Ahoj, jde mít jako příruční zavazadlo batoh a k o tomu mít nějak omotanou tašku nebo nějak jinak ji tam mít aby to bylo uznané jako jedno zavazadlo. Samozřejmě v rámci povolených limitů na rozměry a váhu. Další otázka. WizzAir dává i na ty malé příruční zavazadla nálepky? A případně kde. Viděl jsem to v Budapešti a teď i v Brně, ale nikde o tom nepíše resp. Ryanar toto třeba nedělá... Díky za odpovědi, Víťa .

Příruční zavazadlo malé - Wizzair

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

11 reakcí

Ahoj,
jde mít jako příruční zavazadlo batoh a k o tomu mít nějak omotanou tašku nebo nějak jinak ji tam mít aby to bylo uznané jako jedno zavazadlo. Samozřejmě v rámci povolených limitů na rozměry a váhu.

Další otázka. WizzAir dává i na ty malé příruční zavazadla nálepky? A případně kde. Viděl jsem to v Budapešti a teď i v Brně, ale nikde o tom nepíše resp. Ryanar toto třeba nedělá...

Díky za odpovědi,
Víťa

0

Žádné nálepky Wizz nedává smiley a tašku si strč radči pod bundu smiley

0 Citovat

Wizz samozřejmě nálepky na batoh někdy dává, sám mám na batohu nálepku z Trevisa smiley

0 Citovat

V Skopje nám jí lípli také... A letos na podzim jsem viděl v Rize, jak tam cvičili s lidmi a zavazadly na lince Wizz do Eindhovenu.

0 Citovat

Přesně tak jak už tady zaznělo, někdy dávají, někdy nedávají, většinou je to se zavazadlama v pohodě, někdy s tím dělají problémy. Pokud chceš být v klidu, měj to dle požadavku, pokud budeš nad limit, šance, že tě budou buzerovat tady vždycky je, ale většinou jsou v klidu.

0 Citovat

V cestovatelské FB skupině jsem narazila na příspěvek o doplatku 60€ u gate za malé kabinové zavazadlo, které splňovalo předepsané rozměry, ale byl to látkový kufřík na kolečkách, který by se ovšem pod sedadlo vešel. Wizzair má v možnostech uvedenou tašku, kabelku, nebo batoh. 
Kvůli potížím se zády jsem si koupila malý kufřík (na obrázku) a zatím bez potíží proletěla s easyJetem a Ryanairem, ale Wizz mám také někdy v plánu. 
Máte s tím někdo zkušenost? Myslím, že rozhodující jsou rozměry a nikoliv druh zavazadla, ale obsluha u gate na to evidentně může mít jiný názor.

 


zavazadla-wizz.png
kufrik.png

0 Citovat

Tohle může být na gate zdrojem problémů. Sežeň si k tomu odnímatelné kšandy a můžeš tvrdit, že je to batoh na kolečkách, což je již výslovně povoleno.

11 Citovat

Co kšandy... Stačí jen velká plátěná nebo igelitová taška a do ní ten kufr strčit. Taška už je povolená.

5 Citovat

A když si dole prořízneš v té tašce dva otvory na kolečka, tak to bude taška na kolečkách.

3 Citovat

Díky za tipy, budu vyzbrojena kšandami a igelitkami :-) 

1 Citovat

No ještě můžeš zkusit říci, že je to odolná taška na notebook. 

0 Citovat

berda napsal(a):

V cestovatelské FB skupině jsem narazila na příspěvek o doplatku 60€ u gate za malé kabinové zavazadlo, které splňovalo předepsané rozměry, ale byl to látkový kufřík na kolečkách, který by se ovšem pod sedadlo vešel. Wizzair má v možnostech uvedenou tašku, kabelku, nebo batoh. 
Kvůli potížím se zády jsem si koupila malý kufřík (na obrázku) a zatím bez potíží proletěla s easyJetem a Ryanairem, ale Wizz mám také někdy v plánu. 
Máte s tím někdo zkušenost? Myslím, že rozhodující jsou rozměry a nikoliv druh zavazadla, ale obsluha u gate na to evidentně může mít jiný názor.

 

Přímo tenhle kufřík mám a letěla jsem s nim wizzairem asi 10x i z Katowic, kde rozměry kontrolují téměř na každém letu, a vždy v pohodě....

2
11 reakcí