Zdravím, při nákupu letenek u Wizz airu za cenu Discount clubu musí být minimálně jede člen skupiny v klubu předpokládám. Nejde to náhodou tak, že by mi někjaký známý, který je v klubu nakoupil letenky (ikdyž on sám nepoletí)? Díky .

Discount club Wizzair

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

1) ano

2) ne

0 Citovat

Jiřík napsal(a):

Dobrý den, chci se zeptat:

1) členství mi končí v únoru, mohu uplatnit slevu na květen (po expiraci členství) aniž bych prodlužoval členství?

2) Jsou v členství nebo v wizz registraci uvedeny nějaké další údaje mimo jména a příjmení. Mám v rodině jmenovce, takže bych mu zakoupil letenky :)


Podla mojej skusenosti by som povedal:

1) ano

2)ano - mozes zakupit aj pre niekoho kto sa rovnako vola


0 Citovat

Včera jsem koupil letenky společně s Wizzair Discount Clubem. Následně jsem chtěl koupit další, ale při vybrání zlevněné varianty mi to píše, že musím znovu koupit Discount Club, takže jako by se koupení Discount Clubu v předchozím nákupu nebralo v potaz. Řikal jsem si, že jim třeba trvá propsání v systému déle, ale dnes je to pořád to samé.

Nemáte s tím někdo zkušenost?
0 Citovat

... a jsi přihlášený ke svému wizzair účtu? (login)

0 Citovat

Ano, jsem.

Edit: Tak už to jde. Začalo to fungovat přesně 24h po nákupu Discount Clubu. No zajímavý systém. :)

0 Citovat

Dobrý den,

našla jsem si letenky do Bari, s tím, že pokud se přihlásím ke členství, je tam sleva. Členství by mělo stát cca 700 Kč. Když jsem ala zadala osoby s uplatněním slevy za členství napočítalo se 1599,- Letíme 3 osoby (2+1 dítě), to musí členství zaplatit každý dospělý? Nepochopila jsem to z popisu jak přesně to funguje.  Moc děkuji za odpověď
0 Citovat

normalny WDC plati pre dve osoby, pre viacero treba Group WDC , kde max. 5 osob moze byt. vzdy ale musi letiet ten, na koho je WDC pisane.

0 Citovat

Dobrý den, členství stojí 799 Kč a platí maximálně pro dvě osoby. Pokud letíte 3 a vyberte cenu se členstvím, automaticky se vám započítá skupinové členství pro 5 osob. 

Takže jedině koupit zvlášť letenku pro dvě osoby se členstvím a tu třetí separátně bez něj.

0 Citovat

Děkuji za vysvětlení, už to chápu:)

0 Citovat

Dobrý deň...Mám základný WDC pre 2 osoby ale chcem kúpiť 4 letenky takže ja a 3 ďalšie osoby.

Dá sa kúpiť pre 2 osoby v zľave a pre 2 osoby za plnú cenu? Alebo treba nejaký upgrade?

0 Citovat

Koupíš přes WDC pro 2 osoby, pak se odhlásíš z účtu a koupíš zbytek :-)

0 Citovat

Samozřejmě, že dá. Ale nevidím v tom logiku. Proč na dalšího z cestujících nevyřídíš taky WDC a neuděláš 2 nákupy á 2 letenky? Protože WDC se vyplatí už při prvním zpátečním letu 2 lidí jen na letenkách.

0 Citovat

Keď sa odhlásim z účtu tak to pri ďalšej kúpe chce odomna prihlásenie

0 Citovat

Máš pravdu. Asi se nedá koupit letenka bez registrace. Tak si založ druhej účet.

0 Citovat

Ahoj, neresil nekdo prosim stejny problem? Koupil jsem letenky spolu se Standard WIZZ Discount Club. Ted mi zmenili cas jednoho z letu, nevyhovuje, takze to chci zrusit. Nabizi moznost 120% ceny letenek jako credit, nebo 100% ceny letenek jako cash, no otazka zni jde z nich dostat i tech €30 za clenstvi?

0 Citovat

Nejde!

https://wizzair.com/cs-cz/inform...-rezervace

"Bez ohledu na zrušení vašeho letu, poplatek za členství WIZZ Discount Club je nevratný, ale členství zůstává platné po dobu jednoho roku. Při příští rezervaci letu s Wizz Air nezapomeňte využít výhod svého členství."

0 Citovat

hm, diky. mrchy...

