Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

mám WE... stačí jejich potvrzení, že to je stejné jako ve Sky...:) teď jen aby příští let vyšel odlet z B,C,D..:) i když píšou, že tam má co 15 minut jezdit nějaký shuttle k F a G... no počkáme na první zkušenosti ostatních...:)

0 Citovat

Ma tam byt vyhled na plochu, terasa, sprchy, odpocivarna, family area,mnoho dalsiho, kapacita cca 500 osob, dle popisu to vypada fakt super. Primo v popisu maji stejne info jako u Sky nebo Jet lounge, tzn MasterCard Premium zdarma nebo za poplatek dle banky,my u KB World karty mame info ze salonky ve Vidni, Praze a Bratislavě zdarma, takže teoreticky i tento Vienna lounge, jen by to chtelo potvrdit...a ted maji oteviraci akci, ze 2 osoby za 49Euro, no ale zdarma je zdarma😃

Edit.: co jsem se ted divala, tak Ryanair ma aktualne vsechny odlety z C nebo D

0 Citovat

už tak je Sky skoro bezkonkurenční v okolí, co se týče nabídky jídla... jestli tady to bude ještě lepší, tak snad budu lítat jenom z Vídně (i když to mám 3,5 hodiny autem)...:)

0 Citovat

a i to - kde se můžete "zadarmo" cpát a pít a dívat se přitom na originál obrazu od Klimta...? 

0 Citovat

Zdravím, salónek jsem v sobotu navštívil díky FIO business MasterCard. Letěl jsem z C, takže krásně při cestě hned po bezpečnostní kontrole. Výhled na plochu, jídlo, pití,... ;)

0 Citovat

[citace="vcernik"]

Zdravím, salónek jsem v sobotu navštívil díky FIO business MasterCard. Letěl jsem z C, takže krásně při cestě hned po bezpečnostní kontrole. Výhled na plochu, jídlo, pití,... ;)

a nějaké bližší info - porovnání se Sky.. 

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

a nějaké bližší info - porovnání se Sky.. 

 

V žádném jiném salonku jsem dříve nebyl, tak porovnat nemůžu. 

0 Citovat

Fakt veľmi pekné, teplé jedlo ešte nebolo keďže sme tam prišli o pol jedenástej. Ale na jednotku.

0 Citovat

A na tu "family area" jste se nedival?poletíme s dvouleťákem, tak by bylo fajn, kdyby tam byl nějaký dětský koutek, ať netušíme ostatní 😃

0 Citovat

Jo je tam aj detský kútik. Deti našťastie neboli:))

0 Citovat

Na konci cervence se vracim s detmi ze Zakynthosu do Vidne a pak pojedeme vlakem pres celou CR domu do Usti nad Labem. Jizdenka na nas spoj na webu Ceskych drah pro dospeleho a dve deti do 14 let vychazela na 1612 Kc. Zkusil jsem to same spojeni vyhledat a zjistit cenu na webu nemeckych drah (v zaveru transakce jsem byl pak presmerovan na rakouske drahy) a ta sama cesta vysla na 24,90 euro pro vsechny, tedy nejakych 625 Kc. Takze obrovska uspora z puvodnich 1612 na webu CD. A toto se mi stava casto, ze na webech zahranicnich drah byvaji casto mezinarodni jizdenky pro tu samou trasu levnejsi, takze se to vyplati pred nakupem vzdy propatrat a porovnat. Jen takovy tip ode mne pro ty, kteri to nevedeli...

3 Citovat

Ten rozdíl jsou právě ty děti zdarma...

1 Citovat

Caute, mate niekto aktualnu skusenost, ci vam ryanair vezme velku batozinu do podbalubia aj skor nez 3 hodiny pred odletom? Dik za rady :)

0 Citovat

Cali nejen deti CD vyhlasily prodej jizdenek na videnske letiste ..protoze mam uz jizdenky koupene na Viden Hbf ,tak jsem se mrknul jen na vlak Viden Hbf Viden ĺetiste ,ten 15 minutovy vlak Zatimco normalne jde koupit za 4 eura ,pres rome2rio mi to plne jizdne nabizi za 5 euro  Jine on line servy 4 eura tedy cca 100 Kc CD chteji 340  I kdyz to zadam primo z Prahy s tim jednim prestupem na Hbf, tak se to zvedne o vic nez o tech 100 Kc  Na reklame zminuji jizdu z Brna nezkousel jsem to poskladat jestli to vyjde lepe, kdyz zkusim vlak do Brna  a pak tu jejich nabidku 

PS: 4.40 plne jizdne

0 Citovat

suomi.finland napsal(a):

