Ahoj, jak moc velký je průšvih, když na letence je Kačka místo Kateřina, když se jedná o let do anglie a zpátky ? Dá se to případně nějak změnit ? Díky za odpověď.. letíme za týden a všimnul jsem si toho teď při check-inu...Číslo dokladu bude sedět a přijmení sedí taky.. jen to jméno jsem nějak nedal... .

Změna jména Ryanair

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

Ahoj, jak moc velký je průšvih, když na letence je Kačka místo Kateřina, když se jedná o let do anglie a zpátky ? Dá se to případně nějak změnit ? Díky za odpověď.. letíme za týden a všimnul jsem si toho teď při check-inu...Číslo dokladu bude sedět a přijmení sedí taky.. jen to jméno jsem nějak nedal...

0

Vyřešeno přes online chat... bez problému smiley

0 Citovat

to sa ako moze stat? smiley

0 Citovat

Jednoduše, když to člověk dělá na rychlo a je zvyklý říkat své přítelkyni pouze takto smiley

0 Citovat

Měla bych taky dotaz ohledně jména, sestra nakupovala letenky u ryanair a omylem napsala Marek Fojtášková ( příjmení v ženském rodu u chlapa) myslíte že to je to zásadní problém a musí se platit změna jména ? smiley

0 Citovat

no ked to nakupovala teraz niekedy, nech skusi Ryanair chat, mohli by to zmenit

0 Citovat

Prosím Vás, když jsem pod jednu rezervaci zaplatil 2 letenky, co se stane když druhá osoba se mnou nepříjde ? Za změnu jména si Ryanair účtuje 110E, takže raději to nechám propadnout, když ta osob nemůže letět.Děkuji

0 Citovat

nic sa nestane

0 Citovat

Děkuji za info, popravdě, dost morbidní poplatek je za měnu jména

0 Citovat

preco morbidny, normalne aerolinky ani zmenu mena nedovoluju smiley a neboj, dost by bolo takych spekulantov, ktori by nakupili za lacno letenky a potom predavali napr. v sezone za drahsie, keby bola zmena mena povedzme 20 euro

0 Citovat

Jo to chapu, jen jsem platil kamaradce letenku, ale ta bohuzel nedostane volno. Check In jeste nemam. Jeste jeden dotaz, musi byt majitel letenky stejny jako drzitel platebni karty, kterou to bylo zaplaceno?

0 Citovat

V posledním čtvrt roce jsem letěl s Ryanairem asi 5x po různých letištích a ani v byrokratickém Maroku nic takového nevyžadovali. Vždy jsem ale měl elektronický checkin a nešel k přepážce.

0 Citovat

Ok dekuji z info...max jsem vyhodil 54Euro za jednu letenku smiley

0 Citovat

Chci se jen zeptat, vadí moc, když jsem napsala jména bez diaktriky?

0 Citovat

praveze naopak, diakritika sa neodporuca vobec

0 Citovat

Ahoj,

prave jsem udelala online check in.. v zasade jsem si jista ze jsem tam zadala vse ( datu narozeni, cislo pasu atd. )spravne, ale protoze jsem dost zmatkar rada bych si to overila:-) Nikde jsem se uz ale na zadana data neproklikala.....je to nekde na mem uctu k dohledani, nevi nekdo? diky P.

0 Citovat

A co tě zajímá? Jestli všechno co je na boarding passu souhlasí, tak není co řešit.

0 Citovat

na boarding pasu vidim jen jmeno... ta jsou v poradku. Ale netusim jestli se jeste nekde nejak nekontroluje cislo pasu? kdyz se tam zadava? .....trosku panika:-))

0 Citovat

Číslo pasu na boarding passu máš v částečně anonymizované podobě v tom žlutém rámečku (Czech Republic - P/XX-XXXXX). Pokud to souhlasí, tak v pohodě. Datum narození se nekontroluje.

0 Citovat

Děkuji, moc jste mi pomohl!:-)

0 Citovat

mrazovap napsal(a):

na boarding pasu vidim jen jmeno... ta jsou v poradku. Ale netusim jestli se jeste nekde nejak nekontroluje cislo pasu? kdyz se tam zadava? .....trosku panika:-))

je uplne jedno, jaky je tam cislo :D ja tradicne delam check-in s obcankou (mam ji ulozenou v systemu) a na letisti ukazuju pas a zadny problem. Dulezity je, aby sedelo jmeno

0 Citovat

Dobrý den, potřebuji poradit. Není mi jasný, kolik se platí u Ryanairu poplatek za změnu jména. Koupila jsem  zpáteční letenku Memmingen-Fez a parťačka nemůže, takže letenku dává k dispozici.  Je poplatek 115 EU  účtovaný za let tam i zpět nebo za let tam se platí 115 EU a za let zpět opět 115 EU?  Děkuji za odpověď

0 Citovat

2x115, poplatek je vždy za každý segment zvlášť. Identické např. s platbou za odbavené zavazadlo, také platíš 2x. Čili letenka neprodejná bych řekl.


0 Citovat

Hm....také jsem si to myslela. Jen mě trochu zviklalo, když jsem zkusmo zadala Spravovat rezervaci a zadala změna jména, změnila jsem jméno, tak se mi ukázala cena 115 EU za rezervaci číslo xxxx.

Cituji:   Podrobný rozpis položek ceny    Změna jména  1 x poplatek za změnu jména    115,00 €    Uplatnit poukázku / vybrat odměnu  Celková částka k zaplacení  115,00 €

Tak jak myslíte?

0 Citovat

Tak nějak si myslím, že z tohoto mráčku pršet nebude...

0