Manila

Letiště Manila Ninoy Aquino

O letišti

Letiště Ninoy Aquina se nachází asi 13 km od historického centra Manily a je hlavní branou na Filipíny. Svoje sídla zde mají společnosti Philippine Airlines, Cebu Pacific nebo Air Asia Zest. Mezi mnohými cestovateli si letiště vysloužilo přezdívku „peklo na zemi“, cože by mohlo o ledasčem vypovídat.

Naše čerstvá zkušenost (3/2017) však ukázala, že letiště a jeho služby se posunuly mílovými kroky kupředu nebo se cestovatelé nebyli schopni přenést přes typickou filipínskou náturu.

Kvůli dlouhým frontám u odbavení a bezpečnostní kontrole na letiště dorazte alespoň 3 hodiny před mezinárodním odletem a 2 hodiny před vnitrostátním.

Terminály letiště jsou otevřeny 24 hodin denně, přespání zde se rozhodně nedoporučuje. Když už zde budete nocovat, zvolte terminál 3.

Oficiální stránky letiště jsou 125.60.203.88

IATA Kód
MNL
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
19:25 (+7)
Vzdálenost z ČR
9926 km

Letenky

Do Manily se z Česka a okolí dostanete za průměrné ceny kolem 14.500 až 17.000 Kč, v častých akcích můžete sehnat letenky za ceny okolo 10.000 Kč. Výhodné nabídky na Filipíny jsou v našem repertoáru docela časté.

Doba letu do Manily závisí na přestupech a zvolené cestě. Průměrně budete na Filipíny cestovat 17 až 25 hodin. 

Inspirujte se akcemi na letenky do Manily, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

 

Přestup

Letiště má čtyři terminály doslova rozprostřené podél celého letiště a není mezi nimi možný přímý přestup tranzitní zónou. Nejblíž k sobě mají terminály 1 a 2, ale pěší chůze mezi nimi není možná.

Letiště vypravuje zhruba každých 30 minut kyvadlové autobusy zdarma jezdících na trase mezi terminály 1–2–4–3 a zpět. Celková doba jízdy se pohybuje mezi 10 až 25 minutami. Tyto autobusy jezdí po letištní ploše, proto nejsou ovlivněny okolní dopravou a kolonami. Využijte vždy oficiální letištní autobus odjíždějící z příletové haly! Mimo oficiální letištní transfet zde jezdí i soukromí dopravci za 20 pesos nebo luxusní varianta za 200 pesos. Ti však letiště objíždí a v největších špičkách se cesta protáhne klidně na 2 hodiny.

Máte-li to štěstí a přestup vás čeká pouze v rámci jednoho terminálu, nemusíte vůbec opouštět tranzitní zónu a 60 minut na přestup vám bude stačit.

Obvyklejší jsou přestupy mezi terminály, kdy musíte nejprve projít imigrační kontrolou, vyzvednout zavazadlo a doufat, že letištní autobus k jinému terminálu přijede brzy. Minimální doporučený čas pro takový přestup jsou 3 4 hodiny.

Operující aerolinky se liší dle terminálu. Zde je aktuální seznam leteckých společností:

  • Terminál 1: Air China, Asiana Airlines, China Airlines, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Ethiopian Airlines, Etihad, Jet Star, Korean Air, Oman Air, Qatar Airways, Saudia a Turkish Airlines,
  • Terminál 2: Garuda Indonesia, PAL Express a Phillippine Airlines,
  • Terminál 3: ANA, Cathay Pacific, Cebu Pacific Air, Delta, Emirates a KLM, Air Asia,
  • Terminál 4 (vnitrostátní lety): Air Asia, Cebu Pacific.

Doprava z/na letiště

Nejlepší volbou, jak se dostat z letiště v Manile kamkoliv po okolí, je využít taxi pod značkou Grab. Jedná se sice o mobilní aplikaci ke které je běžně nutný i internet, ale v případě manilského letiště najdete před terminálem stánky se zeleným logem Grab, kde vám obsluha auto sama přivolá a platit budete předem stanovenou cenu v hotovosti.

