Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ?

E-mail: info@globair.cz
Rezervace letenek: flytap.com

0

My jsme takhle v létě letěli do NYC přes Student Agency a ubytování bylo v ceně letenky, transfery taky. Přes noc jsme se vyspali ve 4* hotelu v centru Lisabonu, ráno jsme dostali dobrou snídani a pokračovali v cestě:) Spokojenost, doporučuju.

0 Citovat

TAP podpora na skypu: tap.contact.center

0 Citovat

Využijte 10% slevy na letenky se společností TAP Portugal.

Promokód: FLYTAPCZ1213 na flytap.com/promo-code
Destinace: Lisabon, Porto, Madeira, Azory
Platnost kódu: 04. - 09.12.2013
Cestovní období: 15.01. - 31.05.2014

0 Citovat

Další sleva v podobě 10% s promo kódem CZ114

Platí od 5. do 10. listopadu.

0 Citovat

Ahoj,

nevíte jestli TAP při delším přestupu v Lisabonu (přes noc) nabízí ubytování pro economy i v případě evropských letů (FNC -> PRG)?

Díky

0 Citovat

Hotel nabízí TAP jen při přestupu na dálkovky smiley

0 Citovat

15% na lety z Prahy a Budapešti do 16.8.

0 Citovat

ahoj,

hledám v čem je háček smiley hledám letenky s tap portugal přes multicity(praha lisabon kanary a zpet, ale spojení mi nahlásí, že nejsou letenky k dispozici(na vyhledávačích typu kiwi jsou). Pokud ale vyhledám klasicky ten spoj, normálně to najde, ale cena je samozřejmě jiná.

0 Citovat

Od 1.9.2017 se mění režim odbavených zavazadel i na dálkových linkách – v nejlevnějším tarifu je pouze příruční zavazadlo.
Poplatek za 23 kg je stanoven na 125 €, ale nikde se už nedočtete, zda je to za jeden směr/let či zpáteční cestu. Neví někdo?

edit: tak se skutečně jedná o výpalné v jednom směru! Tedy zpáteční letenka do NY za 9 tisíc a k tomu 250 € (6.500 Kč) za zavazadlo! :D

0 Citovat

Portugalci otevřeli oči, snížen poplatek za zavazadla v nejnižším tarifu Basic následovně:

short-haul, severní Afrika – 20 €

long-haul – 45 €

Vše za jeden směr.

0 Citovat

to uz celkom slusne

0 Citovat

Ahoj, prosím o radu ohledně nároku na odškodnění za zpožděný let. Před tím, než bych vše scanoval a posílal přes vasenaroky.cz , bych se zeptal zdejších profíků. Let byl s přestupem z Madeiry do Prahy. V Lisabonu jsme dosedli o 41min. později než bylo dle letového řádu. Letiště Lisabon je velké a pokud letadlo nevystupuje mostem, ještě chvíli trvá cesta autobusem. Zkrátka a dobře na přestup mělo být 1h:15min. 2x jsme to letos stihli, po 3. už ne. Když jsme vstoupili do terminálu, letadlo do Prahy mířilo na ranvej. Do Prahy jsme přiletěli následujícím spojem cca o 6,5 hodiny později než bylo v plánu. Ostatní objektivní skutečnosti byly v pořádku. Je tedy toto zpoždění formou "nabalující se sněhové koule" průchozí pro nárok na odškodnění? Díky moc.

0 Citovat

Důležité je, s jakým zpožděním jste dosáhli cílové destinace, na přestup se nebere zřetel. Pokud tedy bylo vše na jedné letence, máte nárok na 400 €. Pokud jste měli dvě oddělené letenky, nemáte bohužel nárok na nic.

0 Citovat

Bylo to vše na jedné letence TAPu. Díky ;)

0 Citovat

Nemáte někdo zkušenost, jak rychle posílají Portualci přiznanou kompenzaci za zpožděný let? Letěli jsme 24. září z Lisabonu, let zrušili, dali nás na náhradní, který byl psaný o dvě hodiny později, ale byl s mezipřistáním v Budapešti a ještě jsme nestihli slot pro odlet, takže celkem jsme nabrali zpoždění asi 7 hodin. Kompenzaci 400 EUR přiznali a před 11 dny si vyžádali číslo účtu pro zaslání peněz, ale jinak se zatím neděje vůbec nic. Zažil někdo něco podobného? Jak dlouho trvalo vlastní odeslání peněz? Díky za zkušenosti.

0 Citovat

24.10. posielane info k uctu, 26.10. peniaze na ucte

0 Citovat

No, tak to abych se optala, kde se to zaseklo... :-(

0 Citovat

U mě vrácení peněz od TAPu trvalo přesně 55 dní od zrušení letenky. Zatím nepřekonaný rekord!

0 Citovat

Tak nakonec 14 dní od odeslání čísla účtu. :-) Od žádosti o odškodnění 6 týdnů.

0 Citovat

Dnes to má TAP nějak rozbitý...

OW letenky LIS - FRA za 20,- EUR včetně letních termínů.

edit: Jde zrumbovat na 15...

0 Citovat

Tak nakonec RT FRA -LIS na prodloužený víkend 27.9 - 1.10. zrumbováno za páďo. Nenadchne, ale potěší:-)

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat jestli máte nějakou zkušenost s rezervací letů s TAPem. Plánujeme na léto cestu na Madeiru se zastávkou v Lisabonu. No a nějak mi nejde do hlavy, že se několikrát za den změní časy letů. Myslím to tak, že o pauze v práci třeba kouknu a přemítám nad cenou a tak. No a večer doma už jsou zas jiné časy. A to koukám pořád na stejné datum. Já nevím, ale přijde mi to dost zvláštní....

0 Citovat

Já letím v breznu s TAP z Benátek přes Lisabon do Natalu jakmile jsem zaplatil rezervaci tak mi myslím 3 krát změnili přílety a odlet..Ale teď je to už dlouho v klidu..

0 Citovat

My jsme v listopadu koupili letenky na únor, Praha - Lisabon. Zatím beze změny.

Vloni s TAPem z Berlína do Lisabonu, také bez změn.

0