Vídeň (VIE)

Napsal zapletalek 2015-04-21T15:00:38+02:00 ve fóru Letiště

Ahojte , prvy krat sa chystam prespat na letisku a mam par trivialnych otazok :D dostanem sa uz vecer ku gejtom ak budem mat vytlacenu letenku? pripadne oplati sa to vobec? ci su lepsie moznosti na spanok este pred kontrolou?

Ku gatom sa vo Viedni bez problemu dostanete ak mate spraveny check-in a nemate podpalubnu batozinu. 

Na letišti není problém přespat - check-in je cca až 2h před odletem tak noc budeš mít s báglem u sebe))  Výhoda je že se můžeš aspoň ven vyluftovat ...

no planujem co najviac spat :D takze na nejake nocne luftovanie asi ani nepomyslim :) kedze by nemal byt problem dostat sa ku gejtom tak uz ma len zaujma, ze co povazujete za komfortnejsie. 

Já mám nevýhodu že usnu max na hoďku... mě bylo pak líp před - celou noc proseděl na wifině nebo couráním sem a tam...jsem letěl z Céčka a nebylo si tam pomalu co koupit,tak bych přečkal noc před...

Podla mna to je lepsie pri gatoch. Je to tam tizsie, tma, takmer prazdne, su tam lavicky. Ja som ale prespala celu noc, zobudila som sa na budik hodinu pred odletom 😊

Ve vidni pred gatema jsou i celkem pohodlne lehatka, kde se jako fakt v pohode natahnete 😊 tady neni o cem

Také doporučuji před gatema. Tyto prázdniny jsem již jednou musel trávit noc před odbavením (měl jsem zavazadlo do podpalubí) a Vídeň je z tohoto hlediska naprosto otřesna. Mají hrozně málo míst na sezení, tak mnoho lidí "kempí" na zemi. Prostě si nesednete. Navíc nemají vyřešený ani dostatečný počet zásuvek u laviček, takže když nabijite tak stejně jděte někam na zem. 

Z hlediska komfortu mě Vídeň zklamala. 

Katka napsal(a):

Ku gatom sa vo Viedni bez problemu dostanete ak mate spraveny check-in a nemate podpalubnu batozinu. 

Akorát je potřeba být na tom správném terminálu. Chtěli jsme jít na jiný kvůli salonku a lepšímu místu na spaní a tam nás nepustili, tak jsme museli ta ten náš a projít do jiného vnitřkem. Cestu jsme si tedy místo zkrácení pěkně prodloužili. :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!