Ahoj, je prosím v pořádku zmínit Airbnb při pohovoru na letišti v NYC? Jedná se o pronájem soukromého pokoje na týden.  Slyšel jsem totiž že AIrbnb není legální v NYC.  .

USA NYC - ubytování airbnb

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Ahoj, je prosím v pořádku zmínit Airbnb při pohovoru na letišti v NYC? Jedná se o pronájem soukromého pokoje na týden. 

Slyšel jsem totiž že AIrbnb není legální v NYC.

0

Co budes delat kdyz bude chtit videt pohranicni sluzba potvrzeni o ubytovani?

0 Citovat

Že Airbnb je v NY nelegální je blbost, šířená lidmi, kteří si přečetli někde první řádek k těm restrikcím. Ano je, za určitých jasně vymezených podmínek, najdi si to, na netu toho je spousta. A troufám si tvrdit, že to určo nebude tvůj případ, protože tyto dotčené nemovitosti/byty nesmí být správně ani na webu airbnb.com inzerovány. Tedy měl bych připravené potvrzení ubytování, ale pochybuji, že je bude zajímat.

0 Citovat

Děkuji, měli by to být tedy v pořádku

0 Citovat

V NYC jsem bydlel hned 2x pres Airbnb bez problemu, na imigracnim to bylo urednikum jedno, respektive se me fakt neptali, kde budu bydlet.

0 Citovat

Tomáš Cibulka napsal(a):

V NYC jsem bydlel hned 2x pres Airbnb bez problemu, na imigracnim to bylo urednikum jedno, respektive se me fakt neptali, kde budu bydlet.

Nás se třeba úřednice vyloženě ptala, kde budeme bydlet, jestli v hotelu nebo v Airbnb a chtěla vědět i jméno (měli jsme booklej hotel).

0
5 reakcí