Zajimave ceny na rok 2015 - http://goo.gl/QabpGC - koupit do 16.01.15 Napr. odlet Praha: Addis Abeba (ADD) CZK 13,594 - odlet mezi 05.04.15 - 15.10.15 Bangkok (BKK) CZK 13,830 - 05.04.15 - 30.11.15 Peking CZK 13,257... atd. Z Budapeste je to jeste o par set korun levnejsi napr. Budapest - Bangkok vychazi na 12700kc cca... Budapest - Peking za 13000HUF coz je cca 11300kc z Prahy je tato cesta za 13250kc... .

Emirates

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zajimave ceny na rok 2015 - http://goo.gl/QabpGC - koupit do 16.01.15

Napr. odlet Praha:
Addis Abeba (ADD) CZK 13,594 - odlet mezi 05.04.15 - 15.10.15
Bangkok (BKK) CZK 13,830 - 05.04.15 - 30.11.15
Peking CZK 13,257... atd.

Z Budapeste je to jeste o par set korun levnejsi napr. Budapest - Bangkok vychazi na 12700kc cca...
Budapest - Peking za 13000HUF coz je cca 11300kc z Prahy je tato cesta za 13250kc...

0

Emirates nasadi 1.7 na linke z Prahy do Dubaja Airbus A380-800. Ak by sa chcel niekto preletiet, letenky na tento let sa daju kupit do 300 EUR spiatocne:

http://www.kayak.de/flights/PRG-DXB/201 ... 2015-07-06

0 Citovat

Emirates ohlásilo 27. rok v řadě v zisku... Ještě aby ne, když šejkové sponzorují. smiley

0 Citovat

Ahoj,
mám koupené letenky PRG-BKK a chci poprosit o radu. Mám vystavenou elektronickou letenku, ale co mám udělat pro to mít ji fyzicky? Nemyslím vytisknutou doma, ale letenku přímo od Emirates. Pošlou mi ji na vyžádání poštou?

Děkuji za odpověď, letím poprvé.

0 Citovat

Takze kdyz budu mit elektronickou letenku v mobilu, prijdu k Chech in a oni mi tam tu fyzickou letenku dají?

Děkujiy

0 Citovat

Ty máš elektronickou letenku, tzn. potvrzení o rezervaci..

Letenka = palubní lístek, s kterým tě pustí do letadla, obdržíš třemi způsoby:
1) Půjdeš na letiště a zde jí obdržíš na základě pasu
2) Odbavíš se online na webu aerolinek a vytiskneš si jí
3) Stáhneš appku a odbavíš se po telefonu

Papírové letenky, jak tomu bylo před 10 lety, se už nedělají. Stejně tak, za 2 roky už nebudeš mít dnes klasickou letenku, která ti vyjede na check-inu a hezká slečna ti jí předá smiley

0 Citovat

Aháá smiley. Moc děkuju, už to chápu. Takže příjdu na letiště a na základem pasu mi vystaví letenku a odbaví mne.

Děkuju moc:-)

0 Citovat

Trochu off your topic:

Prave jsem na palube Emirates z JNB do Dubaje. A musim uznat (po asi 80 letech s Lufthansou a 20 s South African Airways + wizzair, raynair, easyjet a AirMauritius), ze Emirates jsou spicka - servis, pohodli, jidlo, wifi na palube (500 mb za 1 USD), online anglicka liga (Chelsea - Everton). Zpatky z Indie letim s Etihad, tak jsem zvedavy, jak se predvedou smiley

Fakt hodnotim 5* (cena sice vyssi, ale na pracovni ceste to clovek nemusi resit) smiley

0 Citovat

No pokud Tě zaměstnává Microsoft,tak fakt ne smiley

0 Citovat

Ahoj, chtěl bych se zeptat, na leden plánujeme Thajsko, teď jsou u Emirates letenky do Bangkogu cca za 20 tisíc na tenhle termín a ty akční economy jsou ted v prodeji jen cca do října. Myslíte, že má cenu čekat a půjdou u Emirates ty ceny na leden ještě dolů? Aktuálně bych mohl koupit z Mnichova s Qatar Airways za cca 13000 osoba, ale raději bych s Emirates z Prahy. Kolega kupoval s Emirates loni za 13 tisíc v červnu, ale nevím, zda to riskovat a čekat.

Díky za názor,

Martin

0 Citovat

nekupuj. 20k za PRG-BKK je na sucasnu dobu nekrestansky vela. nastav si sledovanie akcii do BKK, usetris tisice.

0 Citovat

Nejlepší aerolinky světa za rok 2015 jsou právě Quatar Airways;-)

0 Citovat

myslim si, ze to trpezlivym cakanim o niekolko tisic na letenku stlacis, i ked vyslovene bazirujes na Emiratoch...

