Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

:D :D :D

O fuel dumpingu je celý tohle vlákno.. Jak vidíte nahoře i na týhle stránce, lidi si kvůli tomu dělají i vlastní vyhledávací nástroje a stejně je to o štěstí a trpělivosti..

Mimochodem s dětma bych se na takovou cestu nepouštěl ale vůbec. Ono je to sice super, když člověk něco najde, ale je to pořád tak trochu risk, může se stát, že na cestě někde člověk zůstane, protože se aerolinka rozhodne, že je potřeba tu šmelinu doplatit (zdravím Alitalii), nebo letenky před odletem zruší (zdravím British Airways). Oboje je s dětma dost komplikace, hádám (sám je nemám). Takže bych jim ukázal jen místa, na který mám za standardních podmínek.

0 Citovat

já to tu sleduju až dobře 3-4 roky, i když teda spíš nárazově, a zkouším hledat ty věci z flyer talku, ale furt mi nějak uniká ta pointa za tím:) S dětma jsme byli na error farech co se občas inzerujou tady, 2 prolétlý, 2 zrušený (předem)... miluju jižní ameriku:)

0 Citovat

Od ledna číhám zas na nějaký error na jižní ameriku, chytli jsme ten v květnu nebo kdy to bylo ale ten pak zrušili a od té doby nic. A "léto" je za dveřmi:)

0 Citovat

Určite že to ide aj ručne, ale keď si na to neprišla za 3-4 roky tak už na to asi neprídeš :) T.j. zabitý čas, radšej ho investovať do práce a zarobiť :)

0 Citovat

Vojta Slezsko napsal(a):

Nově oznámená linka PRG-ORD s AA. Zaklad je zatim vysoky.. v kvetnu maji AA zacit letat stejnou destinaci i z jineho CEE letiste, tam jsem nasel zatim za 281 EUR

Ano, ide  ;) 

0 Citovat

Je bezpečné bookovat let s 3X na travelocity.com? Cena je sice daleko od vašich letenek za 69 EUR, sleva jen nějakých 2500 Kč (asi 40 % YQ), ale rychlé lety z Prahy do destinace kam se chystám... A nikde jinde to nejsem schopný najít. 

0 Citovat

SZ

0 Citovat

PRG-C1, 149 Eur

0 Citovat

Přidávám, zda někdo něco najde... vím, že na LX fungovalo 1X :) Je to PRG-BKK s LX/TG



fd-bkk.png

0 Citovat

LX (už) radšej nie :))

0 Citovat

Zdravím, zeptám se prosím ohledně nákupu letenky s FD / 3x strikem. Projde to koupit přes letenky.cestujlevne, tedy potažmo přes SA? Nebo do toho bude někdo z SA vrtat? (snažil jsem se, aby ten FD nebyl tolik nápadný, takže je ve stejné oblasti, jako se budeme pohybovat, jen tedy měsíc po návratu domů - prošla by výmluva na špatně zadaný měsic  a "klidně tu letenku nechte tak, jak je"? :) )

0 Citovat

C2-C3e 222 GBP... o neco draz i z pro nas dostupnejsiho letiste

0 Citovat

karibik za 158 usd RT odlet od orlů :) selfdump, pokud tam nekdo dokaze nahodit SXM nebo SFG, tak piste PM pls :D snazim se s tim bojovat uz par dnu

0 Citovat

Jestli mluvíme o tom samým, který už funguje minimálně druhý rok, tak ta společnost na SFG nelétá. SXM ano. Ale co jsem viděl jiné ostrovy než ty EU, tak to vždy bylo jen do 24 hodin, ne? 

0 Citovat

jhershaw napsal(a):

Zdravím, zeptám se prosím ohledně nákupu letenky s FD / 3x strikem. Projde to koupit přes http://letenky.cestujlevne, tedy potažmo přes SA? Nebo do toho bude někdo z SA vrtat? (snažil jsem se, aby ten FD nebyl tolik nápadný, takže je ve stejné oblasti, jako se budeme pohybovat, jen tedy měsíc po návratu domů - prošla by výmluva na špatně zadaný měsic  a "klidně tu letenku nechte tak, jak je"? :) )

V klidu :) nikdo to neřeší... Co najdeš a jde koupit, ti SA nezruší.

0 Citovat

tmx napsal(a):

Jestli mluvíme o tom samým, který už funguje minimálně druhý rok, tak ta společnost na SFG nelétá. SXM ano. Ale co jsem viděl jiné ostrovy než ty EU, tak to vždy bylo jen do 24 hodin, ne? 

a dokazal si tam SXM nejak nacpat?
0 Citovat

da se dumpnout  C1 dct z prg :-)  257 ecek, ota i web aerolinky

0 Citovat

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

0 Citovat

fridgy napsal(a):

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

Mal som cenu okolo 70€ ;)

0 Citovat

guessWho napsal(a):

[citace="fridgy"]

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

Mal som cenu okolo 70€ ;)

[/citace]
pěkný, já jsem teď na 4100kč. níž to nějak nechce:D

0 Citovat

I have a dream aktuálně za 143 EUR.

0 Citovat

Máte prosím někdo zkušenost, jak se na FD tváří Air India? konkrétně klasická letenka z Evropy do Thajska přes DEL, a za to přilepit nějakej 3X třeba něco po Indii s odstupem pár měsíců..
Má to nějaký rizika? Vždycky můžou trvdit, že ten 3X za půl roku se chystají proletět, kdyby to někdo řešil, ale není to pro mne, tak zvažuju potenciální rizikovost.

0 Citovat

vim presne o cem mluvis, docela zajimavy ceny do SIN... ja  bych se toho nebal, kor kdyz to das trochu dal. V realite zadny agenti tomu vubec nerozumi, navic stejne vidi jen nadchazejici lety ktery maj connections, nevidi cely itinerar v 90% pripadu.

2 Citovat

Jak to vychází pak ta letenka? 

0 Citovat

ten business class fuel dump přes atlantik za 9k byla dobrá horská dráha.. Po hodínách hledání adekvátního 3x, mi to nakonec druhej dne stejne zrušili a vrátili peníze.. achjo

0