Ryanair potěšil milovníky severské přírody. Otevře nové linky ve Švédsku - Ängelholmu, Jönköpingu a Kalmaru. .

Ryanair: nové destinace

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak to já taky. Super by bylo Tbilisi či Samarkand. Rovnou z Vídně nebo Prahy a nejlíp denně :D

0 Citovat

Na víkend, flixac do Viedne, Samarkand s bucharou a v pondelok ráno do práce.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Pěkně jim tam zatápějí. Přiznám se, že bych v tom seznamu raději viděl nějaké ty Ázerbajdžány, Kyrgyzstány, Uzbekistány atd. 

Termez :-))

Na druhou stranu - dokud tam nejsou, tak to snad ještě není úplná masovka...

0 Citovat

tonic napsal(a):

Na víkend, flixac do Viedne, Samarkand s bucharou a v pondelok ráno do práce.

Tak to je zase škoda, celá země je minimálně na týden (tedy pokud se o zemi, lidi a region člověk zajímá více). 

Samotná Buchara a Samarkand je hodně turisticky provařená - už před čtvrt stoletím tam batůřkáři z "bohatého Západu" oblézali medresy ve velkém... To je tak udělat na blondýnu dojem :-))), svýzt se uzbeckým Talgem apod.  

0 Citovat

Ještě před dvěma lety se s námi lidi chtěli fotit i v Bukhare, nebo Samarkandu. Stačilo odejít pár bloku od turistických lákadel ;) Pořád to není žádná masovka...

0 Citovat

S tym flixacom som narazal na Michala :)))
jo, ja som Uzbekistan navstivil este 2012, taskent sa dal otocit vtedy z Brna cez Moskvu hlboko pod 200 euro :)

Ale teda nepripadali mi to extra turisticke, aj ked teda asi skora jar nie je "high season"

0 Citovat

Někteří v době krize rostou a chystají expanzi. V bezpečném pokrizovém roce 2022. Letenky ale lze koupit už teď :D


newyork.png

0 Citovat

Prilis pruhledny april -))  Ale snaha byla 

0 Citovat

neviem kde som to zahliadol ale taki Madari posielaju Wizz na repatriaciu do USA. takze aspon otestuju masiny na transatlanitcke lety:)

0 Citovat

W6/9 byla i v PVG pro zdravotnický materiál taky ;) 

0 Citovat

jj, dokonca som na FR24 zahliadol tri za sebou smerujuce do Azie

0 Citovat

Od července nová linka z Prahy na Modlin.

https://zdopravy.cz/ryanair-zacn...dne-76545/

0 Citovat

Zajímavé novinky na Slovensku, od podzimu 4 nové linky:

  • Bratislava - Lanzarote
  • Bratislava - Kodaň
  • Košice - Dublin
  • Košice - Vídeň
0 Citovat

Zajímavá novinka - nová základna na Madeiře.
https://corporate.ryanair.com/ne...?market=en

 

0 Citovat

Z Norimberku jsou nejlevnější za 25 eur jedním směrem 

0 Citovat

Jdou při správné měně a OTA ještě na polovic;-)

edit: a kartě samozřejmě...

0 Citovat

Z Madeiry mam radost ,jeste by mi taky mohli udelat radost  primym spojeni  s Corku do CR  nebo aspon Viden ,Wroclaw uz taky omezilii Porad cekam kdy se vic rozjedou Pardubice a nic  Ostrava nebo Brno se casem rozjede snad taky vic 

0 Citovat

Ryanair otevírá bázi v Norimberku - Banja Luka, Cagliari, Chania, Dublin, Faro, Girona, Ibiza, Sofia, Talinn, Valencia a dříve oznámená Madeira 

0 Citovat

Bratislava - Záhřeb :-D 

https://www.ryanair.com/cz/cs/tr...onIata=ZAG


bts-zag.png

0 Citovat

Nevím jestli je tak každý rok, ale od letního řadu změna Praha-Řím, místo Ciampina na Fiumicino.

0 Citovat

Minulý srpen jsme letěli na Ciampino. Jo, místo letiště na okraji Říma změna na letiště pomalu až u moře hluboko v Ostii. Tak já už jsem si všimla, že letní letový řád z Práglu je obecně horší a že radši aerolinky pošlou další letadlo z Vídně nebo Německa. Mno, už jsem říkala, že předražený šmejd kupovat nebudu a jsou i jiné alternativy, i když neřídíte. Levnější už pak je koupit last minute zájezd než letenky od Smart Wings. A zvlášť letos budu kalkulovat s každým dnem dovolené, takže na to milované vídeňské letiště se kvůli letům po Evropě normálně opravdu tahat nebudu.

0 Citovat

Ty už tam jsou dlouho jako přestupní destinace.

0 Citovat

Nová linka Katowice - Forli (Bologna Forli) od září lety pondělí, čtvrtek, pátek a neděle 

0 Citovat

S Forli mě akorát nasrali, měl jsem KTW-BLQ jako přípoj na levnou JAR a teď se budu trmácet mezi BLQ a FRL.

0 Citovat

Ou jé, Ryanair nahodil letní letový řád z Prahy. Nově je tam Gdaňsk, Rimini a Skiathos. Zatím bez cen, v mobilní appce. 

4