Normální taxi do centra města by mělo stát maximálně 250 pesos / 130 Kč – využijte vozů s taxametry (nástupní sazba 70 pesos + za 300 m 4 pesos). Bohužel z naší zkušenosti je těžké narazit na poctivého taxikáře.

Věřejnou dopravu příliš cizinci nevyužívají, ale pokud byste i přesto chtěli experimentovat, tak od terminálu 3 pak jezdí kyvadlový autobus (linka číslo 2) ke stanici „EDSA“, kde jezdí metro, a ke stanici „Passay“, kde můžete přestoupit na rychlodrážní tramvaj (české výroby) nebo autobusy.

  • Cesta na stanici metra bude stát 20 pesos, autobusy jezdí zhruba každých 15 minut 24 hodin denně a cesta k metru zabere 20–60 minut, z terminálů 1 a 4 i delší dobu,
  • Metro do centra jede 30–40 minut, jízdenka bude stát 30 pesos / 16 Kč.

Služby na letišti

Wi-fi připojení k internetu získáte zdarma pouze za předpokladu, že disponujete filipínskou SIM kartou, na kterou vám bude zaslán autorizační kód SMS zprávou. S českým či slovenským telefonním číslem tu nepochodíte.

Budete–li na letišti trávit více hodin času, zvolte Terminál 3, který nabízí rozsáhlý food–court, kavárny i salón s masážemi, sprchami či odpočinkovou zónou. Zbylé tři terminály se skládají jen z odbavovacích přepážek a několika laviček s jednou či dvěma možnostmi k zakoupení základního občerstvení.

Upozornění

Manilské letiště se stále potýká s poměrně vysokou kriminalitou, od kapesních zlodějů po podvodné taxikáře, kteří několikanásobně předražují své služby. Je nutné být maximálně obezřetný, a pokud to není z časových důvodů nezbytně nutné, pro přesun mezi terminály taxíky vůbec nevyužívat.

naposledy aktualizováno 23. 10. 2019
Navrhni úpravu

46 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Ahoj, mam dotaz zda je na letišti nekde uschovna zavazadel? Chtěli bychom tam nechat zimní věci...poradi někdo?

Děkuji za odpoveď..

Avatar uživatele miro776
miro776
před 3 lety

Manila T3, na prizemi (arivall hall), storage rates: 200php=4hrs, 350php=24hrs, 1800php=7days, 6500php=30days

Avatar uživatele Roman _14
Roman _14
před 3 lety

Více na stránkách http://www.protectabag.com.ph/lu...GyE3OnAM_w

Nevím odkud letíte, ale není levnější a komfortnější netahat se s tím až do Manily a nechat to na odletovém letišti? Jinak já už to neřeším. V době když lehkou péřovku sbalím do válečku několika cm a váze stovek gramů ji klidně vozím celou dobu sebou. Ona se pak i někdy hodí v brutálně klimatizovaném autobusu aneb na lodi. Konkrétně na lodi z El Nida na Coron jsem mrznul i v té péřovce :-)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Nazdar. Mam jeden dotaz. Při jízdě tím busem zdarma, chtějí videt zřejmě potvrzeni o letu z terminálu kam člověk míří. Moje otázka je, jestli kontrolují i boarding pass, na který našinec přiletěl a pokud ano, nevadí, když je z předcházejícího dne? Treba v BKK to nevadí, ale tady to muže byt jinak. Nerad bych sel ráno pěšky z hotelu na letiste, abych pak stejně musel taxíkem :-)

Edit: v BKK vlastne nevadí, ze člověk letí až druhy den. Spletl jsem to :-)

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

Nikdy jsem v Bangkoku neukazoval ani nechtěli vidět na přepážce shuttle busu BP na let, kterým jsem přiletěl, jen potvrzení rezervace (případně BP) na let, kterým poletím z druhého letiště. Nikoho to tam nezajímá. Jestli Ty už nad vším moc nešpekuluješ, maximálně vezmeš grab za pár korun...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Sak jsem do editu psal, ze jsem to spletl s tím boarding passem:-). Asi jsem se špatně vyjádřil. No mas pravdu.Nemam co dělat, tak se v tom šťouram ;-) To bude tím, ze se už těším.

