Kreditní karta - nejvíce výhod

Napsal tomsali 2015-11-20T11:59:05+01:00 ve fóru Frequent flyer programy

J0x napsal(a):

Dostali jsme nálepku na boarding pass.

Pokud si dobře pamatuju, tak priority nálepku na BP jsem dostal už v roce 2014

A když je jen jedna fronta k security (jako předevčírem směr LHR), tak je vám nálepka na houby. Přednostní nástup do letadla asi nezajistí, že?

Na některých letištích vyvolávají, že začíná nástup priority. Pak až zavolají ostatní. 

Ale tada je řeč o přednostní kontrole a ne o přenostním nástupu do letadla.  Jeden o voze a druhý o koze.

No chtěl jsem napsat, priority boarding na základě MC jsem nikdy neviděl, neslyšel...

MC lounge v PRG ti nalepí na palubní vstupenku nálepku "Fast Track", což se týká bezpečnostní kontroly, ne nástupu do letadla.

Leoš Literák: stačí být zdvořilý a asertivní.

Na prioritním nástupu do letadla nevidím žádnou výhodu, spíš naopak. 

[/citace]

Přesně tak. Člověk musí sedět x hodin v letadle a ještě se tam chce cpát jako první, aby si to užil o půlhodiny déle. Chápal bych u first class, business. Já nastupuju vždy téměř poslední, než to zavřou. Myslím, že místo člověku nikdo nezasedne :)

Taky se nikam nehrnu, jen je pak často velký problém, kam narvat příruční zavazadla.

niemandos napsal(a):

Ale tada je řeč o přednostní kontrole a ne o přenostním nástupu do letadla.  Jeden o voze a druhý o koze.

Máš pravdu, už to čtu pořádně :)

andula napsal(a):

Taky se nikam nehrnu, jen je pak často velký problém, kam narvat příruční zavazadla.

Někdy se to stane, ale letuška to vždy vyřeší. A asi je s tím problém spíš u nízkonákladovek, kde každý sebou tahá co největší bágl na palubu. Teda od listopadu už to tak úplně platit nebude :)

Petr76 napsal(a):

MC lounge v PRG ti nalepí na palubní vstupenku nálepku "Fast Track", což se týká bezpečnostní kontroly, ne nástupu do letadla.

Leoš Literák: stačí být zdvořilý a asertivní.

Zajímalo by mě, k čemu je ta nálepka dobrá. Už 2x se mi stalo, že jsem přišel ke gate a fronta na kontrolu byla jen jedna a ostatní dveře na gate byly zavřené.

Jakub Langer napsal(a):

Koncem srpna 2018 jsme byli unvitr v MasterCard lounge v Budapesti s MC World Elite, vydanych v Cesku od CSOB i Erste. Viz priloha.

Nemáte prosím někdo aktuální informace? Na české stránce Mastercard není zmínka ani o Blavě, natož o Budapešti. Na stránce budapešťského letiště je pořád ten nadpis o cizích kartách s nesouvisejícím textem a na maďarské stránce Mastercard se píše, že zahraniční návštěvníci mají smůlu. Poslal jsem na FB dotaz na českou MC, tak jsem zvědav, co mi odpoví a jestli vůbec.

Nevim na kterou master card  stránku jsi se dívals,ale Blava tam u CSOB normálně je. Četl jsem na konkurenčním webu, ze muzes vzít stejně jako v Praze 4 hosty sebou zdarma,ale vyzkousim asi až v březnu. Na stránkách CSOB  o tom uzminka není. O Budapešti jsem taky četl, ale někdo psal ze zdarma.jiný ze musis zaplatit par euro. zkušenost nemám.Byl jsem na Priority pas v tom salónku za kontrolou.

J0x napsal(a):

Zajímalo by mě, k čemu je ta nálepka dobrá. Už 2x se mi stalo, že jsem přišel ke gate a fronta na kontrolu byla jen jedna a ostatní dveře na gate byly zavřené.

Mě se to stalo pokaždé. Takže už ani s sebou neberou papírovou letenku.

Kamarad leta pomerne casto z Budapesti, na jeho MC World Elite od EP ho tam bez problemu pousti. 

img-20181024-wa0002.jpg

Standa napsal(a):

Kamarad leta pomerne casto z Budapesti, na jeho MC World Elite od EP ho tam bez problemu pousti. 

Díky. Podobnou fotku jsem viděl, jen nějak nehraje s maďarskou stránkou MC, no. :) A taky to mohli od srpna, kdy to sem někdo dal, 3x změnit, tak se radši ptám. Jinak ta zavíračka v 19:30 mě dost "pobavila".

niemandos napsal(a):

Nevim na kterou master card  stránku jsi se dívals,ale Blava tam u CSOB normálně je. Četl jsem na konkurenčním webu, ze muzes vzít stejně jako v Praze 4 hosty sebou zdarma,ale vyzkousim asi až v březnu. Na stránkách CSOB  o tom uzminka není. O Budapešti jsem taky četl, ale někdo psal ze zdarma.jiný ze musis zaplatit par euro. zkušenost nemám.Byl jsem na Prioryty pas v tom salónku za kontrolou.

Na tuhle: https://www.mastercard.cz/cs-cz/...lonky.html

Fotka je sice z rijna, ale byl tam naposledy i v prosinci.

Tak jsem se přes FB dotázal MC, jak to teda s tím salonkem v Budapešti je, když Maďaři na webu píšou, že ne, ale fotka svědčí o opaku. Odpověděli, že vstup zdarma není. Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

J0x napsal(a):

Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

Tak to vyzkoušejte. Samotného by mě to zajímalo. 

Budapest som testoval 17.10.2018 na world elite od slovenskej mbank a pustili ma zdarma

J0x napsal(a):

Tak jsem se přes FB dotázal MC, jak to teda s tím salonkem v Budapešti je, když Maďaři na webu píšou, že ne, ale fotka svědčí o opaku. Odpověděli, že vstup zdarma není. Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

Nemas nahodou beznejsi world? Je rozdil mezi World a World elite.

Mbank world tiež ok

Jo zapomnel jsem, ze tam podle fotky berou world i world elite :-D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!