Od 14.12.2015 to vypadá na ukončení provozu Brno BRQ - Eindhoven EIN. .

Wizzair - rušení linek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak to je fakt škoda, zrovna ten Island mohli nechať.. a presne aj ten Izrael.. hlavne, že som si akurát zase obnovil wizzclub :D

0 Citovat

A pak to nezruší a poletíte.. :D

0 Citovat

Treba se casem presunou do Pardubic

0 Citovat

Taky jsem si nedávno zaplatil členství s tím, že toho letos polítáme víc.. :D Tak asi z Vídně, no..

0 Citovat

No to mně fakt hlava nebere už :D Takže počítát s tím, že časy letů se i změní po Červnu... ?

0 Citovat

tak dufam ze Sindelar neklamal, investicna letenka do Neapola zakupena :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

tak dufam ze Sindelar neklamal, investicna letenka do Neapola zakupena :D

Kolik jsi do toho

vrazil? :D

0 Citovat

60 euro wizz kreditu ... pred par mesiacmi som znamym bookoval ubytko za cca 800 euro, takze je to vlastne zadarmo

0 Citovat

od léta už jen 3 linky z Prahy

0 Citovat

Už mají termíny opravený do půlky června, tak jsem promeškal investici :-))

0 Citovat

tak rezervaciu mi nevie najst :D

0 Citovat

lol :D

0 Citovat

nejsou lidi

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

nejsou lidi

Kde nebo na co?

0 Citovat

do letadel ve spádové oblasti

0 Citovat

Když PRG roste meziročně o nějakých 18%?

0 Citovat

ludi je dost, len zial vacsina su asi padrinovia, tonicovia, kopecki a pod, ktory nad 20 euro OW po europe ak nemusia nelietaju.

0 Citovat

Tyhle aerolinky jsou hlavně na soukromé výlety. Když není zajímavá cena, tak letím jinam a s někým jiným. Rád si počkám na lepší cenu.

Ona ta jejich standartní cena je prakticky stejná jako u běžných aerolinek a pak není důvod s nimi létat.

0 Citovat

Tak Praha především vůbec nezapadá/la do konceptu Wizzu, já se vždycky divil, že tu mají základnu. Není tady žádná masivní gastarbeiterská komunita, a to ani jedním směrem. Ani Češi směrem ven, ani balkánci směrem sem.

A mít základnu o jednom jedniném letadlu se dlouhodobě může vyplatit jen v nákladově nejméně náročných zemích/letištích, což asi Praha taky není.

0 Citovat

Tak VIE s linkami wizzu do Rima, Dortmundu, Tenerife, Bergenu atď. tiež nezapadá do gastarbeiterského konceptu.

0 Citovat

tonic napsal(a):

tak rezervaciu mi nevie najst :D

tak som na tom podobne ale uz mi dosli na mail potvrdenia o platbe od wizzair aj plusova (39,99) aj minusova (31,99), kurvy zadnych 20% plus ale vypada to ,ze minus

0 Citovat

Mne to tiež prišlo, ale keďže som platil kreditom, tak neviem čo to znamená.

0 Citovat

Ty Neapole je škoda, byly to příjemný vikendovky na jaře/podzimu. Aspoň že nechali tu Gruzii...

0 Citovat

ufo napsal(a):

Tak VIE s linkami wizzu do Rima, Dortmundu, Tenerife, Bergenu atď. tiež nezapadá do gastarbeiterského konceptu.

To sice ano, ale VIE je úplně jiný příklad. Wizz asi cítí příležitost po uvolnění prostoru po AB/HG, navíc VIE má mnohem silnější a bohatší pasažérskou základnu a v neposlední řadě už po prvním půlroce bude ve Vídni bázovat 3 letadla. Jak jsem psal, základna s jedním letadlem je ekonomickým nesmyslem, pokud se nejedná o vyloženě malá a východní letiště.

0 Citovat

ufo napsal(a):

Tak VIE s linkami wizzu do Rima, Dortmundu, Tenerife, Bergenu atď. tiež nezapadá do gastarbeiterského konceptu.

Byl jsi někdy ve Vídni? Vždyť je to tam samý gastarbeiter, možná tedy více gast než arbeiter.

@Kryštof - přesně tak, VIE je úplně jiný kapacitní level, navíc po vyklizení pozic AB/HG tu vidí potenciál a prostě to zkouší a zrovna tak to tam mohou po roce zabalit...

0