1. Fórum
  2. Tipy na levné letenky
  3. Letenky s fuel dumping

Letenky s fuel dumping

Napsal soundman73 2014-11-04T23:05:49+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky

:D :D :D

O fuel dumpingu je celý tohle vlákno.. Jak vidíte nahoře i na týhle stránce, lidi si kvůli tomu dělají i vlastní vyhledávací nástroje a stejně je to o štěstí a trpělivosti..

Mimochodem s dětma bych se na takovou cestu nepouštěl ale vůbec. Ono je to sice super, když člověk něco najde, ale je to pořád tak trochu risk, může se stát, že na cestě někde člověk zůstane, protože se aerolinka rozhodne, že je potřeba tu šmelinu doplatit (zdravím Alitalii), nebo letenky před odletem zruší (zdravím British Airways). Oboje je s dětma dost komplikace, hádám (sám je nemám). Takže bych jim ukázal jen místa, na který mám za standardních podmínek.

já to tu sleduju až dobře 3-4 roky, i když teda spíš nárazově, a zkouším hledat ty věci z flyer talku, ale furt mi nějak uniká ta pointa za tím:) S dětma jsme byli na error farech co se občas inzerujou tady, 2 prolétlý, 2 zrušený (předem)... miluju jižní ameriku:)

Od ledna číhám zas na nějaký error na jižní ameriku, chytli jsme ten v květnu nebo kdy to bylo ale ten pak zrušili a od té doby nic. A "léto" je za dveřmi:)

Určite že to ide aj ručne, ale keď si na to neprišla za 3-4 roky tak už na to asi neprídeš :) T.j. zabitý čas, radšej ho investovať do práce a zarobiť :)

Vojta Slezsko napsal(a):

Nově oznámená linka PRG-ORD s AA. Zaklad je zatim vysoky.. v kvetnu maji AA zacit letat stejnou destinaci i z jineho CEE letiste, tam jsem nasel zatim za 281 EUR

Ano, ide  ;) 

Je bezpečné bookovat let s 3X na travelocity.com? Cena je sice daleko od vašich letenek za 69 EUR, sleva jen nějakých 2500 Kč (asi 40 % YQ), ale rychlé lety z Prahy do destinace kam se chystám... A nikde jinde to nejsem schopný najít. 

SZ

PRG-C1, 149 Eur

Přidávám, zda někdo něco najde... vím, že na LX fungovalo 1X :) Je to PRG-BKK s LX/TGfd-bkk.png

LX (už) radšej nie :))

Zdravím, zeptám se prosím ohledně nákupu letenky s FD / 3x strikem. Projde to koupit přes letenky.cestujlevne, tedy potažmo přes SA? Nebo do toho bude někdo z SA vrtat? (snažil jsem se, aby ten FD nebyl tolik nápadný, takže je ve stejné oblasti, jako se budeme pohybovat, jen tedy měsíc po návratu domů - prošla by výmluva na špatně zadaný měsic  a "klidně tu letenku nechte tak, jak je"? :) )

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!