Ahojte nadšenci i správci, Už měsíc vyhlížím letenku na dovču a už mi začíná hrabat. Využil jsem minulý rok MEEEGA akci díky fuel dumpingu 3X a leteli jsme s chalankou do BKK s EMIRATES za 9k. Tuším, že tato akce jen tak nebude, ale vyhlížím letenku do bangkoku, Kuala L. nebo singapore ,.. nejlépe multicity nebo něco za hodně dobrou cenu. Zkouším i sám hledat, ale to, co nacházím, je snad úplný cenový strop Nemáte někdo rady, návod nebo pomocnou ruku pro tuhle dovču ? pomalu se začínám bát, že nic nenajdu. PS: minulá dovča mě dost poučila a ošlehala a JV asii jsem si zamiloval a proto plánujeme tento rok LANGKAWI, Ko Lipe a třeba ještě něco ... Díky za jakýkoliv případný postřeh nebo radu. PS: Bral bych cenu kolem 10k do BKK nebo do 11k do zbytku ... je to reálné ? Robin .

Letenka říjen-listopad BKK/KUL/SIN

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahojte nadšenci i správci,

Už měsíc vyhlížím letenku na dovču a už mi začíná hrabat. Využil jsem minulý rok MEEEGA akci díky fuel dumpingu 3X a leteli jsme s chalankou do BKK s EMIRATES za 9k. Tuším, že tato akce jen tak nebude, ale vyhlížím letenku do bangkoku, Kuala L. nebo singapore ,.. nejlépe multicity nebo něco za hodně dobrou cenu. Zkouším i sám hledat, ale to, co nacházím, je snad úplný cenový strop smiley
Ty akce co byly byly super. Z Madridu za 8,x k .. předtím se taky dalo pod 10 sehnat .... osobně bych byl ochoten letět odkudkoliv kdyby to stálo za to smiley


Nemáte někdo rady, návod nebo pomocnou ruku pro tuhle dovču ? pomalu se začínám bát, že nic nenajdu.

PS: minulá dovča mě dost poučila a ošlehala a JV asii jsem si zamiloval a proto plánujeme tento rok LANGKAWI, Ko Lipe a třeba ještě něco ...

Díky za jakýkoliv případný postřeh nebo radu.

PS: Bral bych cenu kolem 10k do BKK nebo do 11k do zbytku ... je to reálné ?

Robin

0

Reálné to je vždy smiley jen poslední dobou jaksi chyby nejsou.

0 Citovat

Taky si všímám Dave, že ty MEGA akce potažmo HITY už se moc neobjevují smiley smiley

Tys na Langkawi byl a díky tobě tam chci jet. Máš tipa nebo osobní radu jak dlouho tam, co tam a pak ještě kde ? Chci letět na 14 dní a po minulé Lantě už bych nechtěl být třeba 11 nocí na stejném místě. Samo, že bydlet půjdu do T-star cottage přes booking probably .. kdybys měl volnou dvouminutovku, což chápu, že se hledá těžko, napiš mi tu prosím nějakou radu či postřeh,ať si připadám zase o kus chytřejší a ať se víc těším.

PS: Cestopisy nějaké jsem četl, nevím jestli konkrétně tys někde už nepsal svůj z Langkawi, pokud ano postačí link ... jinak názory lidí se tak různí, že už mám i strach číst cestopisy a zkušenosti, vždy se najde někdo, kdo má divný a ničím neopodstatněný negativní názor ... i na to Ko Lipe třeba ...

Zatím dík smiley

0 Citovat

Kup letenky s turkama do BKK za tech 11.8, jak zde bylo inzerovane a nic neres, usetris na preletech které diky domu koupis v predstihu v promo za 500kc. Urcite doporucuji Ko lipe, skvely ostrov, kde najdes jak soukromi, tak vecerni život, kde najdes ubytovani na plazi za 500 Bahtu za chatku, kde si za snorchlujes, kde muzes delat vylety na okolni ostrovy. Na langkawi jsou akorát tak plaze na vyfoceni, snorchlovani zadne, plavani taky nic moc, diky te hore jsou tam často mraky, takze jedine plus je duty free ostrov s levnym pitim a jídlem, pro me to je takova asijska malorka:)

0
3 reakce