... co, OFFTOPIC, uplne nechapem, pokial ti nejde o mile, alebo o A380ku, ktorou sa imho dokazes previezt aj lacnejsie.
ak je to kvoli nejakej predstave o premiovej aerolinke, aby si nebol sklamany. doporucujem posetrit cash a utratit ho za premiovejsiu dovolenku.

0 Citovat

A kam až si myslíte, že je pravděpodobné, že může klesnou cena oproti těm současným 13 tisícům?

A co potom přelety v Thajsku, je levnější si je koupit už ted dopředu a nebo to řešit na poslední chvíli? Abych ve výsledku neplatil stejně, když teď budu čekat na levnější letenku PRA-BGK a potom zdraží ty místní lety smiley

Omlouvám e, jestli se ptám špatně, ale pro mě to bude zatím nejdál, kam se podívám a tak řeším asi každou hloupost smiley

M.

0 Citovat

potřebuji koupit multi Praha - Kuala Lumpur , Taipei - Praha
nejlepší co se týče časů a přestupů vychází právě Emirates,ale je to operované vše A 380 a když koukám na seatguru moc se mi to nezdá při mé výšce.....dálkovky jsem většinou letěl 777 a tam se vzadu rozšiřuje ulička tj jsem si tam mohl pohodlně natáhnout nohy což tady jak koukám asi nehrozí že?


EDIT:
tak jsem si to virtuálně prohlédnul a to je opravdu "echt dobytčák" ..
beru osvědčený Turkish !

0 Citovat

Ahoj, prosím ty, kteří mají přehled co se týče cen letenek u Emirates. Teď jsou ceny letenek PRG-BKK kolem 16 000 kč chceme letět únor-březen 2017 Jak jsou na tom Emirates s akcemi? Půjde cena ještě dolů? Máme počkat? Jsme 4člená rodina, takže by se nám nějaká akce hodila smiley Děkuji

0 Citovat

Letam par roku s emirates - ale většinou vždy ty dalkovky v kvetnu - letenky kupuji na kveten vždy prosinec leden a vždy to bylo tak o 1000 kc lacinejsi jak zari rijen- ted třeba BK je za 16000 ale drive několik roku byl 15000 - myslim ze to je umele navysene protože asi tak mesic je mozne cenu letenky dostat dolu pomoci mil - minimum 2000 mil za 5000 mil odečtou 40 dolaru za 10000mil 80 dolaru atd. - jinak u emirates v ekonomicke v a380 jsou docela sirsi sedacky jak v 777 a ty centimetry jsou znat - alespon me to vyhovuje.

0 Citovat

Čeká nás první cesta jinou než low cost aerolinkou a to rovnou Emirates.
Zatím koupeny letenky přes StuAgency.

Jak pokračovat, co mohu očekávat, co mám udělat?
Check in nastuduju, zavazadla jsou do 30kg plus kabinové do 7kg. Cestou tam bereme každý asi jen kabinovku, cestou zpet někteří plánují koupit kufr a v něm si něco přivézt. Jak je to s jídlem? Kdy, kde se mohu informovat, co je k mání, zda jde měnit,...? Kde sledovat, zda se něco nezrušilo, nepřesunulo?

Pardon za amatérské dotazy, ale u Wizzu ani Ryanu to zatím nebylo potřeba. smiley

0 Citovat

Mají české stránky, co chceš víc ? Tam se všechno dozvíš.

0 Citovat

Přihlaš se https://fly10.emirates.com/MAB/MYB/MMBLogin.aspx do rezervace a tam uvidíš co všechno můžeš měnit. smiley

0 Citovat

Jsem zmaten u změny místa a proto několik dotazů.

1) jsme tři cestující. Pokud si nebookneme konkrétní místa, jaká je šance, že budeme sedět vedle sebe?
2) u bookingu je totiž cena 600 Kč za jedno místo a jeden let (máme čtyři segmenty, takže 2400 Kč za jednoho člena nedáme). Proč mi ale známá tvrdí, že její manžel si to změnil zdarma? IMHO jsem bud neco přehlédnul, nebo jí manžel kecal smiley

0 Citovat

Emirates se stávají tím, čím skutečně jsou smiley budeš si nově připlácet za výběr místa... Jinak vás na checkinu samozřejmě posadí vedle sebe.

0 Citovat

@dave: navonenym h..? smiley

0 Citovat

Díky za uklidnění.

0 Citovat

Ale určitě doporučuju udělat online check-in, protože ta fronta v Praze na 380 je faaaakt dlouhá smiley

0