Čekal jsem, ze někdo zaseje zrnko pochybnosti a ja raději pojedu Grabem z hotelu přímo na T4 a posetrim nohy a propocene triko:-)))) To stejně vlastne i s tím příplatkem za exit row. Čekal jsem, ze mi aspon někdo napise, ze je to fajn nápad a místo toho všichni jednomyslně, ze se na to mam vykašlal. Ani Daniel jako “milovník” EvaAir mě nepodpořil v myšlence si připlatit a to jsem na neho spoléhal ;-) Asi už se na to vykašlal a nechodí sem, což mu vlastne schvaluju. Stejně tady člověk pořádnou odpověď nedostane ;-)

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 3 lety

Niemandos, musíš být realista. EVA lítá z Vídně s B787 teprve od května letošního roku, tozn. 6 měsíců. Šance, že tady na foru bude někdo kdo tím letěl není moc velká. Pokavaď vím, i Dan letěl s EVA jenom v B777. Třeba z tohohle videa na youtube získáš celkem představu jako economy vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=p8U0FOgtdyE

Ohledně připlácení za exit row sedačku, to si přece musíš rozhodnout sám. Pro člověka nad 190cm bych řekl že to je skoro nutnost, na druhou stranu za 12hodin letu je to hodně peněz, který můžeš na místě utratit líp. Já jsem si za exit row někdy připlácel, poslední dobou lítám long haul převážně v C, takže to neřeším. :)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@Breathe

Jasné. Vim, ze léta tak krátce,vím, ze Dan letěl jen 777. Šance byla malá, ale zkusil jsem to. Spis jsem myslel, ze někdo aspon napise, ze letěl vEconomy a bylo to pohodlne. Videa jsem shlédl aspon 4 a hledal i na zahraničních diskuzich. Ja si prave nikdy nepriplacel, jen se tam několikrát nacpal zdarma. Jsou to peníze, ale kdybych se vrátil podstatně odpocatejsi z dovolené, než na klasickém sedadle, tak bych to klidne dal.To ze nahradili tu 777 mě naštvala. Tam jsem byl rozhodnutý, ze tu PE si na cestě zpět urcite priplatim.

Avatar uživatele
Jarmil
před 3 lety

Ahoj, letíme s Qatarama do Manili a pak přestup do Boracay s Air Asia. Kolik bys doporučil času na přestup? Letíme jen s batohama. Díky

Avatar uživatele
Jarmil
před 3 lety

Ještě dodám plánovaný přílet do Manili 8:25 a chtěli bychom stihnout 11:10 odlet do Boracay

Avatar uživatele richard.pastorek
richard.pastorek
před 3 lety

Cca 4hod na prestup z T3 na T4... kdyz 8.25 je prilet, tak klidne hodinu muze trvat, kdyz se z letadla dostanete az za pasovku ,tj 9.30 a boarding AirAsia muze koncit v 10.30, tohle bych neriskoval...

Avatar uživatele
Jarmil
před 3 lety

Super, díky za odpověď, takže 12:35 bude lepši...

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 3 lety

Důležitý je, z jakýho terminálu na jakej přestupujete, přesuny mezi terminálama na MNL jsou nejhorší o kterých vím. Každopádně 4 hodiny bych viděl jako min.

Avatar uživatele
Jarmil
před 3 lety

Podle výše uvedeného by to mělo být z terminálu 1 na terminál 4

Avatar uživatele richard.pastorek
richard.pastorek
před 3 lety

QR lita na Manila T3 , a tohle info urcite mate na letence, a na webu qataraiways....

Avatar uživatele
Jarmil
před 3 lety

A čas na přesun je tedy dostačující?

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Nějak ti nerozumím. Už se potřetí ptáš na to samé. Jak je v článku tak i tady ti bylo sděleno, že 4 hod je tak akorát. Co chceš slyšet ještě?

