Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Nazdar chlapi,
Nenasiel by sa niekto s Maestrom? Kedze akosi na tychto strankach nefunguje dojna krava - Diners a mojej predchadzajucej karty Maestro som sa asi pred vyse rokom s radostou zbavil a vymenil na Visa Electron, no teraz by sa mi pridala na kupu 2 leteniek cez jetcots.com - blavofly.
Vdaka,
Nech sa dari smiley

0 Citovat

Ahoj, funguje někomu něco, co mi něják viditelně srazí cenu na pár letů s Ryanairem? smiley

0 Citovat

U chorvatů promo kód + dinerska http://www.putoholicari.com/besplatne-a ... els-29551/

0 Citovat

ahojte,

len tak sondujem (nie som este rozhodnuty) - najde sa niekto, kto je schopny stiahnut 23.1.2016 - 23.1.2016 (odlet aj prilet v rovnaky den) BTS - STN - BTS pod 50€ pre dvoch?

0 Citovat

zdravim, nasiel by sa niekto na nakup s maestro cez rumbo.es? 8 leteniek, cca 440e + provizia

0 Citovat

Ahoj všem cestovatelům,
chtěl bych poprosit někoho s Maestrem o koupi letenky VIE - BCN 18.11.2015 (12.10hod) €29. Moje Maestro vydané KB bohužel neustále háže chybu. Zkoušel jsem snad 100x i různé prohlížeče a nic smiley
Předem díky

0 Citovat

rumbo + Maestro PRG - BGO za 34 eur

0 Citovat

0 Citovat

Něco na únor by se nenašlo?

0 Citovat

Mám úplně novou kartu Maestro a aktuálně pro sebe nekupuju žádné letenky. Chtěl bych ji vyzkoušet, nepotřebuje někdo něco koupit Maestrem?

0 Citovat

Kdyby tato nabidka jeste platila, tak bych ji rad vyuzil:)

0 Citovat

Dokáže někdo seknout ATH na méně než 15 eur?

0 Citovat

Funguje niekomu este MAESTRO na bravofly/rumbo? Posledne tyzdne mi neumoznuju kupu z MAESTROM uz len diners smiley

0 Citovat

Niekto s Maestro?
Dinners a entropay ignoruju fungovanie.

0 Citovat

Ahojte.
Je tu niekto kto vie pomôct s kupou leteniek od ryanair pomocou Diners kreditnej karty? Budem vďačný ked sa niekto ozve.

0 Citovat

Nemá někdo k dispozici Visa Credit?

0 Citovat

Mám, ale tady nefunguje...Zkoušel jsem x-krát.

0 Citovat

Mám a kupoval jsem přes ně.

0 Citovat

mne zafungovala aj normalna Visa, len som teda zvysil limity na pozadovanu sumu.

0 Citovat

Má někdo Maestro fungující na bravofly.fr a byl by ochoten mi koupit letenky za celkem 13 euro. Díky smiley Pište prosím do SZ

0 Citovat

Však jsi psal, že už ti žádný další let do kalendáře nevleze smiley

0 Citovat

Lukas, mas spravu

0 Citovat

ahojte,

nahodou niekto s funkcnou Diners na nakup dvoch leteniek za 48€? najlepsie zo Slovenska, mam Zuno a Sberbank smiley

edit: vyriesene smiley

0 Citovat

ahojte, tak opät rovnaka poziadavka smiley

nahodou niekto s funkcnou Diners na nakup dvoch leteniek za tentokrat za 28€? najlepsie zo Slovenska, mam Zuno a Sberbank smiley

0 Citovat

Ahoj, je tu niekto kto by mal možnosť poskytnúť svoju Master Card debit na nákup leteniek cez bravofly.fr? Samozrejme nejaká menšia kompenzácia neni problém. Ja som svoje možnosti bohužiaľ vyčerpala, žiadna z mojich x kariet nemá tak výhodnú cenu ako práve spomínaná Master Card. Predom ďakujem.

0