Zdravím, při nákupu letenek u Wizz airu za cenu Discount clubu musí být minimálně jede člen skupiny v klubu předpokládám. Nejde to náhodou tak, že by mi někjaký známý, který je v klubu nakoupil letenky (ikdyž on sám nepoletí)? Díky .

Discount club Wizzair

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zdravím, při nákupu letenek u Wizz airu za cenu Discount clubu musí být minimálně jede člen skupiny v klubu předpokládám. Nejde to náhodou tak, že by mi někjaký známý, který je v klubu nakoupil letenky (ikdyž on sám nepoletí)?
Díky

0

Presne jak pises, clen klubu musi letenku zakoupit s vami.

0 Citovat

Ahoj,

mam dotaz taky ohledne discount clubu. Registrovala jsem se na WizzAir, tam pisou, ze discount club mi bude nabidnut pri prvni platbe rezervace. Zapocita se uz pri teto rezervaci moje clenstvi? Nebo je to az na priste?

Diiiiky

0 Citovat

Už při prvním nákupu budeš mít levnější letenky smiley Ve výsledku vyjdou 2ks levněji i s členstvím, než bez něj.

0 Citovat

Dobrý den, je potřeba, aby se zakoupené lety uskutečnily během členství v Discount Clubu nebo stačí letenky během členství pouze zakoupit (s datem samotného letu až po jeho skončení)? Děkuji za odpověď

0 Citovat

Ahoj, mám otazku, je to mozna malý podvod, ale kdyz ja mam clenstvi v clubu, a mí známí chtejí nekam letet, tak kdyz bych si koupil letenku s nimi, ale k letu bych nenastoupil a oni by leteli sami, tak by to vyslo levneji. I takhle by to šlo provest? smiley

0 Citovat

Samozřejmě, ale pokud ta tvoje letenka bude dražší než cena členství, tedy 750 korun, tak se jim vyplatí to členství koupit bez tvého zapojení smiley

0 Citovat

Což ve výsledku je z Prahy Bergamo si Benátky smiley ostatní pod 858 Kč nekoupíš.

0 Citovat

Ahojte rad by som sa vas spytal ohladom WDC (wizzair discount clubu), kto uz ste cestovali a mate skusenost smiley
Chcel som si kupit 5 leteniek za cenu ktora bola na zaciatku urcena pre jednu letenku, v skutocnosti sa za takuto cenu dali kupit len 4 a piata uz bola o sedem euro drazsia. Ale aj keby som si kupil hned 5 leteniek naraz, tak mi aj tie 4 vydu o 7€ drahsie (co je podla mna nezmysel smiley) Vo vysledku som kupil len 4 za tu nizsiu cenu a piatu si chcem kupit zvlast.
A teraz prichadza moja otazka. smiley
Wizzair discount club mam na svoje meno a naahodou rovnako ako ja sa vola aj piaty cestujuci (rodinny prislusnik). Je mozne aby som mu dodatocne dokupil letenku ale za discount cenu, alebo je nutne kupit za normalnu cenu. Pytam sa z hladiska check-inu(aby som sa potom vyhol problemom). Ci si moje meno a moje osobne udaje neulozia v systeme a pred odletom pojde automaticky vyplnit len toto a piaty cestujuci bude mat smolu lebo sa sice rovnako menuje ale ma iny datum narodenia, ine cislo pasu, atd smiley
Skusim na jedodusom modeli vysvetlit: Jan Novak r.nar. 1985 si kupi letenku za cenu WDC. Za tyzden sa rozhodne ze chce dokupit letenku svojmu bratrancovi ktory sa menuje tiez Jan Novak ale r.nar. 1992 a chce to kupit pod svojim uctom za cenu WDC. Je to mozne zakupit a nebudu problemy pri vyplnovani osobnych udajov pred odletom?
Dufam ze ste ma pochopili co som sa snazil vysvetlit a vopred dakujem za odpovede:)

0 Citovat

alebo pri wizzairi to nie je tak ako u ryanair ze treba zadavat cislo pasu, datum platnosti, datum narodenia, obcianstvo atd...
este som wizzairom neletel

0 Citovat

smiley noo, teď si nejsem vědom toho, že bych při registraci dával nějaké údaje ohledně dat narození, v tom případě nevidím problém smiley

Je to risk za zisk, pokud letíš po Schengenu, už by se žádné nacionále neměla vyplňovat.