Jinak taky se zeptám, když už je toto téma tady. Šel někdo pěšky z letiště (terminál 1) směrem k ubytku NoMadsMNL Backpackers Homestay. Je to západně od 1 přes tu hlavní silnici. Četl jsem, že je to tak 20 min daleko. Ale každý chodí jinak rychle, jak už víme z diskuze o Praze a na mapě mi to píše 59 min a děsivou trasu. :-) Zřejmě je potřeba překonat rychlostní silnici tzv. naprudko a ne přes most. Taky přiletím až večer, takže bych nerad někde pochodoval dlouho za tmy. Ještě na to mrknu, ale jen zkouším, kdyby náhodou někdo měl tu "osobní zkušenost". Ta je přece jen k nezaplacení.

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

@Niemandos - twe, to před nebo po? Ať se na tom Boholu vůbec vidíme:-) Nebo tě pošlou faxem.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Neboj Cali. Před Boholem. Právě že jsem četl na bookingu, že to nějaký týpek šel pěšky. Nejde o peníze, ale po 26 hod sezení bych se klidně chvilku prošel a nasál "atmosféru. Na druhou stranu hodinová chůze už je trošku moc :-). Asi to nebude taková divočina jak v Caracasu po setmění, kdy nechtěli jít ven ani místní, ale raději se ptám. V Manile jsem ještě nebyl, tak si nechám poradit. Ještě je varianta vzít Budget hotel. Ten bude podstatně dostupnější po těch letištních cestičkách. Ale když má jen 6,7 hodnocení :-)))) Jak říkám , možná vezmu nějaké taxi, ale jen mě zajímalo, jestli se to dá dát pěšky, aniž by tě někdo rozporcoval na menší části :-))) Hlavně já vypadám, že by mi jeden i peso dal. Ale když bude tma, tak by mohlo dojít k mejlce :-)))

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 3 lety

Zájmu o procházku rozumím, ale dej si ji až potom, co se ubytuješ. A pokud ti to místní nebudou moc rozmlouvat. Uber je v Manile levný a asi jsem s ním jel z letiště po 2. příletu do Manily. Přecházel bys za tmy D1 u Brna? Co si pamatuju z cesty taxíkem, rychlostní silnice u letiště má navíc betonové mantinely nebo ploty. Pravděpodobně vede po mostě a pokud se dostaneš na zem, mohlo by to jít pod ní. To bych ale za tmy nezkoušel. Nejspíš ani pak nebudou všude chodníky a osvětlení.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Diky Libore. Proto se ptám, jak to tam v reálu vypadá :-). Ani bych se neptal, ale když to tu to téma letiste vyplavalo, tak jsem to využil. Mozna vezmu ten Budget hotel. Tím odbourám tu dálnici a mohl bych pěšky aspon ráno na T 1, odkud pak busem zdarma na 4 :-)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Nemáš smysl pro humor .-). Jediný problém je ta dálnice. Já mám teplo rád. Proto létám do Asie a v noci je jen 27. Nemám v plánu ji přebíhat. Jen jsem chtěl radu, jestli se to někde nedá podejít či nadejít :-). Horší než 12 proudovka v každém směru v Dillí to nebude :-)

Avatar uživatele pokus
pokus
před 3 lety

My jsme bydleli

DG Budget Hotel NAIA, Columbia Airfreight Bldg Ninoy Aquino Ave, Sto. Nino, 1700 Manila,

cca 20 min v pohodě z T1 po chodníku cesta pozdě v noci a brzy ráno mi připadala mi bezpečná, dobře osvětlená

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 3 lety

Podle mapy to vypadá, že se nemusí přecházet ta silnice, takže dobrý tip.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@pokus

Jojo. Ten Budget hotel myslím. Je to právě prakticky v areálu letiště, takže i s bezpečností by to mělo být v pohodě. Díky za užitečnou praktickou připomínku. Tady asi fakt každý jezdí jen v taxíku, UBERU nebo GRABU :-)))

