Expedia

Napsal michaeln 2015-12-30T17:55:31+01:00 ve fóru Vyhledávače letenek

Na ubytování do konce března, bez min. částky.

viem využiť viackrát ten kód, či iba 1x?

Mně to šlo 2x...

Diky Cali :-) ja využil hned pětkrát :D 

Mně to nejde využít na žádnej hotel v UK, ani ty co nejsou v akci. Je to omezený na německo nebo ?

Expedia je rovnaký majiteľ (a totožná ponuka) ako Cheaptickets.com a tam je takmer po celý rok nejaký kupón na -16%, momentálne "WINTERBREAK". Je ale pravda že majú ceny v dolároch a ten kurz niekedy spraví svoje.

Jasně, ale nevýhoda je použití kupónu max. 2x. 

Zdravím,

nejsem příliš zkušený "letec" a tak prosím o radu. Cca před 1o dny jsem kupoval  2 letenky preš Expedia.com na let operovaný ČSA.  Letenky jsem zaplatil, přišel mi 5 místný kód a 2 třináctimístné kódy letenky (začínající číslicemi 064). Na web. stránkách ČSA se do itineráře rezervace dostanu jak pod kódem rezervace, tak pod třináctimístným kodem letenky. Co však znamená status "čeká na vystavení/letenka musí být vystavena do... (datum odletu)  - resp. waiting for ticketing/ Ticketing deadline (datum odletu)" ?...Myslel jsem, že číslo letenky je právě onen 13 místný kód. Další věc je totiž ta, že jsem měl peníze na účtu za kupované letenky stoprocentně minimálně blokované a dnes koukám jako blázen, nevidím žádnou transakci ani historii o ní.

Vůbec tedy netuším, zda tedy letenky mám, či nemám...V profilu Expedia.com mám vystavený účet, kde je zároveň zapsáno, že jsem zaplatil plnou cenu letenek. Plánovaný odlet je v půlce února.

U webu ČSA je poměrně běžné, že při koupi přes třetí stranu se až do odletu jeví letenka jako "čekající na vystavení", i když už dávno vystavená je. Absence transakce na účtu už je podezřelejší a pokud ji nikde nenajdete, řešil bych s bankou.

Kapitán Mísa napsal(a):

zkontroloval bych letenku přes web saudia.com (manage my booking -> e-ticket číslem.

+ checkmytrip.com :) to by vám mělo říct o letence a jejím stavu trochu více :) 

No stress, Expedia si transakciu kludne realizuje aj za 13dni, uz sa mi to stalo minimalne 2x,proste blokace z banky expirovala a neni videt v blokovanych transakciach ale kludne za 10dni to Expedia realizuje,   ak je na CMT vsetko confirmed, tak len pockat na transakci, oni si to strhnu z uctu casom.

Jakákoli rezervace na expedii má svoje číslo, které mělo přijít do mailu a podle něj by ti to mělo být dohledatelné aspoň na webu expedie.

Kapitán Mísa napsal(a):

Letenky jsem zaplatil, přišel mi 5 místný kód a 2 třináctimístné kódy letenky (začínající číslicemi 064). Na web. stránkách ČSA se do itineráře rezervace dostanu jak pod kódem rezervace, tak pod třináctimístným kodem letenky.


064 je kód ČSA tzn., že letenka byla vystavena.  Není mi jasné v čem hledáte problém?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!