TAP Air Portugal

Napsal David Eiselt 2013-01-09T17:56:41+01:00 ve fóru Letecké společnosti

Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ?

E-mail: info@globair.cz
Rezervace letenek: flytap.com

My jsme takhle v létě letěli do NYC přes Student Agency a ubytování bylo v ceně letenky, transfery taky. Přes noc jsme se vyspali ve 4* hotelu v centru Lisabonu, ráno jsme dostali dobrou snídani a pokračovali v cestě:) Spokojenost, doporučuju.

TAP podpora na skypu: tap.contact.center

Využijte 10% slevy na letenky se společností TAP Portugal.

Promokód: FLYTAPCZ1213 na flytap.com/promo-code
Destinace: Lisabon, Porto, Madeira, Azory
Platnost kódu: 04. - 09.12.2013
Cestovní období: 15.01. - 31.05.2014

Další sleva v podobě 10% s promo kódem CZ114

Platí od 5. do 10. listopadu.

Ahoj,

nevíte jestli TAP při delším přestupu v Lisabonu (přes noc) nabízí ubytování pro economy i v případě evropských letů (FNC -> PRG)?

Díky

Hotel nabízí TAP jen při přestupu na dálkovky smiley

15% na lety z Prahy a Budapešti do 16.8.

ahoj,

hledám v čem je háček smiley hledám letenky s tap portugal přes multicity(praha lisabon kanary a zpet, ale spojení mi nahlásí, že nejsou letenky k dispozici(na vyhledávačích typu kiwi jsou). Pokud ale vyhledám klasicky ten spoj, normálně to najde, ale cena je samozřejmě jiná.

Od 1.9.2017 se mění režim odbavených zavazadel i na dálkových linkách – v nejlevnějším tarifu je pouze příruční zavazadlo.
Poplatek za 23 kg je stanoven na 125 €, ale nikde se už nedočtete, zda je to za jeden směr/let či zpáteční cestu. Neví někdo?

edit: tak se skutečně jedná o výpalné v jednom směru! Tedy zpáteční letenka do NY za 9 tisíc a k tomu 250 € (6.500 Kč) za zavazadlo! :D

Portugalci otevřeli oči, snížen poplatek za zavazadla v nejnižším tarifu Basic následovně:

short-haul, severní Afrika – 20 €

long-haul – 45 €

Vše za jeden směr.

to uz celkom slusne

Ahoj, prosím o radu ohledně nároku na odškodnění za zpožděný let. Před tím, než bych vše scanoval a posílal přes vasenaroky.cz , bych se zeptal zdejších profíků. Let byl s přestupem z Madeiry do Prahy. V Lisabonu jsme dosedli o 41min. později než bylo dle letového řádu. Letiště Lisabon je velké a pokud letadlo nevystupuje mostem, ještě chvíli trvá cesta autobusem. Zkrátka a dobře na přestup mělo být 1h:15min. 2x jsme to letos stihli, po 3. už ne. Když jsme vstoupili do terminálu, letadlo do Prahy mířilo na ranvej. Do Prahy jsme přiletěli následujícím spojem cca o 6,5 hodiny později než bylo v plánu. Ostatní objektivní skutečnosti byly v pořádku. Je tedy toto zpoždění formou "nabalující se sněhové koule" průchozí pro nárok na odškodnění? Díky moc.

Důležité je, s jakým zpožděním jste dosáhli cílové destinace, na přestup se nebere zřetel. Pokud tedy bylo vše na jedné letence, máte nárok na 400 €. Pokud jste měli dvě oddělené letenky, nemáte bohužel nárok na nic.

Bylo to vše na jedné letence TAPu. Díky ;)

Nemáte někdo zkušenost, jak rychle posílají Portualci přiznanou kompenzaci za zpožděný let? Letěli jsme 24. září z Lisabonu, let zrušili, dali nás na náhradní, který byl psaný o dvě hodiny později, ale byl s mezipřistáním v Budapešti a ještě jsme nestihli slot pro odlet, takže celkem jsme nabrali zpoždění asi 7 hodin. Kompenzaci 400 EUR přiznali a před 11 dny si vyžádali číslo účtu pro zaslání peněz, ale jinak se zatím neděje vůbec nic. Zažil někdo něco podobného? Jak dlouho trvalo vlastní odeslání peněz? Díky za zkušenosti.

24.10. posielane info k uctu, 26.10. peniaze na ucte

No, tak to abych se optala, kde se to zaseklo... :-(

U mě vrácení peněz od TAPu trvalo přesně 55 dní od zrušení letenky. Zatím nepřekonaný rekord!

Tak nakonec 14 dní od odeslání čísla účtu. :-) Od žádosti o odškodnění 6 týdnů.

Dnes to má TAP nějak rozbitý...

OW letenky LIS - FRA za 20,- EUR včetně letních termínů.

edit: Jde zrumbovat na 15...

Tak nakonec RT FRA -LIS na prodloužený víkend 27.9 - 1.10. zrumbováno za páďo. Nenadchne, ale potěší:-)

Ahoj, chci se zeptat jestli máte nějakou zkušenost s rezervací letů s TAPem. Plánujeme na léto cestu na Madeiru se zastávkou v Lisabonu. No a nějak mi nejde do hlavy, že se několikrát za den změní časy letů. Myslím to tak, že o pauze v práci třeba kouknu a přemítám nad cenou a tak. No a večer doma už jsou zas jiné časy. A to koukám pořád na stejné datum. Já nevím, ale přijde mi to dost zvláštní....

Já letím v breznu s TAP z Benátek přes Lisabon do Natalu jakmile jsem zaplatil rezervaci tak mi myslím 3 krát změnili přílety a odlet..Ale teď je to už dlouho v klidu..

My jsme v listopadu koupili letenky na únor, Praha - Lisabon. Zatím beze změny.

Vloni s TAPem z Berlína do Lisabonu, také bez změn.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!