Dneska odpoledne mi přišlo od Pegasu (mám tam účet) avizo, že mají celej víkend "30% discount for mobile at this weekend" Myslel jsem, že se to vztahuje na tu jejich appku, tam mi to nic nenabídlo i když jsem došel až k placení. To samý na webových mobilních stránkách. Podařilo se Vám někomu urvat slibovanou lepší cenu ? EDIT: sleva je jen na domácí lety  .

Pegasus Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dneska odpoledne mi přišlo od Pegasu (mám tam účet) avizo, že mají celej víkend "30% discount for mobile at this weekend"
Myslel jsem, že se to vztahuje na tu jejich appku, tam mi to nic nenabídlo i když jsem došel až k placení. To samý na webových mobilních stránkách. Podařilo se Vám někomu urvat slibovanou lepší cenu ?
EDIT: sleva je jen na domácí lety smiley BTW se tahle promotion ukazuje jen v turečtině

0

V kroku po rezervaci jídla mi to nabídne možnost zakliknutí slevy. Nicméně se to vztahuje jen na lety po Turecku

0 Citovat

Pegasus mění podmínky přepravy odbavených zavazadel. V nejlevnějším tarifu Basic není zahrnuto, o 2€ dražší Essentials již klasika 20kg.

0 Citovat

Tie zmeny v tarifoch sú aktívne už niekoľko dní, preto sa chcem opýtať, ktorý z týchto tarifov sa vzťahuje na akciové letenky od Pegasusu (chybné nacenenie) na letoch z Prahy na Stredný východ. Je v cene tej akciovej letenky aj 20 kg batožina?

0 Citovat

Systém ukazuje 20kg.

0 Citovat

Ešte sa chcem opýtať niečo ohľadom zobrazenia konkrétneho letu v rezervačných systémoch...Napr. na checkmytrip.com aj na stránke Pegasus Airlines v pohode svoju rezerváciu nájdem, avšak na viewtrip.com už nie. Ako je to možné? Vďaka za odpoveď.

0 Citovat

Da sa v najblizsej dobe ocakavat nejaka akcia Pegasus?  Zda sa mi ze minule roky davali takto na jesen, no tento rok zatial nic...

0 Citovat

Pegasus má 40 % OFF pro členy BolBol programu (registrace zdarma), prodej ode dneška do 20. ledna, platí na lety do 5. dubna. 

Praha - Kuvajt po slevě za 111 € / 2.840 Kč


https://www.flypgs.com/en/campai...ff-flights


prg-kwi.png

0 Citovat

Snažím se teď koupit letenky na stránkách Pegasus a při placení kartou mi to zahlásilo chybu 3D secure, ale za kartě už mám udělanou blokaci. Na lince v ČSOB mi potvrdili, že blokace je u nich v pořádku hotová, ale já nemám zaplacenou letenku.

Neřešil už někdo takový problém? Případně jak nejlépe kontaktovat Pegasus? Já už asi 15 minut čekám na tel. lince :/

0 Citovat

Ode dneška promo 40 % OFF na mezinárodní lety (vztahuje se na cenu a poplatky, taxy ne). Je potřeba být přihlášený na Bol Bol účet. 

https://www.flypgs.com/en/campai...al-flights

Zajímavě vychází Biškek 224 € / 5.750 Kč



prg-fru.png

0 Citovat

Pegasus má 40 % OFF pro členy BolBol programu (registrace zdarma) a zadáte u platby.

Například Kuvajt z Prahy za 158,2 EUR

Určitě se toho dá najít více. 

 

 


kuvajt.jpg

0 Citovat

opät 50% dole pre BolBol, lety do 8.6.2023, rezervacia do 8.2.2023


untitled.png

0 Citovat

na konci mi ziadnu campaign na 50% off neukaze .. plne ceny

0 Citovat

nechapem, mne to normalne ide.

 

We are offering you an exclusive 50% off so you can explore new destinations!

Use your exclusive 50% off, excluding taxes, to book your international flights and fly between 20 February - 8 June 2023!

The last day to redeem this offer is 8 February 2023!

 

Terms & Conditions

  • Sale Dates: 2 February - 8 February 2023.
  • Flight Dates: 20 February - 8 June 2023.
  • The offer is only valid for bookings made via flypgs.com or the Pegasus Mobile app.
  • Taxes are excluded.
  • The offer is valid for International flights.
  • To redeem the offer, select the option for "Exclusive 50% Off International Flights" on the payment page.
  • You can find excluded routes and full Terms & Conditions on the campaign page after logging into your BolBol membership.

zzzz.jpg

0 Citovat

asi je to selektivne.


no-offer.png

0 Citovat

v Passenger and Contact Details si nenechal defaultne ponuknute Turecko? lebo nic ine mi nenapada, teraz som to skusal a stale mi to funguje.

0 Citovat

overil som si to, nie .. skusene rozne trasy, browsery, kompy, mobilna appka .. nic. 

0 Citovat

Ano, není to pro všechny. Poslední dobou mají některý kampaně selektivně.

0 Citovat

Ale tak kdo jiný si to zaslouží více než Roman. Možná ty slevy dávají podle cestopisů;.-)

2 Citovat

Btw jde tahle "exkluzivní nabídka" uplatnit opakovaně během toho období? Nebo po prvním bookingu zmizí?

0 Citovat

Pegasus má po delší době akci "letenky od 1 EUR + poplatky". Platí na lety od konce října 2023 do konce března 2024. Podařilo se někomu najít něco zajímavého?

 

Našel jsem v rychlosti Istanbul - Teherán za 48 EUR zpáteční, Kuwait za 65 EUR, Bejrút za 72 EUR, irácká Basra za 70 EUR, ázerbájdžánská Ganja za 74 EUR.

 

Na Prahu se akce tentokrát nevztahuje, přískoky tak vychází lépe z Vídně (nejlevnější kolem 90 EUR zpáteční).

2 Citovat

Pegasus má aktuálně slušné ceny do Ománu do Muscatu. Od listopadu se dají sehnat zpáteční letenky od cca 5800 Kč z Prahy a nejspíš i z dalších destinací (Vídeň, Mnichov...).

 


musc.png

0 Citovat

No ale ty časy příletů a odletů do/z Muscatu jsou docela tragické, co jsem se díval...

0 Citovat

Ahoj, vsimla som si akciu pre členov BolBol klubu a skúšala som sa zaregistrovať. Bohužiaľ, pri použití viacerých kontaktných emailov i t.c.sa mi to nepodarilo, aktivačný kód mi nezaslali. Skúšal sa niekto zaregistrovať za poslednych par dni? Úspešne?

0 Citovat

Ota Plk napsal(a):

Pegasus má aktuálně slušné ceny do Ománu do Muscatu. Od listopadu se dají sehnat zpáteční letenky od cca 5800 Kč z Prahy a nejspíš i z dalších destinací (Vídeň, Mnichov...).

 

Plus mne tam vyhadzuje Pegasus Flex za 1GBP/EUR takze vlastne full refund mozny 12 hodin do odletu

0