Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ja cakam na -20% ale u ryanairu smiley uz zopar mesiacov smiley

0 Citovat

Batoh u toho Wizzu projde, ne? Nebo to už neplatí? Nějak jsem to nesledoval.. tak abych nebyl nemile překvapen.. jinak ceny jsou OK na nějaké kratší víkendovky. Samozřejmě, že to neosloví úplně každého..

0 Citovat

ale jasne ze prejde, len to nemoze byt nejake obludny turisticky, na par dni staci aj taky "skolsky"

0 Citovat

Ten web doteď pořádně nefunguje, je pomalej, háže chyby a rozhodně si nový, uživatelsky příjemný web jedné z největších evropských aerolinek představuju jinak, nicméně určitě to posun je smiley

0 Citovat

akcia pre členov wizz discount 20%.Platí len dnes a na letenky len do 31 marca smiley

0 Citovat

dnes je to už pre všetkých smiley

0 Citovat

Wizzair rozjel jakysi wizztour a dava kredit 50 euro na letenku a ubytovani. Nevim jestli wizztour je neco noveho.

0 Citovat

cez wizztour som bol 2x v dubaji ešte ked sa to s nimi oplatilo.boli sme ubytovany v dubai marine v hotely Jannah marina bay suites vtedy za osobu 330€.pričom samostatne to stálo letenka 150€ a hotel 790€(395€/1os).takže sme to brali hlavne kvoli hotelu v dubai marine.druhy krat sme išli znova ten isty hotel tyžden pred vianocami za 370€ ale kupovali sme to v júni....odvtedy cena velmi vyskočila aj na ostatne hotely a tento sa už pod 550€ na osobu ani neda kupit u nich....o ostatnych destinaciach prehlad nemam ale da sa to pozret či vás víde lacnejšie bookovat všetko samostatne alebo cez wizztours

0 Citovat

Wizz má do dneska údajně 30% slevu pro všechny. Díval jsem se na pár destinací co mě zajímají a nevšiml jsem si žádné změny v cenách.

Má někdo stejný pocit?

0 Citovat

Cez stránku Wizzu to ide v pohode a dáva mi -30% zľavu

0 Citovat

dnes sleva 20 % na všechny lety do všech destinací pro členy WDC ;)

0 Citovat

diky Wizz, Azerbajdzan za 1800kc kupeny :)

0 Citovat

pekne astana za 77 euro v septembri ... mat uz len dovolenku:)

0 Citovat

z toho som aj ja zufaly.

0 Citovat

Myslite ze Kazachstan zas obnovi viza od pristiho roku?

0 Citovat

skor si myslim ze nie a ked ano, tak aspon na slovensku to stalo 20 euro ci kolko...

0 Citovat

ach moj boze, na toto sa neda ani pozerat :D

0 Citovat

a volotea ma dalsich 100k leteniek za 5€, ostavaju mi oci preplac lebo nemam volny ani jeden den :(

0 Citovat

Dneska 20% pro členy WDC na lety z/do Polska

0 Citovat

WizzAir z Brna do Eidhovenu ma akci na zari - prosinec za 299kc i pro neklubove cleny :-) Spousta terminu letenek za cenu max pro 3 lidi.

Napr 19.9 - 23.9 za 598kc ;-) to je pekna cenovka... Normalni neklubovka stoji od 600kc jedna cesta...


snap88.jpg
snap89.jpg

0 Citovat

Myslim ,ze zaujimavejsie su ceny greckych ostrovov, ale len jednym smerom :D dopasovat sa to dalo nedavno s V7, mozno by to slo aj s terajsimi 19€ letenkami ... hlavne Rhodos 8. septembra (piatok) je fantasticka cena a navyse pocasie by este stale malo byt ako v pekle :D


wizz.jpg

0 Citovat

voughne napsal(a):

Myslim ,ze zaujimavejsie su ceny greckych ostrovov, ale len jednym smerom :D dopasovat sa to dalo nedavno s V7, mozno by to slo aj s terajsimi 19€ letenkami ... hlavne Rhodos 8. septembra (piatok) je fantasticka cena a navyse pocasie by este stale malo byt ako v pekle :D

Tak jet 5h na letiste do Budapesti autobusem jaksi neni nic pro me... ;) Ja to nahazoval jen tak, zrovna sem potreboval jednosmernou letenku do Holandska smer Kuba :-)

0 Citovat

Tak jsem včera využil slevu 20% a s členstvím koupil letenky na Lanzarote.Je to ovšem až na listopad,čili se na ně vztahuje nová pravidla ohledně zavazadel.A protože vycházelo levněji koupit 2x příruční (po 10 kg)než 1x 20kg kufr dolů,tak jsem vzal tuto variantu.Přikoupil jsem k tomu přednostní nástup,kvůli jistotě,že je dostanu nahoru,plus taky možnost vzít si k nim batoh pro každého.Jenomže až teď mi došlo,že budu brát sebou věci,které na palubu nesmí(nůž,nůžky,opalováky a další "nezbytnosti"pro manželku).Existuje nějaká možnost,nechat si dát jeden z těch malých kufříků dolů bez poplatku?

0 Citovat

Není lepší ty "nezbytnosti" koupit na místě?

0 Citovat

No když vemu cenu těch opalováků a jiných serepetiček(parfém,lak na vlasy atd.),tak by se to pěkně prodražilo.Nehledě,že bych rád na místě koupil nějaký alkohol...Prostě jsem skočil po dobré ceně( 2x zpáteční Katowice-Lanzarote za 5900Kč)a teď teprve řeším následky.Jo,letět s manželkou ;)

0