ČSA - nové destinace

Napsal David Eiselt 2015-02-04T13:58:55+01:00 ve fóru Letecké společnosti
13 odpovědí

Máme tu další rozšíření leteckých linek z PRG, a to do Porta, Liverpoolu, Atén, Bordeaux a Stavangeru.

Nicméně nechme hlavu chladnou, ceny budou astronomické a ČSA zase utřou nos smiley

http://ekonomika.idnes.cz/csa-otevrou-d ... oprava_suj

To myslí vážně? smiley



EDIT: tak to vypadá na provozu neschopnost ČSA. V GDS jsou za férovku 6,1k http://letenky.cestujlevne.com/booking/ ... ealer/4504

No rozhodli se zkrachovat za kazdou cenu a nic je nezastavi smiley

Naklady uz maji jako lowcosty, mohli by zacit nabizet lowcostove tarify smiley Myslim ze v Praze je porad obrovsky potencial k rozvoji smerem na jih (mimo Italii), pokud nekdo nabidne zajimave ceny.. Bohuzel CSA drti neferova konkurence v podobe TS, ktera je vykopala ze ziskovych charteru a spousty ziskovych linek..

Ne nadarmo svítí TVS v detailu letu jako operující dopravce.. Žán, pytlík na blití smiley

Ano, je to s csa zlé, stačí se podívat na DXB, tam létá už jen TS, letenky můžete koupit i u ČSA, ale o 1000 CZK dráže a s nulovým občerstvením. V tom stejném letadle letíte s TS s výborným občerstvením a pivem i vínem zdarma, a to za cca 3300 CZK jeden směr. člověk nechápe.

Už jsem si myslel, že ČSA začne lítat i do Banátu, ale ony jsou to Benátky v tvrdším podání smiley

Pěkně po Ozzákovsku- něco jako rumové koule a prach do pečáku smiley

ČSA se chystá do Rijádu? Nevím, zda je to další apríl, ale tak či onak je Saudská Arábie pro české turisty pasé z důvodu vízové nedostupnosti..

http://ekonomika.idnes.cz/csa-zacnou-le ... oprava_suj

To už tu jednou bylo smiley
ČSA zlevní a nabídnou více letenek bez kufrů. Začnou létat na Island
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/csa-a-zaveden ... oprava_rts

No... pokud by ČSA byly co k čemu, tak už začínám oslavovat, jaké super destinace přidají (hlavně KEF a LIS), ale obávám se že a) buď vůbec nezačnou lítat nebo b) začnou, ale ceny budou zcela nekonkurenční, nu anebo c) začnou lítat s dobrými cenami, aby lety po pár týdnech ukončili, protože na tom nebudou umět vydělat... Škoda.

Předpokládám, že LIS bude klasicky létat Travel Service, takže to bude spíše doprodej letenek, které neprodají cestovky. A ceny nebudou zajímavé.

Sakra, celou dobu si říkám, zda nečtu nějakou diskuzi z roku 2015 a hledám marně nový komentář, proč mi to svítí jako nepřečtené. Ale ona je to fakt pravda... smiley Minulost se opakuje.

Dle FB profilu ČSA nová linka do Malmö. Zpáteční letenky podle informací ČSA od 3.385 Kč.

A máme tu další "novou linku", tentokrát z Prahy na Balaton (letiště Heviz SOB). Létat se bude od konce dubna do konce června a od konce srpna do konce září každou sobotu. Brzy ráno z Prahy, poté si letadlo odskočí pro německé cestovky do Düsseldorfu a Berlína a večer se vrací do Prahy.

Ceny letenek nejsou tak špatné, zpáteční kolem 2.200 Kč.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!