Wizzair: Promo a Slevy

Napsal David Eiselt 2013-01-03T23:34:06+01:00 ve fóru Letecké společnosti

To je jasné, zvednou rozměry zavazadel, hardcore válka s Ryanom začíná smiley

inak to je dost pravdepodobne

Kde se da ty "news" dozvedet?

Ja tiez tipujem zrusenie small batoziny, ale nechajme sa prekvapit. Tie news ohlasia v priebehu dna, stay tuned
EDIT: podla videa z novej web stranky Large cabin ostava ... to su presenty smiley

https://wizzair.com/en-GB/about_us/news smiley

zatial to vyzera na novy web a par liniek z Balkanu

No zatím teda nic moc, soudruzi.

Nové linky jsou standartní oznámení, nový web, ehm, cough, cough, no upřímně, tím jako potešíte, ale že by to stálo za spuštění v rámci narozek?

pche, tak toto je narodeninovy suchar smiley nevadi, uvidme s cim pride marketing nabuduce

Tak potvrzeno, 1+1 no surprice anymore.
Co už, probděl jsem do půl jedné v noci zbytečně, plánoval jsem protočit nějaké peníze za letenky, holt se na jednu z dovolených pojede za ušetřené peníze užívat si na Fatru smiley

Tak nevím, proč ty ceny teda tolik povyskočily, když nakonec žádná akce není smiley

Taky jsem si nastavil budík na půlnoc a kde nic tu nic smiley No, letenky, co jsem měl v merku, už stejně z 39zl zlevnit neměly kam, takže leda akcička 1+1 zdarma by mi bodla... Holt čekané překvapení by už nebylo překvapení smiley

Zítra sleva 20% na lety do/z Velké Británie.

Sleva 20% na všechny lety do a z Velké Británie dne 19. července, i pro nečleny WDC smiley

Wizz má dnes 20% na všetky lety smiley

Dá se očekávat nějaká akce v nejbližší době?Jde mi o to,jestli mám koupit letenky na 18.11.-25.11. Katowice-Tenerife,nebo ještě počkat...

Viděl bych to tak na 60%, že během next 14 dnů nic nebude:)
Záleží, jakou by jsi měl úsporu.

Zajímavé,dík.Na nižší cenu asi nemá cenu čekat,že?

Tak teď jsem to celé propočítal a když využiju členství Wizz tak to vyjde o 29 zl levněji,než charterem a to včetně zavazadel...

Řídil jsem se tím, že tramin chce cestovat v listopadu smiley

Ještě dotaz.Jak je to s výběrem sedadla a občerstvením během letu u těchto charterů.

Sedačky ti přidělí na check-inu na letišti, dají ti bez poplatku jakékoli místo, pokud budeš mezi prvními ve frontě smiley Občerstvení je jen za poplatek, ale to už je snad všude smiley

No,myslím,že při letech nad 5 hodin bývá občerstvení součástí,ne?

Ne ne, letěl jsem chartery KTW-LPA i KTW-TFS a nebyla zdarma ani voda :-/

dnes zase 20% sleva pro členy WDC

Zakoupeno smiley

Dneska zase 20% sleva pro členy WDC

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!