Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Nenašla by se nějaká hodná duše s Maestro? smiley

0 Citovat

Tak dle řečí těch "letenkářů" má Maestro přeci každý, ne? smiley

0 Citovat

I ty, Brute? smiley

0 Citovat

To bude dobrej marketing, když si to pár lidí koupí s MC a budou nadávat, že zaplatili o €50 víc.
Lidi dnes vůbec nečtou, jen klikají!

0 Citovat

Ma tu niekto kartu Maestro a vedel by mi pomoct s kupou dvoch leteniek?
Peniaze by som poslal obratom na ucet. Vdaka

0 Citovat

Na celkem dost termínů se dá poskládat Praha - Londýn s přestupem v Brémách od €9,45 s Diners nebo €10,94 s Maestro.

Konkrétní příklad:
16.6. PRG-BRE 14:15-15:30
16.6. BRE-STN 21:20-21:45
18.6. STN-BRE 07:55-10:20
18.6. BRE-PRG 12:35-13:50

Praha Brémy se létá UT, CT, SO a Brémy Londýn 2x denně každý den.

0 Citovat

Sakra nemáte někdo kartu Carte Bleue?našlo mi to Vídeň-Barcelona po slevě pro 2 za 70e misto 120e smiley

0 Citovat

Ronald: jelikož mi nejdou posílat SZ tak je to jednosměrná 17.11.

0 Citovat

Ahojte, skusal uz niekto cez rumbo kupovat letenky so Smartwings? Nasiel som tak letenky v sucte o cca 100 Eur lacnejsie, ale neviem, ci si potom budem moct u Smartwings zmenit email a pojde vsetko hladko.

0 Citovat

A hlavně na rumbu už nejede diners... smiley

0 Citovat

Ahoj, našel by se někdo s Dinerskou, kdo by mi koupil letenku Wroclaw-Milano? smiley

0 Citovat

Vypadá to, že oblíbená večeře je zpět smiley

0 Citovat

Na kolik vám vychází PRG-EDI a EDI-PRG?

0 Citovat

Někdo s Diners, prosím? Potřeboval bych pár letenek smiley

0 Citovat

Ahoj, nekdo ochotny s "Veceri"? smiley Potrebovala bych koupit letenku za 20E na rumbo.com - odmena jista smiley

0 Citovat

Já se omlouvám, opět si zahraju na Grammar Naziho (Dave se mi asi po zkušenostech z Koreje bude smát, protože poznal, jaké to je mít nablízku lingvistu smiley ), ale:

– večeře = dinner, čte se [dinr]
– restaurace, občerstvení, snack bar = diner, čte se [dajnr]

Chápu, že jde o žert, ale Diners [dajnrs] prostě večeří přezdívat nelze. smiley

Jinak k tématu nic nemám, tak jdu zase rychle někam zalézt. smiley

0 Citovat

Zabanujte ho! smiley

0 Citovat

Nenašel by se tady dobrodinec na nákup cca 3 letenek s Diners na rumbě, prosím? Spropitné samozřejmostí, jde cca o 200€. Děkuji

0 Citovat

ahoj,
máte někdo možnost a byl byste ochotný pomoci při koupi letenek na edreams.es s diners?

1x OW pro 2 osoby za 2x16€ (+ provize)

předem děkuji


EDIT: Neaktuální

0 Citovat

Zdar chlapi,
Mam na Vas otazocku.
Kupoval som 4 letenky pre rodinu cez diners, cez stranku rumbo, vsetko prebehlo bez problemov, lenze dilinovia z Ryanairu zmenili o cca 5,5 hodin odlet a prave som obdrzal email z ryanairu, ze bud im potvrdim zmenu casu, alebo mam pravo na refundaciu.
Preto by som sa chcel spytat, je s refundaciou cez rumbo a cez dinners nejaky problem, alebo pokial vyplnim dotaznik ktory mi zaslali, pridu mi rovno peniaze na kartu, nejde to nejak cez rumbo a nepridu tie peniaze im? Resp. tie peniaze na diners sa potom daju aj realne nejak vyuzit, ci to tam budem mat ako keby doplneny "kredit" v hodnote leteniek?
Zatial mam s diners kartou len tento jediny pripad, preto sa ospravedlnujem za taketoto asi az prilis jednoduche otazky.
Dakujem za odpovede,
Pekny den.

0 Citovat

Pokud si u Ryanu nedohodnes neco jineho, tak vrati penize Rumbu a to ti da bud voucher na pristi nakup (za plne ceny) platny rok, nebo ti vrati penize na kartu minus 20e.
Lepsi je voucher rovnou od Ryanu nebo jina dohoda s Ryanem.

0 Citovat

v případě zrušení letu musí rumbo vrátit celou částku na kartu. srážky si mohou uplatňovat pouze pokud je to storno na vyžádání zákazníka.

ale jak říká soundman73, v tomto případě je výhodnější domluvit se s ryanairem na refundaci na vaši kartu nebo ukecat rebook na jiný let nebo voucher na co nejvyšší hodnotu.

0 Citovat

Diky za rady chlapi, vyskusam to poriesit nejak cez ryanair.

0 Citovat

ahojte,

niekto s diners na nakup dvoch leteniek za 49€ + provizia prosim?

PS: ak by to vedel niekto este stlacit, budem iba rad smiley (BTS-CIA-BTS 3.10.-4.10.)

0 Citovat

Zdravim

nekdo ochotny zakoupit letenky 12.2.16 KRK-LPA 5x a zpet 5x TFS-KRK 18.2.16 od Rajneru?? momentalni cena je 279PLN+65e (cca. 1790+1770Kc)??

Sla by cena trochu srzit dolu??Prozatim jen shanim informace

Dik za pripadne info do SZ

0