Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ano, je to tak - sleduji dlouhodobe PRG-OSL-MOL a PRG-OSL-TRD a v soucasnosti jsou ceny o cca 30-40% niz nez v prubehu poslednich 2 mesicu. Naposledy byly tka nizko na konci rijna. Mimochodem ceny v NOK vychazi zpravidla pri prepoctu do CZK niz nez ceny v EUR, rozdily mohou byt i nizke stovky CZK...

0 Citovat

Mam otazku na vas co cez norwegian lietate castejsie. Zbierate aj body v ich klube rewards ? Tam sa rata 10 bodov = 1€ ? Mne to totiz tak nejak vychadza a pride mi to az neuveritelne. Mal som u nich nazbieranych 115 bodov za nakup v hodnote cca 125€ ( cez getyoureguide) . Teraz som kupoval zas cez norwegian letenky a za tych 115 bodov mi odratali 14€ z ceny letenky. No a tetaz pozeram ze ak by som cez ich club rewards rezervoval hotel tak mi konkrerne pri tom mojom pripisu 300 bodov + 300bodov za to ze by som to cez nich robil prvy krat. To sa mi ale nechce verit ze by mi tym padom vlastne akoby vratili 60€ ktore zas mozem pouzit na nakup letenky cez nich... je to tak ? Ved v inych programoch leteckych spolocnosti treba mat statisice bodov aby vobec aby sa nieco za to rentovalo...

0 Citovat

Kdyby někdo kupoval přelety po Skandinávii, mrkněte jaký je rozdíl mezi low–fare a flex, který mimo flexibilních podmínek zahrnuje i seating, fast track a 2x zavazadlo. Vypadá to, že jim nefungují ceny a pevně se drží = lowfare bývá i dražší, než flex.

Např. OSL–LYR lowfare 240 €, flex je 91 € https://www.norwegian.com/en/boo...ssid=60846

0 Citovat

najlepsie im tam zavolat. ale 45 euro je zmena + fare difference. takze ak nova stoji 81 euro a za staru si zaplatila 49 euro, fare difference je 32 euro. a k tomu teda musis este pridat 45 euro za zmenu. takze cca 77 euro zaplatis. Iba 45 euro zaplatis len za zmenu mena, nie datumu.

0 Citovat

Pro mládežníky (12–25) let je dostupný promo tarif za 399 norských korun (1.100 Kč) napříč Skandinávií. Kód UNDER26

https://www.norwegian.no/ungdomsbillett

0 Citovat

Norwegian bude na čtvrtečních linkách z Osla do Prahy vypravovat Boeing 747–400 :)

Doporučuji udělat seating v horní palubě – sedačky vyberete až u ocasu, viz druhý screen.


norwegian-boeing747.png
norwegian-upper-deck.png

0 Citovat

da fok .. ?

EDIT: konkretizujem svoj povodny dotaz .. prespal som 1.april? :D

0 Citovat

Mimořádně silná poptávka, tak narychlo půjčili 747 od španělských Pulmantur, resp. Wamos Air. V minulých dnech s ní letěli např. Budapešť nebo Nice.

0 Citovat

Norwegian rozšíří svou bezplatnou Wi–Fi síť i na transatlantické lety. Předpokládané plné pokrytí je v rámci 1 roku.

0 Citovat

Ahoj,

Chtela bych se zeptat na par veci ohledne Nowegianu. Letim s nimi za tyden Praha-Kodan. Tady ve foru jsem se docetla, ze si mam udelat check-in na kiosku na letisti. Je to rychlejsi nez na prepazce? A kde presne ten kiosek na letisti v Praze je? Dorazim na letiste hodinu a pul pred odletem a mam jenom prirucak, tak doufam, ze mi to bude stacit? Kiosek je v aj?

A check-in musim udelat pro let Praha-Kodan v Praze na kiosku a zpatecni pak na letisti v Kodani nebo dostanu palubni listky najednou? Mam zkusenost jen z app od Ryanair, tam jsem mela oba najednou.

Moc diky za rady.

0 Citovat

Mám takový pocit, že kiosek v Praze nenajdeš, v Kodani bys měla. Můžeš provést klasický online check in nebo na přepážce u obsluhy.