0 Citovat

ahojte, mám dotaz, trochu podobný jako 10drakov. chci rezervovat letenky s členstvím u Wizzair, ale když rezervuji tři letenky najednou, tak mě to vyjde dráž než rezervovat dvě letenky a pak až tu třetí. proto bych se chtěla zeptat zda by to šlo takto rozkouskovat? i při tom, že poslední člen nemá stejné jméno jako já, ale přitom se mnou poletí. děkuji za odpověď

0 Citovat

Máte tedy zaplacené členství jen pro 2 osoby, pokud to dobře chápu. Pro vás a pro jednoho spolucestujícího. Pokud by jste nejdříve objednala 2 letenky, jedna ponese vaše jméno. Pokud by jste následně chtěla objednat ještě jednu, pro dalšího spolucestujícího, letenka by musela být opět na vaše jméno, což je samozřejmě nesmysl. Takže buďto upgradovat za 600Kč členství, nebo zaplatit plnou cenu letenky.

0 Citovat

Mam zakoupené členství Wizz Air, který končí..přrd pár dny tu k tématu konce Wizz air na pražském letišti byla debata,ale nemohu ji dohledat. co se stane s členstvím a jsou s členstvím nějaké výhody při přidání checked inn zavazadla už poté, co mám letenky? díky

0 Citovat

Ta diskuze je tady:

https://www.cestujlevne.com/disk...k/strana-2

0 Citovat

oprasujem toto vlakno - Wizzair uz predava niektore linky na leto 2019. WDC mi konci 29/3/2019. doteraz som bol v tom, ze zlava na letenky je aj po expiracii, staci to len dovtedy zakupit, v mojim pripade do konca marca. No len teraz vsetky lety od aprila uz nevidim zlavu na WDC a ani sa WDC neda dokupit. Mozte prosim mrknut, ci to mate rovnako? Napr. BTS-IEV, alebo LWO. diky

0 Citovat

Mám WDC do 12/2018 a stejně jako u tebe, ceny od dubna bez slevy WDC, možná nějaká chybka, že to nejde jen na letní letový řád.

edit: Např. z VIE nebo KTW lze normálně kupovat s WDC i na léto, ale jsou výjimky, kde to nejde (SPU, TGD, AGP apod.).

0 Citovat

Pozerala som inu trasu, ale mne to na leto dava klubove ceny aj ked mi WDC konci zaciatkom marca. 

Edit: Ja som pozerala trasy zo Stokholmu. 

0 Citovat

Maji to nejake zabugovane. Kdyz si dam kontext cheap flights tak ani nevidim lety.

0 Citovat

Vyzerá to že fakt len pre WDC niektoré linky idú kúpiť

0 Citovat

Ahoj, také bych si ráda koupila letenky s odletem až za rok na WDC, ale bohužel vidím nyní jen letenku na odlet, ale na přílet zpět v systému na listopad 2019 ještě nejsou, což potřebujeme. Nevíte prosím kdy se to zaktualizuje? Dělá to Wizzair vždy ob měsíc, že přídává další měsíce a který den? Nebo myslíte, že bych si měla koupit nejprve jednosměrku (lety už lze zakoupit a jsou levné) a až se to zaktualizuje tak koupit návrat? Nebude to dražší když to takto rozkouskuji separé letenky?

Chci koupit letenku právě pro 10 lidí. Mám členství WDC pro 6lidí (to koupím na mé WDC) a myslíte, že mohu koupit pro ty další 4 lidi taky na mé WDC a již nenastoupím nebo mohu koupit WDC na dceru (dítě), která by letěla s tou další skupinou jelikož jsou to samé děti? Moc díky za odpověď

0 Citovat

mozem rozkuskovat, wizzair nema lacnejsie spiatocku. 11/2019 moze byt kludne az na jar 2019 dostupne, zalezi od trasy. 

0 Citovat

Dve rozne letenky na jeden let na jedno clenstvo WDC kupit nemozete, treba zakupit WDC clenstvo pre niekoho z druhej skupiny. A rovnako vam to v systeme nepusti skupinu deti, minimalne jeden v skupinke musi mat letenku pre dospeleho (nad 14 rokov).

0 Citovat

Moc děkuji za odpověd, a mohla bych se ještě zeptat,může být WDC napsané na dítě? Když dělám rezervaci a WDC je na dítě, tak mi to u zadávání jmen u dítěte napíše dospělí. Je problém, když dítě bude cestovat na dospělého? Děkuji moc!

0 Citovat

Dobrý den, chci se zeptat:

1) členství mi končí v únoru, mohu uplatnit slevu na květen (po expiraci členství) aniž bych prodlužoval členství?

2) Jsou v členství nebo v wizz registraci uvedeny nějaké další údaje mimo jména a příjmení. Mám v rodině jmenovce, takže bych mu zakoupil letenky :)

0