Edit: Tak jsem to přes Agodu rezervoval, zrušil rezervaci na Bookingu, ušetřil ještě stovku a už se těším na večerní procházku :-). Ušetřené peníze propiju v rumu na ubytku na Caliho zdraví, že má o mě takovou starost :-))))

Jen mi dělají starost ty salonky na letišti. Je tam vůbec něco použitelného na jedničce nebo čtverce. Přes Loungkey to moc nevypadá a ani na stránkách Eva Air nic. Asi bych si i něco zaplatil, protože si rád před cestou odpočinu. Hlavně při letu zpět. Cali ty jsi v tom zběhlý. Co je tam slušného. Už jsme to jednou probírali, ale od té doby jsem se neposunul. A vnitrostátním letu ze čtverky ani nemluvím. tam snad není vůbec nic.

Avatar uživatele Roman _14
Roman _14
před 3 lety

@niemandos

Já jsem letos bydlel v Cornel's Room Rental (formerly Cornel's Place) - je to na bookingu. Přiletěli jsem večer a taky jsem původně zvažoval cestu pěšky. Někdo to tam i v recenzích popisoval. Nakonec jsme vzali taxi a jsem rád. Když jsem viděl tu spleť nadjezdů, tak nevím, jak bych tam coural. Navíc i ten taxikář měl problém to najít. V okolí je celkem dost různých restaurací a "vyvářoven", tak bylo fajn být rychle na ubytku a hned vyrazit na jídlo. A je to tam i v noci bezpečné - v hotelu nám řekli, kde je to OK a kde už se raději nepouštět. Na druhý den nám paní domácí objednala levné taxi na letiště.

Jinak to letiště je fakt maso. První fronta je už před letištěm na scaner. My jsme se ještě trefili do nějakých jejich svátků, tak ta fronta byla na půl hodiny...a pak další a další...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@ Roman

Díky, ale už jsem vzal ten Budget hotel.

Ted jsem se díval a je to hodně z ruky. Jestli jsi to plánoval jít z T1 tak klobouk dolů :-))

Avatar uživatele Roman _14
Roman _14
před 3 lety

@ niemandos

Proto jsem to taky vzdal. Ale podívej se na bookingu do recenzí. Někteří tam píšou už v nádpisu "Ubytování je dobrém místě, v pěším dosahu z Naia 3."

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Jo z trojky to tak daleko není a za světla to asi jde.

Avatar uživatele tood
tood
před 3 lety

@ niemandos

Je tam nadchod

https://goo.gl/maps/tmNMZfUQgb8KkAB46

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 3 lety

V nomadsmnl jsem spal. Původně jsem také zvažoval chůzi, ale nakonec jsem si u ubytování objednal odvoz a dobře jsem udělal. Tohle bych pěšky jít nechtěl.

Jinak pokoj byla prádelna, jak je tam horko a dusno. Nemají klimatizaci, na zemi stál malý větrák.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@Leoš Literák

No jo! S vedrem a dusnem se musí počítat. Já už mám ten Budget hotel, kde je dokonce klima a pěšky se to dojít dá. Jak dlouho ti to trvalo na letiště. Myslím cesta z hotelu a pak odbavení. At vím, kdy mám vyrazit. Půjdu bud pěšky na jedničku a pak tím busem, nebo se nechám hodit na tu 4. Kolik tě stál ten transport z hotelu. At mám představu o cenách :-) Pokud to bude pár korun, tak se raději nechám zavést přímo na 4 a můžu si přispat :-) Obzvláště, když ty salonky jsou tam všude tak mizerné. Nebo se pletu?

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 3 lety

Našel jsem poznámku, že ubytování s odvozem stálo 25€, takže dvakrát cesta vyšla na 8€. Odlet jsem měl v 7:55 ráno a myslím, že jsem byl na letišti tři hodiny před odletem. Imigrační bylo OK, žádné velké fronty. K pokoji v NomadsMNL - byl tam fakt velký hluk z letadel.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@Leoš Literák

Díky. Tak to mi o délce transportu moc neřekne, protože ty jsi jel na letiště po 4 hodině ráno. Já odlétám v půl dvanácté, takže bych chytil předpokládám hlavní ranní špičku a díky tomu, že letím z T4, tak bych musel celé letiště objíždět, což může vzít, co jsem četl, i několik hodin.

