Poštěstilo se vám? Zvažuji tam tedy sednout z Londýna s WIZZ 10.1.2024 🤔🤔🤔  .

Láká mě dosednout na TAT

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Poštěstilo se vám? Zvažuji tam tedy sednout z Londýna s WIZZ 10.1.2024 🤔🤔🤔

0

Zatím ještě ne, ale v roce 2024 k tomu TAT možná dojde.

Jinak krásné pohledy na oboje Tatry jsem zažil na letech KSC-VIE, PRG-KSC, STN-KSC nebo BUD-HEL. Bohužel při letu KRK-BUD tenkrát nevyšlo počasí.

0 Citovat

9.1. PRG-LTN přestup 4h

10.1. LTN-TAT

.....cena 1.200,- Kč

10.1. (nebo 11.1.) Pendolino Košičan Poprad-Praha hl.n.

.....cena 850,- Kč

0 Citovat

O víkendu jsem měl přes Londýn něco podobného a pěkně mě to dojebalo.

PRG-LTN: 1,5 hodiny zpoždění. V Praze trochu sněží. Kluci na deicing místo deicingu hrabou sníh. To je tak, když Menzies má 200% produktivitu práce.

STN-MXP: 3 hodiny zpoždění na odletu (místo 22:00 někdy kolem 1:00), protože nad Londýnem byla mlha u předchozího letu. Jak nečekané. Průchod na connecting flights na MXP zavřený.

To není to nejlepší. Během víkendu jsem viděl ze salónku na PRG ten slavný let British, co se od pátku snažil odletěl, celou sobotu byl na ploše a nakonec byl zrušený a na Stanstedu jsem slyšel lidi z letu s Ryanairem, co měl do Prahy přiletět v 14:45 a nakonec dorazil v 4:04 další den... Takže opatrně ;-) 4 hodiny na přestup v zimě nemusí stačit.

1 Citovat

Ryanair ke svemu odpolednimu letu na STN v sobotu nebyl schopen poskytnout vubec zadne informace. Totalni chaos. 

Na fakticky prazdnem letisti se let do Londyna odbavoval ve stejnem prostoru jako Wizz do Kutaisi, takze fronta, zmatek. 

 

Soucinnost Menzies a letiste Praha je desiva (i pokud nesnezi)

0
4 reakce