Ryanair potěšil milovníky severské přírody. Otevře nové linky ve Švédsku - Ängelholmu, Jönköpingu a Kalmaru. .

Ryanair: nové destinace

Založil ve fóru Letecké společnosti

Koupím všechny tři destinace, ale počkám na konec měsíce ;) Trošku mě jenom mrzí, že tam není nějaká exotika.

0 Citovat

Ten Skiathos dobry, uz vidim ceny🤦‍♀️, to nebude jak z Vidne😂.

0 Citovat

Z Prahy by se hodila i Kréta, myslím, že se by se uživila. Eurowings také není a nebude žádný low-cost :-)

2 Citovat

No.... to Rimini mě s tou cenou v appce trochu zaskočilo. Snad přijde s tou akcí Cyber Week nějaká sleva pro první cestující 🤔😋

1 Citovat

V letním letovém řádu staronová linka Brno-Milán Bergamo. Zpáteční letenka momentálně kolem 2000 Kč.

0 Citovat

Kde presne to Bergamo najdu? Web ani appka Ryanu mi to neukazuje

0 Citovat

Milán Bergamo (BGY). Severovýchodně od Milána ......


screenshot-20221122-081348-chrome.jpg

3 Citovat

Karel napsal(a):

Kde presne to Bergamo najdu? Web ani appka Ryanu mi to neukazuje

Na webu i v appce.


snimek-obrazovky-2022-11-22-124734.jpg

0 Citovat

Od července Sevilla z Prahy 2x týdně. (Zatím není ani v apce, jen na webu.) 

0 Citovat

Ty ještě používáš Internet Explorer? 

3 Citovat

Taky jsem si toho všimla a ráda využiju (dá se krásně zkombinovat s Cádizem a Gibraltarem), ale ty ceny jsou zatím Smartwings.

0 Citovat

Taky se tam chystame, do Tarify.

0 Citovat

Fisule Miserova, ked uz spamujes, tak daj normalny link

5 Citovat

Pokud se nemýlím, tak Ryanair od dubna zrušil lety Praha-Amman.

0 Citovat

Nebyla tahle linka vždycky jenom v zimním leťáku?

0 Citovat

To nevím, jenom mě to překvapilo, že to končí na konci března a dál už není vůbec nic, zatímco z Vídně normálně Amman lítají, že tedy kdo chce letět do Ammanu od dubna dál, tak z Prahy nemá šanci a musí se kodrcat do Vídně.

0 Citovat

To, že jsou linky jen na letní / zimní letový řád je normální :).

1 Citovat

Dříve létal i přes léto (s linkou zacal 11/2018), pak byl covid a od té doby z Prahy létá už jen přes zimu. 

0 Citovat

To neni pravda, v 8/21 som tú linku letel

0 Citovat

Jo aha, já myslel, že to přes léto už nerozlítali. Nicméně v loni už létali jen přes zimu.

1 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

S Forli mě akorát nasrali, měl jsem KTW-BLQ jako přípoj na levnou JAR a teď se budu trmácet mezi BLQ a FRL.

Pokud se nepokracuje dal, ale zustava v Italii, je mozne si z letiste Forli (FRL) dat delsi prochazku do centra mesta. Neni nutno tak studovat zadne autobusy. Priletova hala pusobi jako takova obri stodola, odletovy terminal je nizsi a vypada utulneji.

Na prohlidku centra Forli staci tak 1-2 hodiny, mirne historicky zajimavejsi je sousedni Cesena. Snad i historicke vesnice Bertinoro a Santarcangelo di Romagna.

1 Citovat

Praha - Poznaň od 1. 4. 2024, lety v po a čt


prg-poz.png

2 Citovat

Já to nechci zakřiknout, ale rýsuje se nějaké Španělsko z Ostravy :)

0 Citovat

Já to v appce taky nenašla 🤔

0 Citovat

este je to "skryte" ale da sa to najst upravou hyperlinku
https://www.ryanair.com/sk/en/tr...onIata=POZ

0