Asi dojdu pěšky na tu jedničku. To trvá max. čtvrt hodiny. Ten letištní bus bude větší jistota. Ten jezdí přes letiště a může to trvat odhaduji max. půl hodiny?

Ten hluk přerazím rumem a únavou z 25 hod cesty. Aspon doufám :-)

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 3 lety

Řidič říkal, že v Manille je dopravní špička 24 hodin denně :-) Původně jsem totiž večer chtěl ještě zajet do centra, ale rozmyslel jsem si to.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

:-)

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 4 lety

Letím v akci s PAL přes MNL to HKG. Odlet je v 7:55. Budget hotel mám poblíž. V kolik mám dorazit na letiště, terminál 2? Není to přestup, takže odpadá cestování mezi terminály.

Avatar uživatele
Nikola
před 4 lety

ahoj, poletim nejpis do Manily, prilet v 16hod s emiratama a idealne bych v 17:40 letela na Palawan je to realne ? budu mit jen batoh na zadech.. moc dekuji

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Nereálné. Asi sis nepřečetla ten článek. Nebo myslíš, že bez odbaveného zavazadla (pokud tím batohem na zádech myslíš příruční) se sníží potřebný čas z min. 3 hodin na 1 hod. a 40 minut?

Avatar uživatele
bugr
před 4 lety

dotaz, opravdu tam jezdí ten free shuttle mezi terminály? Mám na přestup po příletu z Palawanu několik hodin ale nerad bych se tam motal někde okolo. Četl jsem někde recenzi, že je tam "prý" a tady čtu, že je opravdu, to by mi udělalo radost.

Jinak ohledně cen, 13500-15000 to je kde? Já hledal letenky docela dlouho a minimum 17000. Pokud nechci na cestě trávit 25 hodin. Nakonec vyhrál Turek protože 2 hodiny přestup a prý dobré občerstvení na dálkovce.

Avatar uživatele
Anci
před 4 lety

Ahoj , v rijnu letime s kamaradem na novy zealand pres Manilu. Máme zde 3 denni stopover. Známý tam byli cca pred rokem a dost me videsili... cetla jsem o mistni kriminalitě . Můžeš mi rict jak to vidis ty ? Momentálně mi to prijde ze tam nemuzu prezit ani pár hodn v bezpečí.🙄🙄 máš nejake tipy ,v jakych castech se ubytovat a cemu se radeji obloukem vyhnout ?diky moc.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 4 lety

Tak pokud Tě tak "viděsil", tak bych možná zůstal v Česku a nejdřív doladil češtinu.... Kromě toho, že v Manile není 3 dny co dělat si nemyslím, že by tam bylo nějak nebezpečno ve srovnání s jinými velkými městy v JV Asii

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Stačí nechodit do místních slumů a i tak si myslím, že sice zůstat obezřetný ano, ale proč by tě tam proboha měli jíst za živa? Manila má mnohem moderní byznys centra než si u nás umíme představit. Bohužel ale platí co píše eremi, není tu co 3 dni dělat, sotva 3 hodiny, ale 3 dny? Přeleťte na nějaký ostrov v okolí.

Avatar uživatele
Aneta _3
před 4 lety

Dobry den,

Koupila jsem letenky z USA do Thajska s prestupem v Manile. Poletim vsechny lety s Philippine Airlines. Budu tedy prestupovat jenom v ramci terminalu 2, kdyz pisete vyse, ze jsou takhle rozdelene? Doba trvani prestupu 3 nebo 4 hodiny me vydesila. Moje prestupy nebudou delsi nez 3 hodiny.

Diky za odpoved!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Ahoj, vše máš pod jednou aerolinkou, takže na přestup máš dostačující čas a nemusíš řešit zavazadla :) Ty 4 hodiny platí pro ty, kdo musí ještě měnit terminál.

Avatar uživatele
Aneta _3
před 4 lety

Dekuju 🙂

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí