Filipíny - listopad 2015

Napsal Ephemeris 2015-02-02 19:03:08 ve fóru Hledám letenku
10 odpovědí

Zdravím, pomalu začínám hledat zpáteční letenky pro dvě dospělé osoby na Filipíny (Manila) v termínu konec října až konec listopadu (konkrétní termín je jedno, chceme prostě zhruba na měsíc). Zatím co jsem viděl byl let s tureckými aerolinkami za cca. 14500,- Ale než jsme se rozhoupali, tak už je nemůžu najít. Teď to vychází nejlevněji přes Dubaj za 18tis. a nějaký drobný. Nenašli byste nějakou levnější alternativu? Jenom podotýkám, že bych rád zachoval délku letu do 20ti hodin s max. jedním přestupem (pokud by to bylo možné - což asi nepůjde, když to chci zároveň i levně:(

Dále potom, jestli by šlo poradit, v tomhle termínu let z Filipín do Vietnamu a zpět zhruba s týdenním pobytem ve Vietnamu, popřípadě to celé zkombinovat a do Vietnamu letět až poslední týden pobytu a odtud rovnou zpět do ČR. Konkrétní destinaci ve Vietnamu nevím, ale asi je to jedno a podle toho se bude odvíjet pobyt tam.

A poslední otázka...když u by byl přestup v Dubaji, dá se letenka nějak koupit tak, abychom mohli v Dubaji třeba 2 dny zůstat?

Odlet a přílet preferuju Prahu...Vídeň a podobný je pro mě hodně z ruky a radši si připlatím 1000,- za letenku, než trávit x hodin ve vlaku nebo busu....

Asi jsem trošku náročnej, ale kdyby to nějak takhle vyšlo, tak by to bylo super....předem díky moc za radu....

Škoda, že jsi nehledal o týden dřív...

http://cestujlevne.com/letenky-pres-dub ... 10-120-kc/

Klid, do listopadu času dost smiley

A ešte i potom sa dali lacnejšie kúpiť ako plánuješ ty. Sleduj promo na webe Cebu Pacific a Phil Airlines. Cebu robia denne nejaké promo, davajú to aj na ich facebook.

Urcite bych tam v sezone tajfunu nejezdil. Posledni leta to tam neni dobry.Nechte to unor..

Listopad už je danej:) Snad mě počasí ušetří stejně jako minule:) Akce na letenky si musím hlídat, teď tu poslední jsem taky prošvihl:(

http://www.zivotnafilipinach.cz/kdy-je- ... ilipinach/
Tak ja budem v Manile do 20/10 (3 dni), potom Asia, ale odlet mám až začiatkom decembra Man-Dubai.
Ale otázka:
Letenky sú kupené cez CEBU PACIFIC, dajme tomu, že z xxx (Filipiny) by bol zmeškaný let do Manily, ktorý by bol príčinou zmeškania letu do Dubai. Není to na jednej letenky, ale : má zákazník právo pri živelnej udalosti na náhradný let bez dodačnej náhrady?

Ja byl na Filipinach v listopadu a pocasi top! jeden destik co nas chytl na mori asi na 5 minut jinak porad 35 stupnu jasno smiley

to EPHEMERIS
aktuálne sa ti to núka. Look na CEBU.

Nazdar tulaci smiley Ja mam v plane letet na Filipiny koncom septembra prip. zaciatkom oktobra na 7 mesiacov.Takze hladam letenku s odletom Budapest/Viden a priletom do KUL,BKK alebo Manily.Ako vidim vacsina akciovych leteniek neumoznuje tak dlhy pobyt.Ma niekto nejaky dobry napad kde by som mal zacat hladat? smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!