání jehly v kupce sena. Máte nějaké osvědčené tipy nebo destinace, které fungují? (Vím že by let měl být levný a ideální kratší než 60 minut)

Ne vsechny tarify to umoznuji, je treba si procist v Rules, jestli to je povoleny.

Zdravím snažím se sehnat levnou letenku do Thajska nebo Karibiku s klm a nebo air France a bohužel se pod 9,5 k nedostanu z Prahy .

Maximálně z Paříže ten Karibik za 300€ pořadí někdo?

C2-C6, 177 Eur, leti sa s jednym prestupom tam aj naspat.

PS: Inac, rad si necham poradit, v poslednej dobe uz nic nefunguje (aspon mne nie) na trase C2-C1, takze ako niekto o niecom vie, tak si necham poradit akym smerom hladat...

Ahoj cestovatelé, 

jsem mile překvapenej že jsem v našich končinách našel docela aktivní komunitu s podobnym zájmem, takže se tu vítam a všechny zdravim u prvního postu :)

Mám tu jednoho kandidáta na trase PRG-NRT , docela levná base fare (4.3k), paliva za 7.3k, sidetrip permitted, EOE za určitých podmínek taky...tak mě napadlo že by šlo ještě něco vypustit. Má někdo zkušenost jak naše severní sousedy?

--

EOE COMBINATIONS PERMITTED WITH DOMESTIC/ INTERNATIONAL FARES FROM/TO JAPAN/KOREA, REP. OF/KOREA, DEM. PEOPLE'S REP. OF/SOUTHEAST ASIA/SOUTH ASIAN SUBCONTINENT. 

VALIDATE ALL FARE COMPONENTS. SIDE TRIPS PERMITTED. 

C2-C3, 119 Eur, viacero destinacii za podobne ceny, 

HINT: Odlet z "domaceho" letiska bez nutnosti leteckeho pripoja 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!