Pegasus Airlines

Napsal theo2 2015-04-12T17:59:35+02:00 ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Dneska odpoledne mi přišlo od Pegasu (mám tam účet) avizo, že mají celej víkend "30% discount for mobile at this weekend"
Myslel jsem, že se to vztahuje na tu jejich appku, tam mi to nic nenabídlo i když jsem došel až k placení. To samý na webových mobilních stránkách. Podařilo se Vám někomu urvat slibovanou lepší cenu ?
EDIT: sleva je jen na domácí lety smiley BTW se tahle promotion ukazuje jen v turečtině

V kroku po rezervaci jídla mi to nabídne možnost zakliknutí slevy. Nicméně se to vztahuje jen na lety po Turecku

Pegasus mění podmínky přepravy odbavených zavazadel. V nejlevnějším tarifu Basic není zahrnuto, o 2€ dražší Essentials již klasika 20kg.

Tie zmeny v tarifoch sú aktívne už niekoľko dní, preto sa chcem opýtať, ktorý z týchto tarifov sa vzťahuje na akciové letenky od Pegasusu (chybné nacenenie) na letoch z Prahy na Stredný východ. Je v cene tej akciovej letenky aj 20 kg batožina?

Systém ukazuje 20kg.

Ešte sa chcem opýtať niečo ohľadom zobrazenia konkrétneho letu v rezervačných systémoch...Napr. na checkmytrip.com aj na stránke Pegasus Airlines v pohode svoju rezerváciu nájdem, avšak na viewtrip.com už nie. Ako je to možné? Vďaka za odpoveď.

Da sa v najblizsej dobe ocakavat nejaka akcia Pegasus?  Zda sa mi ze minule roky davali takto na jesen, no tento rok zatial nic...

Pegasus má 40 % OFF pro členy BolBol programu (registrace zdarma), prodej ode dneška do 20. ledna, platí na lety do 5. dubna. 

Praha - Kuvajt po slevě za 111 € / 2.840 Kč


https://www.flypgs.com/en/campai...ff-flights


prg-kwi.png

Snažím se teď koupit letenky na stránkách Pegasus a při placení kartou mi to zahlásilo chybu 3D secure, ale za kartě už mám udělanou blokaci. Na lince v ČSOB mi potvrdili, že blokace je u nich v pořádku hotová, ale já nemám zaplacenou letenku.

Neřešil už někdo takový problém? Případně jak nejlépe kontaktovat Pegasus? Já už asi 15 minut čekám na tel. lince :/

Ode dneška promo 40 % OFF na mezinárodní lety (vztahuje se na cenu a poplatky, taxy ne). Je potřeba být přihlášený na Bol Bol účet. 

https://www.flypgs.com/en/campai...al-flights

Zajímavě vychází Biškek 224 € / 5.750 Kčprg-fru.png

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!