0 Citovat

O mesiac mi konci WDC clenstvo a dnes mi prisiel email, ze si ho mozem doplatkom (t.j. 40 Eur) pri novej rezervacii rozsirit na skupinove WDC, pricom platnost bude este dalsi 1 rok po skonceni terajsieho standardneho WDC. Neviem, ci sa jedna o nejaku specialnu ponuku, ktoru mozem vyuzit len dnes, nakolko inak to funguje tak, ze doba platnosti ostava rovnaka a nepredlzuje sa rozsirenim na skupinove WDC. Mate s tym skusenost?

https://wizzair.com/sk-sk/inform...count-club


email-wdc.jpg

0 Citovat

Myslím, že už tu někdo psal, že mu to takhle prodloužili.

0 Citovat

Hezký večer všem, mám dotaz ohledně Wizzair clubu. Mám členství pro sebe a dalších 5 lidí. Když si koupím letenku a třeba za 2 dny dokoupím 2 letenky pro své známé na stejný let. Bude pro ně platit sleva? I když nebudu kupovat najednou, ale budeme na stejném letu. Samozřejmě, že vše bude pře můj účet. Děkuji moc za odpověď.

0 Citovat

Eliška Mistrová napsal(a):

Hezký večer všem, mám dotaz ohledně Wizzair clubu. Mám členství pro sebe a dalších 5 lidí. Když si koupím letenku a třeba za 2 dny dokoupím 2 letenky pro své známé na stejný let. Bude pro ně platit sleva? I když nebudu kupovat najednou, ale budeme na stejném letu. Samozřejmě, že vše bude pře můj účet. Děkuji moc za odpověď.

Musela byste si při obou nákupech koupit letenku i pro sebe:

Discounts for your travel companion (within the same booking as the WDC member; maximum one companion in allowed per booking for a Standard Membership and up to 5 companions for a Group Membership)

0 Citovat

Díky moc za rychlou odpověď. Chápu. 

Mám ještě jeden dotaz. Mám členství do 15.5.2020, ale při koupi letenek před 3 dny mi to nechtělo dát letenky se slevou. Tak jsem dokoupila nabízený up grade za 40 EUR. Myslela jsem, že se mi členství prodlouží o další rok, ale pořád je stejná platnost. Kde jsem uděla chybu? Co jsem si za ted 40 EUR koupila? Můžu je žádat zpět? Díky díky moc.

0 Citovat

https://wizzair.com/cs-cz/inform...count-club:

Pokud jste již členem, můžete se upgradovat na skupinové členství kdykoli během platnosti vašeho členství zaplacením rozdílu v členských poplatcích. Aktualizace členství však neprodlouží dobu vašeho členství.

Požádat o vrácení samozřejmě můžete, ale pravděpodobnost, že by Vám vyhověli, se blíží nule.

0 Citovat

Po kontrole plateb mi to došlo. Měla jsem skupinové členství, ale bohužel už v roce 2018 a teď jsem měla jen pro dva. Proto mi to nabídlo skupinové (kupovala jsem 4 lístky) a já ho přijala. Proto pravděpodobnost dorazila do bodu nula a nic mi vracet nebudou. Musím je pochválit, na reklamační mail odpověděli do 24 hod. Upgrade neprodlužuje členství, pouze rozšiřuje skupinu cestovatelů. Otázkou je , jestli kdybych nepřijala upgrade, jestli bych platila vyšší cenu pouze za ty 2 lístky navíc (ty co se nevešly do standart členství) a 2 by byly ve standart členství? Umí to ten systém rozlišit, když je kupuji všechny najednou? 

0 Citovat

Eliška Mistrová napsal(a):

Po kontrole plateb mi to došlo. Měla jsem skupinové členství, ale bohužel už v roce 2018 a teď jsem měla jen pro dva. Proto mi to nabídlo skupinové (kupovala jsem 4 lístky) a já ho přijala. Proto pravděpodobnost dorazila do bodu nula a nic mi vracet nebudou. Musím je pochválit, na reklamační mail odpověděli do 24 hod. Upgrade neprodlužuje členství, pouze rozšiřuje skupinu cestovatelů. Otázkou je , jestli kdybych nepřijala upgrade, jestli bych platila vyšší cenu pouze za ty 2 lístky navíc (ty co se nevešly do standart členství) a 2 by byly ve standart členství? Umí to ten systém rozlišit, když je kupuji všechny najednou? 


Ne, podle mě jdou koupit letenky na jedné rezervaci buď s nebo bez členství, ne napůl 

0