Ahoj, prosím, zná někdo momentální promo cod Cebu pacifik. Děkuji za odpověď Karel .

Cebu Pacific Air

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

hej, idem o mesiac do Vietnamu s takymto macochistickym routingom a myslim, ze jeden prelet navyse oproti pred-minulorocnemu teriganiu sa na Cebu prezijem :) Nemas nejaky napad kde sa da zrelaxovat cez 8h stopover v Manile?

0 Citovat

8h no vzhledem k te nevyzpitatelne doprave tam bych moc centrum neriskoval... kousek od letiste je ten jejich Asia mall. Snad nejvetsi v Asii. Ja toho fand moc nejsem ale to je asi jistota... Ja osobne bych si dal v Manile aspon den. Naposled jsme tam byli snad 3 dny a 2 dny a bylo to zajimave si to prochodit :)

0 Citovat

Ja len k tomuto routingu. Letel som tak na Filipíny 2x, ale už by som to asi nedal. Je to super pre tých, čo ešte neboli v Dubaji, alebo majú dosť času. Inak s UIA najlacnejšie, ale zase v tomto období nalietavaju Dubaj z Kyjeva len raz denne s príletom hlboko v noci, že na ubytko tak o štvrtej-piatej ráno, alebo sa v zombie móde usalašiť na letisku. Leteli sme na Bohol, v stredu večer na bus do Prahy a v sobotu ráno na Bohole :D

Ked je to Cebu Pacific, malo by to lietat na Cebu :D

Na tých pár hodín je fajn návšteva American cemetery, kde nikto nie je a food court na letisku:D, prip. nejaky mall v pešej dostupnosti z letiska. Pri tej manilskej premávke je to často o hubu. U mna je Manila spinava stoka, ale zase ma taky ten dobry dystopicky feeling - osumela nadzemka, deti spiace v kontajneroch, spinave vyskove budovy, ozbrojeni ochrankari vo fastfoode. LOAD NA DITO na 100%:)

0 Citovat

Prrr, 3 dny v Manile? :D Co jste tam probůh dělali?

Na letišti se přesuň na terminál 3, dej si masáž, dobrý jídlo, kávu a za chvíli ti to uteče. Jen nezapomeň mít nabitou elektroniku, moc zásuvek tu není.

https://www.cestujlevne.com/letiste/manila

0 Citovat

Diky, nejaku info typu masaz som hladal :) resp. ako mal tonic v Astane bazen. Skusim pozriet ci nie je nieco v Mall of Asia.

Odlietam v sobotu o 8:30 z Budapesti, a v podstate do postele lahnem az v utorok po polnoci, bude to huste, ale pre mna nie neprezitelne. Chce to len relax (asi plaz) v Dubai a nieco v Manile. Uz len dufat, ze Cebu bude fungovat ako svajciarske hodinky resp. ze sa do 6h stop-overov vojdu :)

0 Citovat

hlavne nezabudni na zakladny travelhack - vypytat si exit rows, zatial sme ich vzdy dostali aj ked sme mali online checkin s inymi sedackami. Takisto nie je v Dubaji odveci prist na checkin uz o pol siedmej-osmej vecer a vypytat hned exit rowy (pre istotu) a potom sa metrom vratit na veceru niekam do Deiry.

Inak ked budes v utorok (neviem ci po polnoci znamena uz v stredu), tak co tak vyskusat toto

http://guide-manila.com/business...ss-center/

0 Citovat

Letel jsem s cebu dva segmenty pri svy prvni ceste kolem svete DXB-MNL a MNL-SYD. Manila to byla fakt bojovka... vim, ze jsem byl v muzeu...

asi nejhorsi co jsem kdy videl.-) Potom v

parku kde asi tak 12 lety holky fetovali neco z pytliku.-( Americky hrbitov... nuda, nuda, nuda.-) Proste nula, zero, nic... ale vzpominam na to strasne rad... clovek ani netusi jak se ma dobre dokud neprijede do podobne destinace. Jo jinak taxikar, ktery me vezl na letiste sam rikal, ze v Manile nic neni, ze urady v ramci turistiky nedelaji vubec nic. Bezpectnostni ramy uz pri vstupu do odletove haly.

0 Citovat

V Manile se dá jít do "starýho města" Intramuros, je to tak na 2-3 hodiny + cesta. Nic moc tam dohromady není, v podstatě jenom pevnost a katedrála + uličky s historickými domy, v některých jsou i muzea ale nebyl jsem v nich. Jinak do Mall of Asia je to z letiště Uberem nebo taxíkem relativně rychlý, kolem 20 minut, horší už je to do toho centra po Roxas Boulevard kde bývají pekelné kolony, nicméně všichni řidiči Uberu tam používají Waze, takže různýma postraníma uličkama to bylo do centra od Mall of Asia kolem 45 minut. V Mall of Asia je i úschovna zavazadel zdarma u zadního vchodu z ulice Ocean Drive v takovým průjezdu, jinak totiž úschova na terminalu 3 je k ničemu pokud odlítáš dále ze 4 protože tam žádná není, musel by ses pro to zbytečně vracet.

0 Citovat

Dik za info vsetkym, budem si pytat aspon sedacky pri okne a aj ked bazen nestiham lebo mam prilet a odlet v pondelok, tak mall of asia vyzera so svojim priestorom na odlozenie batoziny a nespocetnym poctom obchodov ako dobre miesto na zabitie casu :) Bol som tam uz aj pesi, ale po zapade slnka by som sa tou aj ked hlavnou ulicou velmi nemotal, asi je cas na instalaciu uberu.

