Filipíny

Napsal lenka981 2012-10-17 11:21:30 ve fóru Hledám letenku
9 odpovědí

Zdravím Cestujlevne.com!
Rádi bychom v únoru na Filipíny, ale s koupí letenky úplně nechvátáme. Spíš doufáme, že se do konce roku objeví nějaká akční nabídka. Nedoporučili byste nějaké aerolinky, které si máme hlídat?
Díky, Lenka

Ahoj Lenko, jak moc jste zkušení cestovatelé ? Nabízí se libový tarif Řím - Manila - Frankfurt (Mnichov) za 13.235 Kč. Např. 10.-23.února smiley
Odkaz na letenky

Nakonec jsme s koupi pockali a vyplatilo se smiley Prave jsem koupila s Turkish zpatecni Praha - Kong Kong za 451€ (9.-23.2.2013) a pak se da za nejakych dalsich 100€ zpatecni Luzon nebo 160€ Manila. Kazdopadne moc diky radu! smiley

Dobrý den,

rád bych letěl na Filipíny (Cebu) v termínu únor až březen na cce 18 dní. Myslíte, že je možné (nebo bude možné) sehnat levnější variantu než-li Aeroflot z Prahy do Honkongu a z Honkongu pak Cebu pacific? Celková cena cca 16-17tis.

Děkuji

Do večera tu budete mít odpoveď...

Tak osobně bych to vzal na trase PRG - MNL - VIE za 17.123 Kč, kde je možnost stop-overu v Pekingu na 24 hodin. Vízum už není potřeba, tudíž pro mě jasná volba...

Ale určitě nejlevnější to bude přes ten HKG, s Aeroflotem za 12.980 Kč + pak přelet za cca 3 tisíce. Ono vesměs naplánuješ stejnou cenu i z Evropy, za +- 13 tisíc do Manily, ale musíš nějak přiskočit z Prahy, takže výsledek je tutam.

Dobrý den,

Od dne příletu z Dubaje do Manily mám zpáteční let za 31 dní, ale vízum je platné na 30 dní.

Musel bych počkat na letišti 12 hodin do půlnoci dalšího dne. Myslíte, že je to možné? Budou tolerantní? Jinak mám druhou variantu přeletět třeba do jiné země na pár dní. Děkuji za odpověď.

Hlavne ťa už v Dubaji nemusia pustiť na palubu. Takže už tam by som ukázal nejakú letenku ďalej

Stejně tak na Filipínách po mně pokaždé chtěli vidět tu zpáteční letenku do 30 dní. Takže si buď udělej výlet do Hong Kongu nebo Taiwanu nebo vízum na pražské ambasádě.

Jsou akce s cebu pacific... Dubaj - Manila 1600kč / Manila - Dubaj 1200kč / Manila - Hongkong 160kč ... doporučuji ;)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!