Letel jste uz nekdo z PRG Premium economy ? Protoze kdyz dam vyhledat z PRG jakykoliv longhaul v PE, tak mi to vetsinou hodi cenu o dost vyssi nez business class - chapu ze tim ze z PRG krome Seoulu zadny longhaul nelita, musim vzdycky nekam priskocit, nicmene dela to fakt divne kombinace - vetsinou bud economy + premium economy na dlouhy let, pripadne divne kombinace businessu - nicmene cena je v 99% vyssi nez letet businessem, nejak mi pak unika smysl, proc si kupovat PE kdyz je to tak nevyhodne ? .

Premium economy z PRG

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

0 reakcí

Letel jste uz nekdo z PRG Premium economy ? Protoze kdyz dam vyhledat z PRG jakykoliv longhaul v PE, tak mi to vetsinou hodi cenu o dost vyssi nez business class - chapu ze tim ze z PRG krome Seoulu zadny longhaul nelita, musim vzdycky nekam priskocit, nicmene dela to fakt divne kombinace - vetsinou bud economy + premium economy na dlouhy let, pripadne divne kombinace businessu - nicmene cena je v 99% vyssi nez letet businessem, nejak mi pak unika smysl, proc si kupovat PE kdyz je to tak nevyhodne ?

0
0 reakcí