Od 14.12.2015 to vypadá na ukončení provozu Brno BRQ - Eindhoven EIN. .

Wizzair - rušení linek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zdravim jak to vypada s linkou Bratislava-Cluj? nevite nekdo? ukazuje mi to jen 4 lety a od listopadu nic...

0 Citovat

Tak ako to vidíš, zrušené.

0 Citovat

No ale taky se uz pochlapili s tim zavazadlem ,od 29.10 je mozny uz normalni rozmer kabinoveho zavazadla a ne te jejich kabelky -) zdarma

Nevim, jestli na vsech trasach a jestli to treba neni jen pres zimu a jestli to bude platit i na vanoce ,ale rozhodne si asi tim u hodne lidi splhli a ti co prestali s nima litat prave kvuli placeni kabinoveho zavazadla , se treba zase vrati

0 Citovat

A ktoré Vianoce, lebo východný trh ich má v januári :)

0 Citovat

Ja koukal jen na Luton v listopadu, vychodni trhy me moc nezajimji -)

0 Citovat

Mikir, je to na všech linkách, už od léta s tím spamují instagram, že to 29.10.2017 začne platit...

0 Citovat

od letního letového řádu už nebude k dispozici linka Praha - Ovda? :O

0 Citovat

Není to kvůli otevření nového Ramon Airport?

0 Citovat

ano, vypadá to tak, trochu sem se v první chvíli lekl :D, díky :)

0 Citovat

Neměla být linka do Ovdy jen zimní sezonní? Mám pocit, že tak byla ohlašována, ale ruku do ohně za to nedám.

0 Citovat

Takmer všetky linky do Ovdy sú sezónne, dolietajú do konca marca a potom až od októbra už na Ramona. V lete o Izrael nie je veľký záujem, je tam príšerné teplo - radšej presunú voľné lietadlá do destinácií v stredomorí.

EDIT: Takže všetky linky do Ovdy sú seasonal. Uvidíme ako to bude po otvorení nového letiska.

0 Citovat

Díky za info, takže myslíte, že na letní letový řád se z Ramona létat wizzem nebude?

0 Citovat

osobne myslim ze nie, letny dopyt zvladne aj Tel Aviv.

0 Citovat

Ovda šla na vrub Bari z PRG pokud se nemýlím :) Na Bari nelítali asi měsíc a pak to nějak zase začali létat do Bari, takže by možná teoriticky mohlo lítat něco nového ? :O

0 Citovat

Ovda šla na vrub čtvrteční frekvence do Bari (úterý, soboty se dál létá) a taky čtvrteční frekvence na Luton. Ukončení linky do Ovdy určitě nepřidá nějakou novou - od letního řádu je Bari i LTN opět i ve čtvrtky.

0 Citovat

Musíš být naivní :D

0 Citovat

Třeba se po Brexitu dočkáme velkých změn, protože řada linek do Británie živených gastarbeitery možná vezme za své.

0 Citovat

Zdar, nevíte jestli se ruší linka WRO - AGA nebo KTW - AGA?

0 Citovat

M4ndarr napsal(a):

Zdar, nevíte jestli se ruší linka WRO - AGA nebo KTW - AGA?

Proč by měla, z čeho soudíš? Jsou to zimní sezonní linky, tedy v provozu od října do března.

0 Citovat

Sakra :( Já si říkal proč nejsou žádné lety na duben

0 Citovat

Wizzair zavírá pražskou bázi :-/

http://zdopravy.cz/wizz-air-zavi...inky-6822/

0 Citovat

Kdo chce 20% kreditu navíc, má možnost si teď koupit letenky na rušené období :D

0 Citovat

Mauny napsal(a):

Wizzair zavírá pražskou bázi :-/

http://zdopravy.cz/wizz-air-zavi...inky-6822/

Tak to mě docela překvapilo, čekal jsem spíš, že budou linky přidávat a ne ubírat. Hlavně nevím, proč nenechali Izrael, tam měli nejlevnější letenky a téměř žádnou konkurenci. Nevím jak vydělávala linka na Island, ale tipoval bych, že nebyla prázdná...No plánoval jsem na podzim Tel Aviv/Eilat, tak to asi holt nebude z Prahy :D

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Kdo chce 20% kreditu navíc, má možnost si teď koupit letenky na rušené období :D

Přesně toto mě hned napadlo, když jsem si všiml, že stále na zrušené období prodávají letenky :-D

0 Citovat

Michael napsal(a):

Tak to mě docela překvapilo, čekal jsem spíš, že budou linky přidávat a ne ubírat. Hlavně nevím, proč nenechali Izrael, tak měli nejlevnější letenky a téměř žádnou konkurenci. Nevím jak vydělávala linka na Island, ale tipoval bych, že nebyla prázdná...No plánoval jsem na podzim Tel Aviv/Eilat, tak to asi holt nebude z Prahy :D

Že je linka plná ještě neznamená, že je v černých číslech, nebo že jim to letadlo někde jinde nemůže více vydělat... :-/

0