0 Citovat

Už 2 dny zkouším objednat přelety na Filipínách u Cebu Pacific a pokaždé mi to nevezme kartu i když jsem jich už zkoušel více: Your booking is closed . We are unable to process your payment and your booking has been cancelled. 

Kindly book again and pay using a different credit card or another form of payment. You may also contact our Call Center at 7020-888 for assistance.

Volat se mi tam fakt nechce. V bance mi říkali, že mi to vždy spadne do blokací a druhý den se to odblokuje. Karty jsou prý v pořádku a běžně s nimi platím po internetu. Nevíte někdo o nějakém zádrhelu? Stalo se vám to taky?

Díky za pomoc, už jsem zoufalý.

0 Citovat

tak skus another form of payment nie? ja som platil s Paypal u Cebu Pacific 

0 Citovat

Roman napsal(a):

Už 2 dny zkouším objednat přelety na Filipínách u Cebu Pacific a pokaždé mi to nevezme kartu i když jsem jich už zkoušel více: Your booking is closed . We are unable to process your payment and your booking has been cancelled. 

Kindly book again and pay using a different credit card or another form of payment. You may also contact our Call Center at 7020-888 for assistance.

Volat se mi tam fakt nechce. V bance mi říkali, že mi to vždy spadne do blokací a druhý den se to odblokuje. Karty jsou prý v pořádku a běžně s nimi platím po internetu. Nevíte někdo o nějakém zádrhelu? Stalo se vám to taky?

Díky za pomoc, už jsem zoufalý.

Tak se mi to nakonec povedlo. Byl v tom háček. Kdyby jste měli někdo stejný problém, tak tady napíšu řešení: Je potřeba zadávat číslo karty na "normální" klávesnici - tj. používat ty číslice, které jsou nahoře na klávesnici. Pokud použijete numerickou klávesnici (ta na pravé straně), tak se tam ty čísla sice objeví, ale udělá to chybu.

Snad to někomu pomůže.

0 Citovat

tak to zaujimave, mne sa tiez nieco mari ze niekde tiez nesla externa numericka klavesnica ale bolo treba pouzit SHIFT+ hornu radu klaves. mozno to fakt bolo Cebu

0 Citovat

Svého času nepříjímaly čísla z bočního číselníku ani stránky FlyDubai, taky se muselo vše vyťukávat na horní řadě kláves. Těžko říct, v čem je rozdíl.

0 Citovat

Cebu Pacific má opět velký výprodej. Ceny za 1 PHP (+taxy). Cestovní období 1.7.2020-31.12.2020. Prodej mají rozdělený podle času. Asi nejzajímavější bude opět trasa Dubaj-Manila (i když už to není co to bývalo) 

0 Citovat

Ahoj,

funguje někomu aplikace nebo stránky ? V aplikaci nemohu vytvořit účet, nejde check-in , manage booking, nic ... To samé v prohlížeči stále Error na vše. 

Díky za info zda to někdo nějak obešel. Případně teda asi check-in na letišti ,je stále zdarma ?
0 Citovat

Ahoj,

Je treba filipinska VPN nebo Proxy. Z ceske mi to neslo, pouze takhle jo. Treba doplnek Hola pro Chrome je zadara.

0 Citovat

Nemusí být nutně filipínská, stačí indická, australská, co jsem zkoušel... Možná jakákoliv, kam létají.

0 Citovat

Lukáš Matys napsal(a):

Ahoj,

funguje někomu aplikace nebo stránky ? V aplikaci nemohu vytvořit účet, nejde check-in , manage booking, nic ... To samé v prohlížeči stále Error na vše. 

Díky za info zda to někdo nějak obešel. Případně teda asi check-in na letišti ,je stále zdarma ?


Funguje to přes prohlížeč Tor - vyzkoušeno.

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Ahoj,

Je treba filipinska VPN nebo Proxy. Z ceske mi to neslo, pouze takhle jo. Treba doplnek Hola pro Chrome je zadara.


funguje ! děkuji !

0 Citovat

Tom napsal(a):

Cebu Pacific má opět velký výprodej. Ceny za 1 PHP (+taxy). Cestovní období 1.7.2020-31.12.2020. Prodej mají rozdělený podle času. Asi nejzajímavější bude opět trasa Dubaj-Manila (i když už to není co to bývalo) 


Ahoj Tome,


jak hledáš na Cebu Pacific ty levné letenky.  Mě se nedaří.  Ceny mě to ukazuje do 1.7.  i do - 31.12. cca stejné.

0 Citovat

jasne ze sa nedari, ked to bolo pred dvomi dnami

0 Citovat

tonic napsal(a):

jasne ze sa nedari, ked to bolo pred dvomi dnami


díky, jsem pomalej. Mají to celý divný. Web u nás nechodí, co normálně chodil. Akci tedy udělali pro Asiaty a registrované. Za pár dní to půjde zase i mimo Asii.

0 Citovat

mne to dva dni dozadu slo, len normalne tam bol najprv "waiting room" a az o minutu pustilo na web. ten potom siel celkom rychlo a nasiel som par kombinacii na november.

0 Citovat

tonic napsal(a):

mne to dva dni dozadu slo, len normalne tam bol najprv "waiting room" a az o minutu pustilo na web. ten potom siel celkom rychlo a nasiel som par kombinacii na november.




mě to na web pustí, dám routing s datumem a dám vyhledat a skočí to na bílou stránku a nic to nedělá.
0