dokoupení zavazadel

Založila před 21 dny nik.dobesova ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Zdravím a moc prosím, pokud bude někdo kdo poradí.

Když si tady přes portál cestujlevne.com vyberu letenku, která v základu nemá odbavené 23kg zavazadlo (jen příruční) - je vždy možnost je PAK zakoupit? Nebo to nemusí být pravidlo? Někdy, mi to sice nabídne i možnost dokoupení hned, ale je tam jen jakoby zpáteční cesta, tak nevím, zda to je pro obě cesty nebo jen tu zpáteční (viz přiložený obrázek). 

Našla jsem tu víc letů které mi sedí (než např. na pelikánovi). ale když dám vč.zavazadel, počítá mi to automaticky zavazadla pro každou osobu, jenže to nechci,

letím sama s 2 dětmi, stačí mi jedno odbavené zav... 

Tak se bojím, že když koupím letenku, abych pak mohla koupit i zavazadlo.. 

Pak ještě druhá věc, budu mít kočárek (ten mi odbaví, to ano), ale když budu chtít odbavit i autosedačku, vezmou mi ji zdarma? nebo už za ni budu platit. Nepotřebuji navíc zavazadlo aby seděla sama, ale klidně odbavit. Jen už budu mít i kočár, tak nevím zda dvě zavazadla budou. grátis. 

S velkou pravděpodobností poletím s KLM. VIE - ATL (USA). 

Moc DĚKUJU!! 


snimek-obrazovky-2023-01-12-v-0-09-23.png

0

1. letenky si tu najdete, ale nekupujte je zde. kupujte je primo pres web aerolinky, kterou to najde cena je stejna, ale VZdY kupovat pres aerolinku naprimo

2. se zavazadly se to muze lisit aerolinka od aerolinky. ale prakticky vzdy je mozne zavazadlo dokoupit ve sprave rezervace.

 

u klm je mozne zavazadlo vzdy dokoupit ve sprave rezervace. 

0 Citovat

Na zavazadla pozor. Nejde mít v rámci jedné rezervace dva různé tarify (např. jeden bez zavazadla a druhý se zavazadlem). Takže nejlépe řešit při nákupu přidáním dodatečného zavazadla jako položky, nebo pak dokoupit kdykoliv později v rámci správy rezervace. Proto kupovat raději přímo u letecké společnosti. 

0 Citovat

Prostě kupte 3 zpáteční letenky bez zavazadel přímo u letecké společnosti a jen k jednomu pasažérovi si dokupte zavazadlo na obě cesty. Udělejte to hned při nákupu letenek, protože později se sice dokoupit dají, ale často bývají potom dražší. Nejdražší jsou, když je koupíte přímo až na letišti (ale i to jde).

0
3 reakce