Zdravím, máte někdo zkušenost s přepravou kola letecky Easyjetem? K letence se dá přikoupit, avšak nemají uvedené rozměry. Mám v plánu kolo dát do krabice, ve kterém běžně nové kolo bývá. Mají tam dále uvedeno, že v té krabici nesmí být žádne další věci..  mám v plánu zabalit s tím i lahve na pití, cyklo helmu..    Díky za každou radu/zkušenost   .

Přeprava kola Easyjetem

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

10 reakcí

Zdravím,

máte někdo zkušenost s přepravou kola letecky Easyjetem? K letence se dá přikoupit, avšak nemají uvedené rozměry. Mám v plánu kolo dát do krabice, ve kterém běžně nové kolo bývá. Mají tam dále uvedeno, že v té krabici nesmí být žádne další věci..  mám v plánu zabalit s tím i lahve na pití, cyklo helmu.. 

 

Díky za každou radu/zkušenost 

0

Zkušenost tady ti k ničemu nepomůže - pokud máš nejasnosti, kontaktuj s dotazem přímo aerolinku.

0 Citovat

Obsah krabice nikdo z odbavení kontrolovat nebude.

1 Citovat

Ahoj, už je to teda deset let, ale letěla jsem s Easyjetem ze Švýcarska do Edinburghu a kolo jsem měla taky rozložené v krabici, kam jsem dala i menší příslušenství, a bylo to v pohodě. 

1 Citovat

Rasbhari sweet fruit by Pinky Yadav. Tips from a successful blogger on how to build a great blog, find your audience, learn SEO, develop relationships and take appetizing photos. Visit now https://rasbhari.com

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Zkušenost tady ti k ničemu nepomůže - pokud máš nejasnosti, kontaktuj s dotazem přímo aerolinku.

Proč by ne? Aerolinka jasně píše, že v krabici nic extra být nesmí, což mi ale nedává smysl, tak proto se ptám. A odpovědí se dostává. A co se týče kontaktu aerolinek, všichni víme, jak dlouho z nich trvá dostat odpovědi (a nedejbože aby nebyla strojově napsána)...

0 Citovat

dan _10 napsal(a):

Obsah krabice nikdo z odbavení kontrolovat nebude.

Též si myslím. Děkuji.

0 Citovat

Lsd78 napsal(a):

Ahoj, už je to teda deset let, ale letěla jsem s Easyjetem ze Švýcarska do Edinburghu a kolo jsem měla taky rozložené v krabici, kam jsem dala i menší příslušenství, a bylo to v pohodě. 

Děkuji. Snad to bude v pohodě.

0 Citovat

Tak vše proběhlo v pohodě, nikdo neměl s ničím problém. A to jsem v krabici měla extra výbavu, včetně helmy, pumpičky atd..  Krabice skoro 2 metrová..

0 Citovat

JindraC napsal(a):

Proč by ne? Aerolinka jasně píše, že v krabici nic extra být nesmí, což mi ale nedává smysl, tak proto se ptám. A odpovědí se dostává. A co se týče kontaktu aerolinek, všichni víme, jak dlouho z nich trvá dostat odpovědi (a nedejbože aby nebyla strojově napsána)...

 

Ono je malinko lepší se přecijen řídit tím, co píše aerolinka a nenechávat to na to, co se kdy kde někomu povedlo.

Ano, díky tomu, že často je přístup handlingu laxní, projde leccos - ale pak tam jednou bude někdo, kdo bude dělat svou práci, a budete mít problém - a nikoho nebude zajímat, že Pepa na internetu říkal, že to nikdo nekontroluje.

A kazit si kvůli tomu dovolenou?

1 Citovat

Nebo se neco cestou rozbije a nebudou se mit k nahrade skody kvuli poruseni podminek.

1
10 reakcí