Máte někdo zkušenost s garancí od SkyPicker? Pokud mi uletí přípoj lowcostu, fakt mi najdou a zaplatí náhradní let? Pracovnice helpdesku to tvrdila, nicmene podminky na webu jsou dvojznacne. Pokud to skutečně funguje, je to velká motivace používat je. .

Skypicker.com / Kiwi.com

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Na to som sa tiez pozerala, ze Kiwi ma vnutrostatne letenky v Peru ovela lacnejsie nez iny predajcovia aj samotny prepravca. Ako prve ma napadlo, ze predava tie pre rezidentov. Leonard, ty si to uz preletel?

0 Citovat

@Andrea_Pernik: já to nakonec koupil přímo na webu aerolinky  podle hesla "too good to be true":) 

@FC Baník Ostrava: to bude mít teď někdy, tak pak prosím napiš jestli to byl podobný případ a jak jste dopadli. Držím palec!;)

0 Citovat

... a ještě mě zaujalo, že u Pelikána bych si musel zaplatit za preferenci sedadla (ulička/okno), když u jiných prodejců inzerovali volba sedadla v ceně. :/ 

0 Citovat

https://www.seznamzpravy.cz/clan...lanky-home

0 Citovat

Na Travel-dealz.de  je článek o garanci Kiwi https://travel-dealz.de/blog/sky...ntie/ ; Dobrá diskuze, asi jako tady:-) V názoru na podnikatele roku.

0 Citovat

Au, ten komentář dole bolel :)) Zasloužených sto lajků :)


snimek-obrazovky-2020-04-06-v-16-09-10.png

0 Citovat

Tak vám nevím jak to myslel, ale reklama to určitě není dobrá 😃🥺


b29af1aa-0095-4e97-9ef2-9a045bbf5df1.png

0 Citovat

Average Kiwi customer


img-20200416-200445.jpg

0 Citovat

Oliver udělal na zákazníky dlouhý nos. 😂

0 Citovat

https://video.aktualne.cz/dvtv/d...f122/ ;

0 Citovat

Neříkal náhodou Oliver, jak mají s Ryanairem dobré vztahy? :D

Ryanair, Europe’s No.1 airline, today (Thurs, 9 July) announced that in addition to clearing 90% of all customer cash refunds by the end of July it has introduced a new process and instruction video (available here and on Ryanair.com) for those customers who have been blocked from getting their refund by screen scraper travel websites. These unauthorised websites such as Kiwi.com, Last Minute.com, On The Beach and Love Holidays (among others) are passing fake customer contact details to Ryanair and adding customer names to “virtual” credit cards which is blocking refunds being paid directly to Ryanair’s customers.

0 Citovat

!

0 Citovat

Forbes: Šéf Ryanairu se opřel do Kiwi. Podkopáváte náš byznys, reaguje Oliver Dlouhý

https://www.forbes.cz/sef-ryanai...er-dlouhy/

0 Citovat

Je listopad a stále je pod každým postem na FB desítka proseb o vrácení peněz a nadávání do zlodějů 😃

0 Citovat

@David: A do toho 1,7* na googlu :D Jo tohle je jedna z mála pozitivních věcí na covid krizi.

0 Citovat

Upřímně, lidí kterým Kiwi nevrátilo peníze ačkoliv aerolinky letenky refundovali, mi líto není. Stejně jako mi není líto lidí, které obere skořápkář.
Ono už samo o sobě, kupovat si třeba letenku s Ryanairem od Kiwi dráž než přímo od Ryanairu samotného je úplný nesmysl. A pokud se najde hejl, který o praktikách Kiwi nikdy předtím neslyšel, může si přece na internetu přečíst mraky recenzí z různých zdrojů, nebo třeba zrovna článek na CL, který na googlu vyjede hned na první stránce. 

  

0 Citovat

Mně je spíš záhada, kde se ti noví a noví hejlové berou...

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Upřímně, lidí kterým Kiwi nevrátilo peníze ačkoliv aerolinky letenky refundovali, mi líto není. Stejně jako mi není líto lidí, které obere skořápkář.
Ono už samo o sobě, kupovat si třeba letenku s Ryanairem od Kiwi dráž než přímo od Ryanairu samotného je úplný nesmysl. A pokud se najde hejl, který o praktikách Kiwi nikdy předtím neslyšel, může si přece na internetu přečíst mraky recenzí z různých zdrojů, nebo třeba zrovna článek na CL, který na googlu vyjede hned na první stránce. 

  

Tohle moc lidí vůbec neřeší. Chtějí letenku z jednoho  místa na druhé a chtějí všechny lety od jednoho prodejce a co nejlevněji. A ono to většinou funguje. 

Prostě globální platforma stejně jako Booking, nebo u nás Dáme jídlo.

0 Citovat

Lidí je moc, blbých ještě víc a spousta postupuje tak jak píše Naděžda. Cali psal jsem ti e-mail.

0 Citovat

Za mě je Kiwi fajn, psala jsem mail Zdendovi

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

Za mě je Kiwi fajn, psala jsem mail Zdendovi

?? Zdendovi? 😂

0 Citovat

státní záruka za úvěr 1,2mld Kc

Stát poskytl firmě Kiwi.com záruku na úvěr. Půjčka přesáhne miliardu - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Kdo z vás na to má?

0 Citovat

Tak to je hnus...

0 Citovat

To je možná hnus, ale banky tam mají spoluúčast 20%. Projektu věří a uvěrují v konsorciu. Oproti tomu Smartwings ani přes garanci EGAP žádnou banku která by byla ochotná úvěrovat nesehnal.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

To je možná hnus, ale banky tam mají spoluúčast 20%. Projektu věří a uvěrují v konsorciu. Oproti tomu Smartwings ani přes garanci EGAP žádnou banku která by byla ochotná úvěrovat nesehnal.

No spíše  si banky pojistily  stávající úvěry. Z úvěru bez ručitele jsou najednou úvěry s ručitelem. Tak se to dělá.

0