Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

inak to je dost pravdepodobne

0 Citovat

Kde se da ty "news" dozvedet?

0 Citovat

Ja tiez tipujem zrusenie small batoziny, ale nechajme sa prekvapit. Tie news ohlasia v priebehu dna, stay tuned
EDIT: podla videa z novej web stranky Large cabin ostava ... to su presenty smiley

0 Citovat

https://wizzair.com/en-GB/about_us/news smiley

zatial to vyzera na novy web a par liniek z Balkanu

0 Citovat

No zatím teda nic moc, soudruzi.

Nové linky jsou standartní oznámení, nový web, ehm, cough, cough, no upřímně, tím jako potešíte, ale že by to stálo za spuštění v rámci narozek?

0 Citovat

pche, tak toto je narodeninovy suchar smiley nevadi, uvidme s cim pride marketing nabuduce

0 Citovat

Tak potvrzeno, 1+1 no surprice anymore.
Co už, probděl jsem do půl jedné v noci zbytečně, plánoval jsem protočit nějaké peníze za letenky, holt se na jednu z dovolených pojede za ušetřené peníze užívat si na Fatru smiley

0 Citovat

Tak nevím, proč ty ceny teda tolik povyskočily, když nakonec žádná akce není smiley

0 Citovat

Taky jsem si nastavil budík na půlnoc a kde nic tu nic smiley No, letenky, co jsem měl v merku, už stejně z 39zl zlevnit neměly kam, takže leda akcička 1+1 zdarma by mi bodla... Holt čekané překvapení by už nebylo překvapení smiley

0 Citovat

Zítra sleva 20% na lety do/z Velké Británie.

0 Citovat

Sleva 20% na všechny lety do a z Velké Británie dne 19. července, i pro nečleny WDC smiley

0 Citovat

Wizz má dnes 20% na všetky lety smiley

0 Citovat

Dá se očekávat nějaká akce v nejbližší době?Jde mi o to,jestli mám koupit letenky na 18.11.-25.11. Katowice-Tenerife,nebo ještě počkat...

0 Citovat

Viděl bych to tak na 60%, že během next 14 dnů nic nebude:)
Záleží, jakou by jsi měl úsporu.

0 Citovat

Zajímavé,dík.Na nižší cenu asi nemá cenu čekat,že?

0 Citovat

Tak teď jsem to celé propočítal a když využiju členství Wizz tak to vyjde o 29 zl levněji,než charterem a to včetně zavazadel...

0 Citovat

Řídil jsem se tím, že tramin chce cestovat v listopadu smiley

0 Citovat

Ještě dotaz.Jak je to s výběrem sedadla a občerstvením během letu u těchto charterů.

0 Citovat

Sedačky ti přidělí na check-inu na letišti, dají ti bez poplatku jakékoli místo, pokud budeš mezi prvními ve frontě smiley Občerstvení je jen za poplatek, ale to už je snad všude smiley

0 Citovat

No,myslím,že při letech nad 5 hodin bývá občerstvení součástí,ne?

0 Citovat

Ne ne, letěl jsem chartery KTW-LPA i KTW-TFS a nebyla zdarma ani voda :-/

0 Citovat

dnes zase 20% sleva pro členy WDC

0 Citovat

Zakoupeno smiley

0 Citovat

Dneska zase 20% sleva pro členy WDC

0 Citovat

Co se děje? Wizz tam ty slevy za poslední měsíc sází nějak často. Dnes zase 20% pro nečleny, nebylo to tak 14 dní zpátky???

0