ahoj, letimdo pekingu a pote presun vlakem pres sanghaj do HK planuji jako obvykle zakoupit mistni sim mate nejakou zkusenost od jakeho operatora je sim nejvyhodnejsi potrebuji pouze data, volani ani sms me netrapi doufam, ze mi v cine bude fungovat cesky mobil ...  .

mistni SIM karta v cine ?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

2 reakce

ahoj, letimdo pekingu a pote presun vlakem pres sanghaj do HK
planuji jako obvykle zakoupit mistni sim mate nejakou zkusenost od jakeho operatora je sim nejvyhodnejsi
potrebuji pouze data, volani ani sms me netrapi

doufam, ze mi v cine bude fungovat cesky mobil ... smiley


diky TH

0

http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/China

něco jsem našel takže s mým euro mobilem je jasná volba china unicorn

teď ještě otázka, zda utrácet více přímo na letišti a jit na jistotu, nebo risknout nákup v centru

0 Citovat

Pokud neumíš čínsky, tak bude nejlepší požádat někoho místního o pomoc. Pobočky jsou na každým kroku. Já měl SIMku u China Mobile, při koupi po mně chtěli pas, ale stejně do těch údajů napsali myslím jen národnost a možná číslo pasu. Vymyslel jsem si na místě čínský jméno, protože jim tam nešla psát latinka a nabil jsem si libovolnu částku na kredit, u kterýho je jedno, na co to využíváš, všechny služby jsou levný. Ještě se tě ptají na číslo, protože existují lépe zapamatovatelný a lucky čísla, tak říct, že ti to je jedno. Já mám čínskej mobil, ale co vím, tak nikdo z cizinců neměl problém kvůli jiným pásmům apod.

0
2 reakce