Na konci cervence se vracim s detmi ze Zakynthosu do Vidne a pak pojedeme vlakem pres celou CR domu do Usti nad Labem. Jizdenka na nas spoj na webu Ceskych drah pro dospeleho a dve deti do 14 let vychazela na 1612 Kc. Zkusil jsem to same spojeni vyhledat a zjistit cenu na webu nemeckych drah (v zaveru transakce jsem byl pak presmerovan na rakouske drahy) a ta sama cesta vysla na 24,90 euro pro vsechny, tedy nejakych 625 Kc. Takze obrovska uspora z puvodnich 1612 na webu CD. A toto se mi stava casto, ze na webech zahranicnich drah byvaji casto mezinarodni jizdenky pro tu samou trasu levnejsi, takze se to vyplati pred nakupem vzdy propatrat a porovnat. Jen takovy tip ode mne pro ty, kteri to nevedeli...

jj zahraniční jízdenky na vlak jsou trošku alchymie - s tím se musí pohrát... kolikrát je to lepší rozdělit tj. koupit dvě jízdenky přes různé dopravce např. já jezdím často trasu ČB - Linec - Budapešť a tady vychází jednoznačně nejlevněji koupit ČB - Vídeň přes ČD a Vídeň - Budapešť přes MÁV ..

0 Citovat

Zdravím, nevíte někdo jaká je teď situace na letišti ve Vídni. 4.7 letím Vídeň - Mallorka s Ryanair, mám check in online, ale nevím jestli mám očekávat nějaké fronty/rušení letů kvůli stávce atd. Díky.

0 Citovat

Připravte se na nejhorší, doufejte v nejlepší. Vídní jsme prošli 17.6. a 26.6 a úplně v pohodě.

0 Citovat

26.6. odlet k veceru z Vidne Korfu a v pohode Ovsem kdovi jak Spanelsko 

0 Citovat

Po příletu do Vídně máme cca 2 hodiny rezervu, než nám pojede vlak z letiště domů, rádi bychom ten na ten čas šli do salonku (máme volné vstupy, a už jsme takto šli vícekrát), akorát teď budeme mít odbavené zavazadlo.

Máte někdo zkušenost, jestli je možné si ho vyzvednout trochu později, řekněme 1,5h po příletu?
Je mi jasné, že to tam bude chvíli jezdit a pak to asi odloží někam bokem / na nějakou přepážku? Absolvoval už někdo něco podobného a bylo to ok, nebo se na salonek máme raději vykašlat a vyzvednout zavazadlo hned?

0 Citovat

Se zavazadlem na pásu asi poradí jiní, co s ním lítají. 

Co se týče lounge, tak si myslím, že se tam "popříletově" na PP, LK, DP vstoupit nedá. Snad by to šlo na nelimitované vstupy od MC World Elite, ovšem to je zase loterie, jestli recepční bude chtít videt letenku k odletu nebo se spokojí se slovním údajem (aerolinka, číslo letu, destinace).

Jó, popříletově šlo vstoupit ještě loni do divné MC lounge v BUD (i s oskenováním právě proletěné letenky), než tam Hunové cizincům nelimitovaný vstup letos od 1.2. zatrhli. 

0 Citovat

Před pár týdny jsem se po příletu stavil ve Vienna Lounge, recepční vyzkoušel moje karty, na WE v klidu, LK by vzal taky. Prý mu stačí číslo letu. SKY mi přijde víc náhodná, někdy BP, někdy vůbec nic.

Jinak popříletově lze vstoupit např. i v PRG, ale pouze na LK.

0 Citovat

Tři týdny zpět vstup do Vienna Lounge na zlatou kartu po příletu bez jediného problému.

Chlápek na recepci chtěl vidět BP, tak jsem mu ukázal z Neapole do Vídně a normálně nás pustil.

0 Citovat

předpokládám že se vstupem problém nebude, spíš je otázka s tím zavazadlem, právě normálně lítáme taky bez, teď odbavené po delší době, tak netuším, jak to tam chodí, jak dlouho to tam vydrží kroužit po pásu, případně jestli se to dá nějak jednoduše vyzvednout u nějaké přepážky?

0 Citovat

goro, môžeš vyskúšať a potom napísať ako to dopadlo. Veľmi pravdepodobne sa budeš k batožine ťažko dostávať. Zamestnanci Ťa budú posielať od čerta k diablovi, možno budeš musieť prejsť cez nejaké kontroly. A nakoniec budeš rád, ak batožinu nezničí pyrotechnik. Podobnú situáciu som zažil v kostarickom San José, ale to som pátral po ruksaku, ktorý stratila Air Canada.

0 Citovat

Možná ji dají do ztrát a nálezů a tam vyzvednutí stoji 25 eur

0