0 Citovat

Je to tak, v Praze kiosek nemají, ale opravdu se stačí odbavit jen online doma. Hodina a půl před odletem stačí bohatě, zvlášť s boarding passem vytisknutým doma.

Check-in funguje pro každý let zvlášť a startuje 24 hodin před odletem. Takže bude třeba se odbavit znovu v Kodani, tam kiosky mají 100% (anebo klasické přepážky, na rozdíl od jiných low-costů se odbavení na přepážce nezpoplatňuje).

0 Citovat

Diky Davide a Krystofe za pomoc a ultra rychle odpovedi! :)

0 Citovat

Ano v Kodani kiosky jsou a je to operace na 2 min max. Funguje to stejně jak appka v mobilu, jen místo displeje matláš po obrazovce kiosku :-) Kiosek je v několika jazycích, angličtina included.

0 Citovat

Zdravim vsechny! V patek odletame smer Bergen z Prahy - low fare akce z letosniho brezna. Potrebuju jen zkusenost jinych - mame jen prirucni zavazadla (batohy), na dokumentu od nich je jen to jedno zavazadlo ve velikosti 55x40x25 nebo neco podobneho, tady jsem se docetla, ze muzeme mit i malou tasku - plati to i pro tyhle lowfare? Resim to hlavne proto, jestli muzeme mit fotak zvlast a nebude to delat neplechu :) zabere dost mista v batohu ale odbavene zavazadlo nepotrebujeme... Diky za pomoc!

0 Citovat

ked si si uz dala tu namahu sa registrovat...no prezradim tajomstvo, ked poznas internet...norwegian ma webstranku :D

https://www.norwegian.com/uk/tra...d-baggage/

Size and weight limits

LowFare, Lowfare+, Premium

1 carry-on bag: max. 55x40x23 cm

1 small personal item: max. 25x33x20 cm

Max. combined weight: 10 kg

takze mozes mat aj druhu malu batozinu, na ten fotak akurat.

0 Citovat

Diky, polepsim se...abych zbytecne nespamovala

0 Citovat

V norské mutaci stránek lze koupit letenku PRG-LAX-PRG za 9630,-, termín 11.-29.4.2018 nebo 11.-22.4.2018. Je to sice hladolet s příručákem, ale zato s ideálními přestupy +/- 1,5h v Oslo. Navíc Dreamliner, že ano... :-)

S odbaveným zavazadlem a jídlem na palubě je to za 12930,-, což je pořád fajn nabídka :-)

0 Citovat

Radšej a340 v nesardinkovej verzii ako zlomený v dreamliner :)

0 Citovat

V nesardinkový verzi to ale nejspíš hned tak nebude pod 10tis :-) :-)

Neee, samozřejmě chápu rozdílné preference. Pro někoho může být součástí cíle právě Dreamliner. A můj příspěvek byl jen tip, nic víc ;-)

0 Citovat

Neviem či to má nejaký súvis s krachom AirBerlin, ale Kalifornia z Berlína zásadne zdražela. Ešte 2-3 týždne dozadu boli prakticky na ľubovoľný termín lety do SFO / LAX už od 300 eur s Air Canada / KLM / Air France / United aj Lufthansou. Držalo sa to takto dlhodobo niekoľko mesiacov.

Teraz sa už prakticky nedá nájsť nič pod 500 eur, takže cena ktorá by bola prednedávnom za Norwegian prehnaná, je teraz celkom fajn ;)

0 Citovat

Cyber Monday u Norwegian: az 400 NOK sleva na ruzne destinace, plati i pro kombinovane lety z PRG, tam je ale sleva nizsi, nez manualne poskladane separatni lety.

Kod: CYBERMONDAYNO

0 Citovat

Ahoj, jak jsou přísní Norové? Místo rozměru 55 cm mám 58? Řeší to v Praze a potažmo v Norsku na zpáteční cestě? Dík Honza 

0 Citovat

V Praze dva týdny zpátky nic neřešili, ale měl jsem batoh, ne kufr.

0 Citovat

Ahoj, odbavil jsem se přes mobilní aplikaci (po zaškrtnutí cestujících jsem dal check in a pak mi to napsalo, že jsem odbaven), ale nikde tam nevidím palubní lístek a už ani ten let. Zobrazí se tam časem nebo jak postupovat?

0