Ryanair potěšil milovníky severské přírody. Otevře nové linky ve Švédsku - Ängelholmu, Jönköpingu a Kalmaru. .

Ryanair: nové destinace

Založil ve fóru Letecké společnosti

Takovýhlech špeků bude možná v jejich systému více :-D

0 Citovat

hej cakam ci nieco nebude aj z BTS/VIE zaujimave

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Takovýhlech špeků bude možná v jejich systému více :-D

třeba toto :) :


ryr.png

4 Citovat

Já rád i zpátečku


dreams.jpg

2 Citovat

Už je to normálně v apce.

 

Z Pardubic Girona (Costa Brava) 2x týdně.

Z Košic Zadar 2x týdně.

Z Bratislavy možná Mallorca nově?

0 Citovat

z PRG, PED, OSR, BTS, KSC již poletí nějaký nový FR let ...

Nyní je na řadě snad i BRQ ... 1-2 nové FR linky by se náramně hodily ...

2 Citovat

z Bratislavy nieco nove je? Mallorca nebola aj predtym?

0 Citovat

Mas recht, pribuzni uz 2x leteli RT BTS-PMI.
Inu nejen BRQ ale i BTS ceka na novinky. Snad se dockaji.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

z PRG, PED, OSR, BTS, KSC již poletí nějaký nový FR let ...

Nyní je na řadě snad i BRQ ... 1-2 nové FR linky by se náramně hodily ...



Tak BRQ by bylo velmi příjemné překvapení, jen se ani neodvažuji tipovat, která by byla další možná destinace. Tam se lítalo vždy jen UK a I, pokud si vzpomínám. Ale třeba motyka spustí a přidají MAN nebo NAP :D

1 Citovat

NAP lítá z VIE a MAN z BTS. Tak to asi těžko.

Jinak Ryanair se prý zajímá o lety do KBP, kde slibují, že jsou připraveni je ochránit. Připadne mi to po pravdě hůře uvěřitelné...

0 Citovat

Toz z BRQ se krome STN (Stansted) a BGY (Bergamo) kdysi lowcostove letalo i do SXF (Berlin), EIN (Eindhoven) a GRO (Girona). Kdeze lonske snehy jsou ...

0 Citovat

W6 lítal do Doněcku i ve dnech, kdy se bojovalo o letiště a přestal až když i samy posádky viděly, že jde o život. KBP moc nevěřím, stejně tak v nějakou pravidelnou vyšší poptávku (odlétal jsem z KRT v době, kdy už se v Omdurmanu střílelo a byli první mrtví (byť ne ostrýma a svět to ještě nezajímalo), podruhé nějak nemám potřebu o plně ozbrojené doprovody a podobné scénáře - a asi nebudu sám). 

 

 

0 Citovat

O tom jsem nevěděl, to asi v Budapešti museli hodně změknout od té doby. I do KIV se vracejí až teď, a to se tam nic neděje.

0 Citovat

Tak riadia sa poisťovňami. Aj do tel avivu majú zrušené lety až do 8 januára. Rovnako ako Ryanair, easyJet alebo Vueling.

1 Citovat

Nevím jestli jsem nepřehlédl, že už někdo psal, ale nově je taky

Praha-Bristol

Wroclaw-Marseille 

0